Перейти до змісту

Острожець


imp13

Рекомендовані повідомлення

Не був вже років 5-ть,якщо не більше.Спочатку можна було ловити,на тому що біля тубдиспансера.Потім заборонили на декілька літ.Останніх два роки рибу власник сітями вибирав,рибалити так і не давав.

В мене мама родом з Радянського (зараз та файна рибалка,тільки дорога).Регулярно проїзджаю повз ставок в Острожці-жодного рибака.

До-речі,той що на ГуглМапс,він взагалі ніколи не був для рибаків.Та риба (див.карпи) вирощується на продаж.Ще ніколи,жодного рибака там не бачив і не чув,щоб хтось там щось ловив.Можливо помиляюся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радянського (зараз та файна рибалка,тільки дорога)

а можна більш детально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна.Позаминулого року став взяли в оренду.Все минуло літо снаряд працював.Існуючий став розрили,зробили більшим і ширшим.Вирили ще один і один маточнік.Чув,що цього року дають ловити.Рибалка 80 грн..З ночівлею,ще дорожче.Карась,карп 300-400 грм..Думю,що більшого поки немає,не встиг вирости ще.Можливо помиляюся.Доїзд препаршивий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, дякую за інформацію!

Карась,карп 300-400 грм

рано ще їхати, через рік можна буде спробувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не був вже років 5-ть,якщо не більше.Спочатку можна було ловити,на тому що біля тубдиспансера.Потім заборонили на декілька літ.Останніх два роки рибу власник сітями вибирав,рибалити так і не давав.

В мене мама родом з Радянського (зараз та файна рибалка,тільки дорога).Регулярно проїзджаю повз ставок в Острожці-жодного рибака.

До-речі,той що на ГуглМапс,він взагалі ніколи не був для рибаків.Та риба (див.карпи) вирощується на продаж.Ще ніколи,жодного рибака там не бачив і не чув,щоб хтось там щось ловив.Можливо помиляюся?

Помиляєтеся однозначно!!!

1.На мапі саме ставок біля тубдиспансера.

2.На ньому впроваджене платне рибальство.

3.Рибалка набагато цікавіша та дешевша ніж в Радянському. (Радянське спускалось весною 2012 та зариблювалося крочкою наважкою 150-200 грам) а цей став не спускається вже третій рік.

4. Вартість квитка на день 50 грн., на пів дня 30 грн, пів дня+пів дня (30+30) 60грн якщо ніч однозначно 50 грн та більше.

5. По вихідних стільки рибалок, що місце заняти можна лише з вечора.

6. Я особисто зловив амура 2.5 кг, а знайомі багато різних коропів від 0.5 кг до 4.5 кг.

7. Середній та дрібний карась клює як з переляку

8. Заборонена рибалка в Острожці біля тракторної, там у них мальок, який кожен рік розселяють по ставках.

9. Ставки Ставище та Уїздці того ж власника.

10. Уїздці - заборонено рибалити (мальок)

11. Ставище - розцінки як в Острожці, ставок довше не спускався, в минулому році знаю 100% зловили 5.4кг, 6 кг, !!!12,5!!!кг!!!.Коропи. З весни цього та минулого року брала цука та гокунь)) Але треба мати терпіння та відповідні наживки... Чуть не забув !!! рибалити та прикормлювати бойлами забороняють, бо риба їх не перетравлює та часто гине від закупорки шлунку.

12. ...если человек идиот, то это надолго... не всі знають що таке барометр, тиск, спека і тд, правильно вибирайте погоду.. Вдалої рибалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не був вже років 5-ть,якщо не більше.Спочатку можна було ловити,на тому що біля тубдиспансера.Потім заборонили на декілька літ.Останніх два роки рибу власник сітями вибирав,рибалити так і не давав.

В мене мама родом з Радянського (зараз та файна рибалка,тільки дорога).Регулярно проїзджаю повз ставок в Острожці-жодного рибака.

