Перейти до змісту

Пропоную роботу з вільним графіком


Tanichka

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу для комунікабельних людей віком до 30 років.

Робота полягає у пошуку клієнтів по м. Луцьку та Волинській області.

Графік роботи вільний (зранку, ввечері, на будні, в вихідний...- обираєте самі).

З/п - % від замовлення + бонуси

Деталі в пс.

або

тел. О95ЧО28ІЧ2 (з 9.00 до 18.00)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

група товарів?

- металопластикові вікна

- підвіконня

- зливи

- москітні сітки

- вхідні двері

- міжкімнатні двері

- та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому з/п, у тих хто спробував, від 1500грн, працюючи при цьому тільки кілька годин у день (деякі тільки у певні дні) та виконуючи мінімальні замовлення.

Сам собі плануєш маршрут і вибираєш час та день. Можна навіть займатися паралельно з іншою роботою, адже якихось певних об"ємів замовлень немає. Існують тільки хороші преміальні за більший об"єм замовлень.

Питайте, кого що цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому з/п, у тих хто спробував, від 1500грн, працюючи при цьому тільки кілька годин у день (деякі тільки у певні дні) та виконуючи мінімальні замовлення.

Сам собі плануєш маршрут і вибираєш час та день. Можна навіть займатися паралельно з іншою роботою, адже якихось певних об"ємів замовлень немає. Існують тільки хороші преміальні за більший об"єм замовлень.

Питайте, кого що цікавить.

ага да прям таки...

нічього майже не треба робити і тобі за це шей гроші платити будуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага да прям таки...

нічього майже не треба робити і тобі за це шей гроші платити будуть...

По-перше, мається на увазі не "нічього майже не треба робити" а використовуючи мінімальні зусилля затрат часу (якщо добре вміють розмовляти з людьми).

По-друге, виходячи з ваших коментарів, ви або "пашите" за 1500 грн /міс (і звикли щоб їх заробити, треба викластись на повну) або ж вам просто робота не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама отбегала, поумнела, ісчеш рефелароф ....

1. Назва контори ілі какой там ПП.

2. Словечко черкані про офф в трудовую.

3. Ісчі лохоф на другіх ресурсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама отбегала, поумнела, ісчеш рефелароф ....

1. Назва контори ілі какой там ПП.

2. Словечко черкані про офф в трудовую.

3. Ісчі лохоф на другіх ресурсах.

З не грамотними, мягко кажучи, людьми, навіть не хочу нічого обговорювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повбивав би цих ідіотів "комунікабельних людей". Дитина вдень спить, а воно трезвонить в двері, а потім з наглою посмішкою "Доброго дня, я з канадської оптової компанії "Рога і Копита. В нас зараз акція, двері/вікна не бажаєте?" І за ним пара "стажерів" стоїть, переймають досвід, блін. Я вже ледве стримався, щоби не зарядити імбецилу в п'ятак, а наступного разу точно спущу придурка з 7-го поверху. Я тебе запрошував в гості, блін, чи як, шо ти ломишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З не грамотними, мягко кажучи, людьми, навіть не хочу нічого обговорювати

Ет какой вапрос ваше умнейшество ви сочлі неграмотним, вот щас пазваню і спрашу.

І я такі пазваніл. На другом конце провода був культурний і адекватний человек, которий чотко дал ответи на вапроси задание више. Беріте на заметку баришня.

Фірма - "Віконий всесвіт", Карбишева 2, університет Україна, нікакого оффіційного працевлаштування, работнік буде іметь % от заказов які сам найде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міл человег, пожалусто не спонукайте офтопіть і троліть, не отходіте от теми і заданих вапрософ по существу, здесь вам не там і нікто нічаво не должен.

Ви мені вибачте, але просто гидко з такими як ви спілкуватися і не хочеться відповідати. Як ви до мене - так і я до вас.

А якщо пропозиція підзаробити, у вас, у якого просто інтерес, викликає стільки запитань, та щей у витонченній, зрозумілій тільки вам формі, то теж дивно.

Всім, кого справді зацікавила дана пропозиція, звертайтеся в пс, що і було вказано у першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повбивав би цих ідіотів "комунікабельних людей". Дитина вдень спить, а воно трезвонить в двері, а потім з наглою посмішкою "Доброго дня, я з канадської оптової компанії "Рога і Копита. В нас зараз акція, двері/вікна не бажаєте?" І за ним пара "стажерів" стоїть, переймають досвід, блін. Я вже ледве стримався, щоби не зарядити імбецилу в п'ятак, а наступного разу точно спущу придурка з 7-го поверху. Я тебе запрошував в гості, блін, чи як, шо ти ломишся?

не обовязково ходити по квартирах багатоповерхівки варто лише проїхатись по районам де ідуть застройки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У зв"язку з розширенням, продовжується набір працівників для додаткового чи основного заробітку.

Всі деталі в пс або дзвоніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переміщення по місту/області за свій рахунок?

так, адже маршрут, час та метод пересування ви обираєте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...