Перейти до змісту

Вкрали велосипед, допоможіть розшукати


SERGAN

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в районі 17:00-17:20 зник велосипед салатового кольору марки ARDIS під гірського ,амортизована рама і передня вилка, задня перекидка і манетки Shimano.

Зособливих прикмет :

передні гальма ,дуже китайскі ,задні Longus, рульова колонка варена зваркою ,має багато подряпин , болотників немає від заднього залишилось лише кріплення ,на передньому колесі лишився магніт на шпиці від спідометра ,шина заднього колеса нерівномірно стерта.

Фотографії нажаль старі , коли він ще був ціліший.

був припаркований на вулиці Кравчука 42.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

post-9602-0-29308500-1338393662_thumb.jp

post-9602-0-88226800-1338393687_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки вкрали? які обставини?

Раджу завтра і в неділю на автобазар сходити. Придивіться добре. Там продають б\у, може і свій впізнаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тросик велозамка перерізали?

Біля магазинів та у дворах нерідко зустрічаю самотні велосипеди... без власника...без замка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тросик велозамка перерізали?

Біля магазинів та у дворах нерідко зустрічаю самотні велосипеди... без власника...без замка

Тросика не було, недавно тільки його забрав у друга на якого залишав його на рік поки проходив службу в армії ,все що було на ньому "лишнє" він познімав, я мав пізніше все забрати, встиг 3 чи 4 рази на ньому виїхати, стянули прямо з під носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, я раніше як даже оставляв велосипед на декілька хвилин причепленим то весь час виглядав чи то бува там ніхто його не вкрав вже, ато зараз я взагалі ні на секунду так не залишу, так можливо це принесе деякі не зручності, но краще або їздити з кимось - і веселіше і безпечніше, або так не залишати.

Для прикладу позавчора потрібно було зайти в один із магазинчиків в Там Тамі на 5 -10 хв., спочатку думав велосипедом, але щось так згадав теми на форумі, то перестрахувався і пішком сходив...

Дуже жаль, що з популяризацією велосипеду в нашому місті і дуже актуальна стає проблема велосипеда.

SERGAN, звичвайно буду придивлятися, але навряд він знайдеться,бо таких ашанбайків дуже багато по місту і думаю не один такий байк їздить по місту, а тим більше якщо ще підфарбують, то шанси взагалі фактично 0ві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крадіжки велосипедів стають все частішими...

кудись їх всіх відвозять, скоріше всього в одне місто(по налагодженій схемі). Десь в якихось Чернівцях чи Житомирі є магазинчик де всі вкрадені вели з Луцька стоять на продажу. Можливо створите спільну тему з фотографіями всіх велів які були вкрадені і пропали безлідно і розкидати їх по велофорумам України.

Типу так і так, якщо побачите один з цих велів то звоніть, пишіть, винагорода, якщо ви вже купили крадений то не переживайте і т.д.. Тим паче що вел ціною в 2000+ грн купить явно той хто в них розуміється і можливо рискає по інеті да і натрапить на одну з таких тем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в стоковому магазині (на Перемоги як з моста спускаєшся зліва) можете глянути. Там стоять вели б\у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...