До-речі,той що на ГуглМапс,він взагалі ніколи не був для рибаків.Та риба (див.карпи) вирощується на продаж.Ще ніколи,жодного рибака там не бачив і не чув,щоб хтось там щось ловив.Можливо помиляюся?

Помиляєтеся однозначно!!!

1.На мапі саме ставок біля тубдиспансера.

2.На ньому впроваджене платне рибальство.

3.Рибалка набагато цікавіша та дешевша ніж в Радянському. (Радянське спускалось весною 2012 та зариблювалося крочкою наважкою 150-200 грам) а цей став не спускається вже третій рік.

4. Вартість квитка на день 50 грн., на пів дня 30 грн, пів дня+пів дня (30+30) 60грн якщо ніч однозначно 50 грн та більше.

5. По вихідних стільки рибалок, що місце заняти можна лише з вечора.

6. Я особисто зловив амура 2.5 кг, а знайомі багато різних коропів від 0.5 кг до 4.5 кг.

7. Середній та дрібний карась клює як з переляку

8. Заборонена рибалка в Острожці біля тракторної, там у них мальок, який кожен рік розселяють по ставках.

9. Ставки Ставище та Уїздці того ж власника.

10. Уїздці - заборонено рибалити (мальок)

11. Ставище - розцінки як в Острожці, ставок довше не спускався, в минулому році знаю 100% зловили 5.4кг, 6 кг, !!!12,5!!!кг!!!.Коропи. З весни цього та минулого року брала цука та гокунь)) Але треба мати терпіння та відповідні наживки... Чуть не забув !!! рибалити та прикормлювати бойлами забороняють, бо риба їх не перетравлює та часто гине від закупорки шлунку.

12. ...если человек идиот, то это надолго... не всі знають що таке барометр, тиск, спека і тд, правильно вибирайте погоду.. Вдалої рибалки.

Забув про сітки.. Сітками здійснюють промисловий та контрольні вилови риби з метою встановлення приросту та густоти посадки, а також для поддержанія штанов, не всі з нас після себе місця прибирають, мальок треба купити, корма, податки, ор.плата , охорона і тд,,,коротше затрати покривають, але на загальну обстановку це не впливає.

Не був вже років 5-ть,якщо не більше.Спочатку можна було ловити,на тому що біля тубдиспансера.Потім заборонили на декілька літ.Останніх два роки рибу власник сітями вибирав,рибалити так і не давав.

В мене мама родом з Радянського (зараз та файна рибалка,тільки дорога).Регулярно проїзджаю повз ставок в Острожці-жодного рибака.

До-речі,той що на ГуглМапс,він взагалі ніколи не був для рибаків.Та риба (див.карпи) вирощується на продаж.Ще ніколи,жодного рибака там не бачив і не чув,щоб хтось там щось ловив.Можливо помиляюся?

Помиляєтеся однозначно!!!

1.На мапі саме ставок біля тубдиспансера.

2.На ньому впроваджене платне рибальство.

3.Рибалка набагато цікавіша та дешевша ніж в Радянському. (Радянське спускалось весною 2012 та зариблювалося крочкою наважкою 150-200 грам) а цей став не спускається вже третій рік.

4. Вартість квитка на день 50 грн., на пів дня 30 грн, пів дня+пів дня (30+30) 60грн якщо ніч однозначно 50 грн та більше.

5. По вихідних стільки рибалок, що місце заняти можна лише з вечора.

6. Я особисто зловив амура 2.5 кг, а знайомі багато різних коропів від 0.5 кг до 4.5 кг.

7. Середній та дрібний карась клює як з переляку

8. Заборонена рибалка в Острожці біля тракторної, там у них мальок, який кожен рік розселяють по ставках.

9. Ставки Ставище та Уїздці того ж власника.

