Перейти до змісту

Футбольні Трансфери


ariman

Рекомендовані повідомлення

Я створив цю тему для людей "помішаних" на футболі таких як я!!!

хто взнає якісь новенькі футбольні трансфери пишіть сюди!!!!

з свого боку декілька трансферів:

Алан Сміт МЮ => Ньюкастл

Абидаль Лион => Барселона

Фернандо Торес Атлетіко=>Ліверпуль

Джеремі Челсі=>Ньюкастл

Відука Мідлзбро=>Ньюкастл

Чекаю інформації і від вас!!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Анрі Арсенал => Барселона

Все трансферы английских клубов

Футбольные трансферы Чемпионата России. Лето-2007

Европейские трансферы

Последние европейские трансферы

Кто / Откуда / Куда / Сумма в евро / Контракт

Серхио АГУЭРО (Аргентина, н) "Индепендьенте" / "Атлетико" / 16 млн / 6 лет

Грег БЕРХАЛЬТЕР (США, з) "Энерги" / "Мюнхен 1860"

Хаким БУЧУАРИ (Бельгия, н) "Локерен" / "Стандард" / 2 года

ГАБРИ Гарсия (Испания, п) "Барселона" / освобожден

ЗЕ КАШТРУ (Португалия, з) "Академика" / "Атлетико" / св. агент

Даниэль КИНТЕРОС (Аргентина, п) "Индепендьенте" / "Беерсхот"

Эрнан ЛОСАДА (Аргентина, п) "Индепендьенте" / "Беерсхот"

Мариано ПЕРНИЯ (Испания, з) "Хетафе" / "Атлетико" / 4 млн

Стефан ТРЕВИЗАН (Франция, в) "Аяччо" / "Седан"

Александер ФАРНЕРУД (Швеция, п) "Страсбур" / "Штутгарт" / 4 года

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще декілька трансферів:

Карлос Тевез Вест Хем=>МЮ

Найджел Рео Кокер Вест Хем=>Астон Вілла

Міро Клозе Вердер =>Баварія

Франк Рібері Марсель=>Баварія

Лука Тоні Фіорентина=>Баварія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Динамо: Бангура, Майкл!!!

Перший - один із кращих бомбардирів Франції минулого сезону, другий - лівий захисник, але часто грав як пів захисник, щось типу нашого Гусєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Динамо: Бангура, Майкл!!!

Перший - один із кращих бомбардирів Франції минулого сезону, другий - лівий захисник, але часто грав як пів захисник, щось типу нашого Гусєва.

Сумніваюсь шо вони шось покажуть хорошого!!!

скільки вже таких було??купляли молодих на перспективу і все виходило як завжди, гроші викинули на вітер!!!а от нормальні їм не підходять!!!приклад:

декілька років тому на оглядинах в Динамо був сам Кака(той що зараз в Мілані), керівництво Динамо сказало що він їм не підходить, а зато Мілану підійшов!!!

мабуть мало хто з вас знає цей факт!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ariman

з приводу Кака, ви перекручуєте факти, я прекрасно пам'ятаю ту ситуацію.

А щодо нинішніх трансферів, то я би не радив об..ти того ж таки Бангуру, не бачивши його у дії!!! Ні, я не буду переконувати, що він суперфорвард і тд і тп., але приведіть приклад хоча б одного подібного трансфера у Динамо - з такою сумою і з такого чемпіонату:)

Але все це мої суб'єктивні думки, і я розумію, що хтось може думати інакше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ariman

з приводу Кака, ви перекручуєте факти, я прекрасно пам'ятаю ту ситуацію.

А щодо нинішніх трансферів, то я би не радив об..ти того ж таки Бангуру, не бачивши його у дії!!! Ні, я не буду переконувати, що він суперфорвард і тд і тп., але приведіть приклад хоча б одного подібного трансфера у Динамо - з такою сумою і з такого чемпіонату:)

Але все це мої суб'єктивні думки, і я розумію, що хтось може думати інакше

Можливо ти не зрозумів, коли Кака грав ще в Бразилії він був на оглядинах в Динамо, але динамівські скаути не змогли побачити в нього талант, а далі ми всі прекрасно знаємо що сталось!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну це діло таке, як то кажуть - не вгадаєш:)

Та і які то були оглядини:)

можливо ти і правий, спорити не буду, але скажу чесно тансферна політика Динамо мені геть не подобається, куплять якогось жлоба а потім не знають шо з ним робити, інше діло Шахтар!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ти і правий, спорити не буду, але скажу чесно тансферна політика Динамо мені геть не подобається, куплять якогось жлоба а потім не знають шо з ним робити, інше діло Шахтар!!!

