Political Опубліковано 27 Травня, 2012 в 05:45 #1 Опубліковано 27 Травня, 2012 в 05:45 продам вінт 100GB Fujitsu Sata 2.5без бедів, смарт ок!190грн
Sanver Опубліковано 7 Червня, 2012 в 08:26 #3 Опубліковано 7 Червня, 2012 в 08:26 100грн Аська 607116466
trofa Опубліковано 7 Червня, 2012 в 09:26 #4 Опубліковано 7 Червня, 2012 в 09:26 дам 115 грн пиши в приват
Political Опубліковано 7 Червня, 2012 в 09:52 Автор #5 Опубліковано 7 Червня, 2012 в 09:52 100грн Аська 607116466дам 115 грн пиши в приватАхах-ха! Ой хлопці не смішіть мене, а краще підіть в магазин і купіть вінта на 100гб за 115грн, хотів би я на це подивитись!
IncvizitoR Опубліковано 18 Червня, 2012 в 09:09 #7 Опубліковано 18 Червня, 2012 в 09:09 Без жодних жартів 120 грн
sirogka Опубліковано 27 Червня, 2012 в 10:56 #9 Опубліковано 27 Червня, 2012 в 10:56 Резерв до уточнення
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.