10. Уїздці - заборонено рибалити (мальок)

11. Ставище - розцінки як в Острожці, ставок довше не спускався, в минулому році знаю 100% зловили 5.4кг, 6 кг, !!!12,5!!!кг!!!.Коропи. З весни цього та минулого року брала цука та гокунь)) Але треба мати терпіння та відповідні наживки... Чуть не забув !!! рибалити та прикормлювати бойлами забороняють, бо риба їх не перетравлює та часто гине від закупорки шлунку.

12. ...если человек идиот, то это надолго... не всі знають що таке барометр, тиск, спека і тд, правильно вибирайте погоду.. Вдалої рибалки.

Забув про сітки.. Сітками здійснюють промисловий та контрольні вилови риби з метою встановлення приросту та густоти посадки, а також для поддержанія штанов, не всі з нас після себе місця прибирають, мальок треба купити, корма, податки, ор.плата , охорона і тд,,,коротше затрати покривають, але на загальну обстановку це не впливає.

В Ставищі також присутній линок, не густо але покльовує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так гарно описано, але хочу декілька мінусів повідомити:

1) постійно міняє рівень води власник

2)однозначно є туберкульозна палочка

3)кидає соляні сланці

4) рибу годує - нехоче потім клювати риб

5)рибу виловлюють місцеві сітями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. точно ні. рівень води міняють тільки як ставки спускають.

2.я так розумію, цей висновок ви зробили лише з того, що там є тубдиспансер? в луцьку теж є. то в стиру має бути туберкольозна палочка? Коли власник робить промисловий вилов риби, то перед тим як везти її на продаж проводяться всі аналізи в санепідемстанції. не хочу вас розчарувати, але ще палички нема, або ж добра четвертина луцька вже б мала захворіти на туберкульоз.

Місцева дітлашня там купається - теж всі живі всі здорові.

3. що таке соляні сланці? сланці бувають глинистими, горючими, вуглистими, кременевими, ще яктимись там, але соляними точно не бувають. що ви мали на увазі?

4. от за не буду казати - бо не в курсі

5. та да, не без того. тільки місцевих з сітями активно ганяють, вже не один кілометр сіток було відібрано..і човни гумові і що хоч. і протоколи складали, і до участкового справу передавали, і штрафи змушували платити - все одно лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить я помилявся,звиняйте.Але жодного рибака на ставу не бачив,жодного!В с.Радянське їзджу раз на два місяці.І так на протязі трьох років.Нікого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так гарно описано, але хочу декілька мінусів повідомити:

1) постійно міняє рівень води власник

2)однозначно є туберкульозна палочка

3)кидає соляні сланці

4) рибу годує - нехоче потім клювати риб

5)рибу виловлюють місцеві сітями

якщо ви не в курсі розкажу:

1. власник не грає водою 100% дамба глуха.

2. якби там була туберкульозна палочка то аналізи води б це показали.а вони робляться щоквартально.

3. хто бачив? може ти? вкинь в ванну ложку солі, смак зміниться?

4.в 2011-2012 роках риба не годувалася ні разу (власника знаю не перший рік.)

5. з місцевими, не місцевими, та хитро... баними профілактика проводиться 100 % сам бачив... 10-му закажуть..

6. не був ? не знаєш? не вмієш ловити рибу? не пиши гадості всякої., не гарно виходить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні у Радянському. Риби багато - карась 200-400 гр. Трапляються слони. Карпа більше 1 кг не бачив, але кажуть є. По периметру та по середині ставок порослий ліліями, які перешкоджають виводити рибу, оскільки карась сильний і ривками закручує снасть у ліліях. Не дуже добре клювало. Ловив тільки поплавком, хоча практично всі сидять з пружинами та фідерами. Роблю висновок , що ловити треба треба так як всі, тобто пружинами та фідером, карась крупніший і є ймовірність покльовки карпа. Хоча поплавком можна знайти під берегом місця, біля лілій, де можна нормально вальнути. Казав чувак, під берегом зеркальний по 1.5 бере))).