А що Шахтар...? Його трансферна політика нічим не краща за Динамівську ІМХО. Те що воно купили Гладкого це звичайно +... :)

Вся проблема в слабкому чемпіонаті....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ти і правий, спорити не буду, але скажу чесно тансферна політика Динамо мені геть не подобається, куплять якогось жлоба а потім не знають шо з ним робити, інше діло Шахтар!!!

А що Шахтар...? Його трансферна політика нічим не краща за Динамівську ІМХО. Те що воно купили Гладкого це звичайно +... :)

Вся проблема в слабкому чемпіонаті....

можливо і так але давай глянемо Шахтар:

купили Матузалема, Елано, Жадсона, це дуже сильні гравці, Елано навіть грає за збірну Бразилії.

А глянути на Чигринського це взагалі супер захисник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо і так але давай глянемо Шахтар:

купили Матузалема, Елано, Жадсона, це дуже сильні гравці, Елано навіть грає за збірну Бразилії.

А глянути на Чигринського це взагалі супер захисник

Цілком згідний ... Ці гравці й справді дуже сильні. Але в Динамо можна теж таких знайти... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо і так але давай глянемо Шахтар:

купили Матузалема, Елано, Жадсона, це дуже сильні гравці, Елано навіть грає за збірну Бразилії.

А глянути на Чигринського це взагалі супер захисник

Цілком згідний ... Ці гравці й справді дуже сильні. Але в Динамо можна теж таких знайти... :)

Наведи приклад

ось знайшов ще декілька трансферів:

Мікколі Юве=>Палермо

Зенден Лівер=>Марсель

Сіссе Лівер=>Марсель

Андерсон Порту=>МЮ

Метцельдер =>Релм М.

Едуардо да Силва загреб "динамо"=>Арсенал

Фобер Бордо=>Вест Хем

Хільдебранд Штутгарт=>Валенсія

Нані Спортинг=>МЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО по поводу трансферів Динамо і Шахтаря: ОТСТОЙ, беруть якихось нігерів або ще гравців інших країн, і вони непатріотично грають за команду, скільки платять стільки й грають, а свої таланти пропадають. В Шахтарі на матч виходить 2-3 гравці з України решта легіонери, про що тут ще можна говорити.

Елано навіть грає за збірну Бразилії.

А кого він витіснив з складу у збірній, там же грають такі ж як і він, якщо тобі невідомо то у Бразилії вже не грають Роналдо, Роналдіньйо ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б вони шукали серед українських талантів... Хоча і їх зрозуміти можна... таких талантів в Україні є не дуже багато, а щоб грати в єврокубках і показувати нормальну гру потрібні хороші футболісти, без того ніяк... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОВИНА: в Шахтар на оглядини прибув форвард збірної італії і італійського "Ліворно" Крістіано Лукареллі!!!!!

що скажете на рахунок цього футболіста??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОВИНА: в Шахтар на оглядини прибув форвард збірної італії і італійського "Ліворно" Крістіано Лукареллі!!!!!

що скажете на рахунок цього футболіста??

Впринципі гравець доволі непоганий, як на мене. Присутнє гольове відчуття + непогана реалізація моментів. Думаю, що Шахтарю б такий форвард знадобився би. Хоча дуже сумніваюся, що він захоче переходити до Шахтаря. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі гравець доволі непоганий, як на мене. Присутнє гольове відчуття + непогана реалізація моментів. Думаю, що Шахтарю б такий форвард знадобився би. Хоча дуже сумніваюся, що він захоче переходити до Шахтаря. :)

Повністю погоджуюсь. Такий форвард навряд чи піде в Шахтар із-за нашого чемпіонату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Папа Диакате, захисник "Нансі", сьогодні прибув до Києва, і можливо підпише контракт з "Динамо".

=-ТУТ-=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...