Перейти до змісту

За три дня Apple удалось продать полмиллиона iPhone


Рекомендовані повідомлення

не вартий, однозначно. В телефоні стільки косяків (особливо для не-англомовного користувача), що тобі захочеться його розбити вже через тиждень користування, як тільки пройдуть перші оргазми з приводу купівлі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні люди, різні думки. Комусь подобаєтся КПКшкі на базі WinMobile: особисто я рахую що це глючна параша (Palm 5.0 і то кращі були)...

Не треба міряти всіх по собі, а може Аватар з тих естетів, та прагматичних людей яким Айфон подобаєтся? Так шо ОДНОЗНАЧНО говорити...

А ви доречі, гражданін, Плум, в руках айфон хоча б тримали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне, прийдеться ще трохи почекати його конкурентів або його нових версій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви доречі, гражданін, Плум
ПлАм
в руках айфон хоча б тримали?
не тримав. Хоча міг вже давно, бо маю багато родичів в США. І не горю бажанням, хоча дехто з цього форума справедливо зараховує мене до числа техно-маньяків. Я не спорю -- дизайн і якість матеріалів в iPhone на висоті. Але я з тих людей, які в першу чергу звертають увагу на функціональність апарату. А в iPhone функціональність стрімко наближається до нуля. Чого варто хоча б те, що СМСку не можна відправити на кілька номерів одночасно, для розсилання наприклад привітання з Новим роком його потрібно набирати по-новому для кожного абонента! Відсутність ММС і можливості зйомки відео також виглядають дивно в сучасному апараті. Передати мелодію або майже будь-що інше з iPhone по bluetooth -- ЗАСЬ, виявляється bluetooth там тільки для підключення гарнітури! Ну і ще багато "кастрацій", які детально описані в двох статтях на mobile-review.com, ссилки на які я давав вище.

Не забувайте також, що в iPhone відсутня можливість вводу кириличних символів (хоча кириличні контакти та записи в календарі, передані на апарат під час синхронізації, апарат розуміє), а точність введення англійських слів на досить незручній клавіатурі (де важко попасти саме в потрібну букву) зав'язана на використанні словника, аналогічного Т9. Це значить, що написати СМС кирилицею неможливо, а написання транслітом пов'язане зі значними труднощами, поскільки Т9 завжди буде намагатись вас "виправити", до того ж ТОЧНО попадати пальцями в маленькі "кнопочки" екранної клавіатури досить складно.

В свій час багато хто намагався порівнювати iPhone з Nokia N95. Так от, як бувший власник N95 (і більш ніж дестяка інших смартів від Nokia, SonyEricsson, T-Mobile (HTC) і ASUS, а також бувший власник більш ніж 40 моделей самих різноманітних мобільних телефонів, а також кількох різних КПК з різними ОС -- PalmOS (Tungsten T3), WM 2003SE (в тому числі "революційного" навіть по сьогодняшніх мірках FujitsuSiemens PocketLooks 720), WM5.0) хочу сказати, що iPhone це недо-телефон по всіх параметрах, які тільки можна собі уявити, окрім тривалості роботи від однієї зарядки батареї. І порівнювати його можна хіба-що з mp3-плейєрами інших виробників, але ніяк не з мобільними телефонами. По суті, випуск iPod Touch і підтвердив, що iPhone -- це портативний медіа-плейєр з вбудованою функцією дзвінків, а не мультимедійний телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в свій час я був претендент №1 на форумі на купівлю цього апарата. http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=6526

Проблема в тому, що зовнішній вигляд iPhone (його схожість з КПК), а також використання в ньому MacOS X запалили в мені надію, що Apple випустить функціонально-серйозний комунікатор, який складе конкуренцію девайсам на операційних системах Symbian OS та Windows Mobile. На жаль, цього не сталося, і ми "маєме те що маємо" -- в апараті навіть багатозадачність не реалізовано, яку крім смартфонів/комунікаторів починають розуміти навіть звичайні телефони (наприклад платформа SonyEricsson A200 дозволяє тримати в фоні до 8 Java-аплетів)

Так що не потрібно мене звинувачувати в предвзятому відношенні до iPhone -- я його оцінюю дуже прагматично, а емоції були швидше "за" ніж "проти". Але реалії життя завжди міцніші, ніж емоції :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В предвзятому відношенні вас ніхто не звинувачує, інша справа в тому що говорити ОДНОЗНАЧНО що, не варто брати, або, тобі це ОДНОЗНАЧНО не сподобаєтся, ну самі розумієте, трошки по-дитячому. Як би там не було є така річ як "презумція невиновності" :(

Кого я бачу потенційним власником айфону/айподу тач: це людина великого міста, у якої дуже небагато часу на балачки, як правило ця людина займаєтся якоюсь творчою дільністю: дизайнер/перукар-стиліст/модний фотограф і т.д і т.п і яка хоче мати стильну, красиву та безглючну штучку для відео, музички, фоток, ну і звісно, дзвінків. Звісно функціональність для цієї людина навіть не на другому плані, а вот зручність на першому.

Звичайно, для тих хто знає напамять маркіровки процесорів та міняє самостійно прошивки айфон ніяк не підійде :( АЛЕ, як я вже сказав, в нашому суспільстві, яке стрімко розвиваєтся, вже є прошарок людей які не забивають собі цим баки а просто хочуть мати річ ДЛЯ СЕБЕ там можуть собі її дозволити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в інеті відзиви користувачів iPhone про його зручність. Більше 60% з них не задоволені зручністю використання цього телефону. Знову повторюсь про надсилання СМС. Та і багато іншого, не хочеться передруковівати сюди весь текст статті з mobile-review.com :(

Є багато телефонів, якими я особисто не користувався б, але без проблем можу рекомендувати їх менш вибагливим користувачам. До таких телефонів відносяться Motorola RAZR V3, Nokia 1110 ;) і ряд інших. Але в число таких моделей ніяк не вписується iPhone.

До того ж, чи відомо тобі, що батарейку в iPhone можна поміняти тільки в умовах офіційного сервісу? А на території України такого сервісу немає і невідомо чи колись буде. А батарейка штука така... непевна. Так що можна елементарно лишитись з неробочою цяцькою за 600 баксів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в інеті відзиви користувачів iPhone про його зручність. Більше 60% з них не задоволені зручністю використання цього телефону. Знову повторюсь про надсилання СМС. Та і багато іншого, не хочеться передруковівати сюди весь текст статті з mobile-review.com

Ці всі відвизи — суб'єктивізм. Треба брати апарат в руки і дивитися самому. Невже це так важко зрозуміти? Звичайно це не означає що людині яка "прется" від смартфонів на ВінМобайл або телефонів, скажем, Самсунг, знає напамять всі специфікації там номери прошивок варто це робити. (в третій раз повторювати не буду)

Є багато телефонів, якими я особисто не користувався б, але без проблем можу рекомендувати їх менш вибагливим користувачам. До таких телефонів відносяться Motorola RAZR V3, Nokia 1110 smile.gif і ряд інших. Але в число таких моделей ніяк не вписується iPhone.

Як можно порівнювати Нокію 1110 та Айфон? ... без коментарів ...

До того ж, чи відомо тобі, що батарейку в iPhone можна поміняти тільки в умовах офіційного сервісу? А на території України такого сервісу немає і невідомо чи колись буде. А батарейка штука така... непевна.

Жодного разу в житті не міняв батарейку в телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...