Треба прикормлювати. Бере 70 грн. за добу і на півдня чи день не ділить. При посередньому кльові на ці гроші риби зловити можна. А можна і більше. А можна менше. Беріть пиво в Острожці, бо там нема де, а дорога трохи галіма.

На рахунок ставка біля Тубіка - 4-5 років назад вилов риби був заборонений. Думаю, воно того не варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить я помилявся,звиняйте.Але жодного рибака на ставу не бачив,жодного!В с.Радянське їзджу раз на два місяці.І так на протязі трьох років.Нікого...

автобус на Радянське йде понад мальковим ставком (біля тракторної) там рибалка заборонена.

А ти орендар напевно цього ставка?

Все може бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Немає чого туди їхати,принаймі я не дуже хочу інший раз.

Був з ночівлею,з суботи на неділю.В годині шостій вечора вже був на водоймі.Через пув години пригнався на велосипеді збирач мзди.День 30 грн.,з ночівлею 50.Домовлятися не хоче.Платили за 3-ох,навіть червонця не скинув.

Спочатку людей було малувато.Зате потім понаїхало,всерівно що на Світязі відпочиваючих.Місцеві,я так зрозумів,безкоштовно ловлять,то їх там немєрянно. Ловили на все.Опариш відразу "в топку",мілкий карась задовбує.В ночі на макушатнік взяв лише один карасик на долоню.Карп є.І дрібний грм. 100-150 і більший.Я три піймав по 150 грм.Якби на безкоштовній водоймі,відразу б випустив,але це був не той випадок.Гроші уплочено.Піймав ще карасиків штук 8. Карасі дрібні,та ще й ХВОРІ. Під лускою кліщ.Не сильно і хотілося брати.Стрьомно,тупдиспансер поруч.Колеги запевнили,що після термічної обробки все гут.

Ну от якось так.Дам пару фоток.

post-11231-0-57940900-1344278851_thumb.j

post-11231-0-13105800-1344278856_thumb.j

post-11231-0-76810900-1344278860_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрьомно,тупдиспансер поруч.

Мене оце тоже дуже-дуже сильно відлякує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Все так гарно описано, але хочу декілька мінусів повідомити:

1) постійно міняє рівень води власник

2)однозначно є туберкульозна палочка

3)кидає соляні сланці

4) рибу годує - нехоче потім клювати риб

5)рибу виловлюють місцеві сітями

якщо ви не в курсі розкажу:

1. власник не грає водою 100% дамба глуха.

2. якби там була туберкульозна палочка то аналізи води б це показали.а вони робляться щоквартально.

3. хто бачив? може ти? вкинь в ванну ложку солі, смак зміниться?

4.в 2011-2012 роках риба не годувалася ні разу (власника знаю не перший рік.)

5. з місцевими, не місцевими, та хитро... баними профілактика проводиться 100 % сам бачив... 10-му закажуть..

6. не був ? не знаєш? не вмієш ловити рибу? не пиши гадості всякої., не гарно виходить..

1.дамба глуха? приїзджайте осінню, коли спускатиме ставок - глуше дамба не буває. і так кожен рік, а рівень води міняє, не один раз ловив, постійно поплавком ріень вгадувати потрібно.

2. да, тільки в парку постійно відпочиваючі з тубдиспансера ловлять з відкритими формами, поцікавтець в медпрацівників, а скажіть якому власнику буде вигідно щоб офіційно закрили вилов риби через туберкульозну палочку.

5. так місцеві мають злобу на власника, відповідно і риба вибивається - на двох ставках половити нормально не дає, а село не маленьке і рибаків вистачає, а половити немає де.

був, зловив мало, кліща на рибі багато - міняйте відношення до рибалок, вони їдуть вдпочивати, а не рівень постійно вгадувати, і всі наживки перепробовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...