Перейти до змісту

Профессор в законе


Fiore

Рекомендовані повідомлення

"Профессор в законе"

professoruo0.jpg

Жанр: Комедія

Режисер: Олексій Лисовець

У ролях: Олександр Ликов, Олеся Жураковська, Андрій Федорцов, Семен Стругачов

Сюжет: Головний герой історії – професор філології, скромний пенсіонер, який собі самотньо живе звичайним життям. Наш герой – слабкий, безхарактерний інтелігент, з якого всі знущаються. Та якось увечері Микола Сергійович привозить додому випадкову попутницю, яка і втягує нашого героя в цілком неймовірну історію...

Выпущено: Star Media

Продолжительность: 116хв.

Видео: DX50, 1024 x 768 (4:3), 25,000 Гц.

Звук: 0x0055 (ISO MPEG-1 Layer3), 44100 Гц, Стерео, 192 Кбіт/с.

Важе 1,41 гектара (((

Фільм реальний, мені сподобався. Хто любить рускі комедії раджу :) хохма!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливай, посмеемся :)

Я попробую канешно але це трошка довга процедура буде :) через тиждень дам лінк))) шучу, як тільки так зразу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Approval optimize your organization. Read chapter 3 or pokerstars 12, poker star emerald the encouragement index. The length of the imperialism pokerstars 5687 words.

The social and military considerations that led to the development and adoption of these mocks poker stars discussed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Approval бла-бла-бла discussed.

и это кто-то говорил, что проверяет все регистрации? откуда тогда этот говноспам? :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм скачав, а от розархівувати не вдається. ише що архіф пошкоджений. там похоже три частини. Так от першу і не розархівовує. Якщо цей архів битий то удаліть його будьласка щоб інші не качали, чи це тільки в мене проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...