Перейти до змісту

Дні здорового серця на Волині


JEK

Рекомендовані повідомлення

Волинська обласна державна адміністрація

Волинська обласна рада

Виконавчий комітет Луцької міської ради

Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації

Управління охорони здоров’я Виконкому Луцької міської ради

Центр профілактики та лікування артеріальної гіпертензії

Волинський обласний центр здоров’я

В рамках програми ВОЛИНЬКАРД

Дні здорового серця на Волині

31 травня – 2 червня 2012 року

Програма заходів

31 травня, четвер

10.00-12.00 – Конференція “Профілактика серцево-судинних захворювань – час для активних дій”, Волинська обласна державна адміністрація.

12.15-12.45 – Пресконференція, Волинська обласна державна адміністрація

Всесвітній день боротьби з курінням

12.00-16.00 м. Луцьк,Театральний майдан

акція «Обміняй цигарку на цукерку»,

розповсюдження освітніх матеріалів,

демонстрація фільму: «Правда про куріння»

10.00-17.00 «Школа плавання» на природних водоймах у Волинський області, о.Світязь –табори «Чайка» та «Супутник», о.Згорани – табір «Згорани», Уховецьк – табір «Оберіг».

1 червня, п’ятниця

9.00 -17.00 Європейсько-українська школа “Серцево-судинна профілактика та реабілітація”, перший день, м.Луцьк, Волинський обласний академічний музично – драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

День захисту дитини

11.00 – 12.30 Конкурс дитячого малюнку на асфальті “Здорова родина”, м.Луцьк, Театральний майдан.

11.50 -12.00 Підбиття підсумків дитячого художнього конкурсу “Здоров’я очима дітей”, обласний академічний музично – драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

11.30 – 12.30 Конкурс-караоке «Співочі серця», м.Луцьк, Театральний майдан

2 червня, субота

9.00 – 16.00 Європейсько-українська школа “Серцево-судинна профілактика та реабілітація”, другий день, м.Луцьк, обласний академічний музично- драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

Програма «Відкрий своє серце», спортивно-оздоровчий комплексі Адреналін Сіті, м.Луцьк, вул. Карбишева,1

15.00 Спортивно-розважальні заходи для дітей та дорослих у Дитячому ігровому центрі «Лімпопо»

16.00 «Королівство повітряних кульок», боді-арт, майстер-клас з хіп-хопу, Майстер-класи з виготовлення листівок-сердечок та кулькових іграшок, кульковий флеш-моб «Об’єднаймо серця»

30 травня – 2 червня

Акція «Визнач свій тиск! Проживи довго!”

пункти вимірювання артеріального тиску в громадських місцях усіх міст та районних центрів Волині з інформуванням про фактори серцево-судинного ризику.

За підтримки:

Спортивно-оздоровчого комплексу “Адреналін Сіті”

Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку

Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

Луцького базового медичного коледжу

Волинського обласного фонду “Переображення”

http://hypertension.....ua/?page_id=91

Будемо раді бачити Вас на цих заходах. Буде весело і цікаво. Одночасно Ви зможете визначити свій рівень артеріального тиску і дізнатися багато цікавого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дні здорового серця на Волині вже пройшли, хоча ніхто не заважає дотримуватися декілька правил для підтримання гарної форми та запобіганню різних серцевих захворювань: займатися ранковими вправами, пересісти з автомобіля на велосипед, або просто побільше ходити, не палити, вживати більше фруктів та овочів, не переїдати (останній прийом їжі за 2 години до сну), час від часу звертати увагу на стан свого здоровя.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дні здорового серця на Волині вже пройшли, хоча ніхто не заважає дотримуватися декілька правил для підтримання гарної форми та запобіганню різних серцевих захворювань: займатися ранковими вправами, пересісти з автомобіля на велосипед, або просто побільше ходити, не палити, вживати більше фруктів та овочів, не переїдати (останній прийом їжі за 2 години до сну), час від часу звертати увагу на стан свого здоровя....

а ще: не переживати за "де заробити гроші" (бо "по умолчанию" їх вистачає, да? ), не нервувати (бо ж бабло в кишені, да? ), нікуди не поспішати (бо ж зарплата дозволяє працювати на одній роботі, да? ), харчуватись правильно (а не "перехоплюванням", ми ж не поспішаєм, да? ) і т.д. ;)

Гарно тільки так писати... А от в нашому житті цього дотриматись - не-ре-аль-но!

Хіба що ти студент, живеш за мамин-татин кошт і від тебе не залежить ще чиєсь безхмарне життя (я про дітей) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дні здорового серця на Волині вже пройшли, хоча ніхто не заважає дотримуватися декілька правил для підтримання гарної форми та запобіганню різних серцевих захворювань: займатися ранковими вправами, пересісти з автомобіля на велосипед, або просто побільше ходити, не палити, вживати більше фруктів та овочів, не переїдати (останній прийом їжі за 2 години до сну), час від часу звертати увагу на стан свого здоровя....

а ще: не переживати за "де заробити гроші" (бо "по умолчанию" їх вистачає, да? ), не нервувати (бо ж бабло в кишені, да? ), нікуди не поспішати (бо ж зарплата дозволяє працювати на одній роботі, да? ), харчуватись правильно (а не "перехоплюванням", ми ж не поспішаєм, да? ) і т.д. ;)

Гарно тільки так писати... А от в нашому житті цього дотриматись - не-ре-аль-но!

Хіба що ти студент, живеш за мамин-татин кошт і від тебе не залежить ще чиєсь безхмарне життя (я про дітей) :)

1. Для того, щоб займатися ранковими вправами грошей не потрібно, лише встати на 10 хвилин раніше і сила зявиться для заробляння грошей.

2. Велосипедом деколи зручніше і швидше дібратися туди, де заробляєш гроші, да?

3. Менше палиш - більше економиш грошей для чийогось безхмарного життя, я теж про дітей.

4. Замість пачки чіпсів і плашечки пивка можна з"їсти яблуко, і не одне.

5. Все це і більше, потрібно починати не тоді коли приходить час для заробляння грошей, а ще з дит садка і навіть раніше.

6. Якщо Ви не можете дотримуватися всього, то вибрати те, що підходить для Вас можна, було б тільки бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всесвітній день боротьби з курінням

12.00-16.00 м. Луцьк,Театральний майдан

акція «Обміняй цигарку на цукерку»,

От якби було: "Обміняй цукерку на цигарку", тоді б я зайняв би чергу пару раз, а так... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...