Перейти до змісту

Признаки экстремизма в Библии, а также Признаки экстремизма в Библии, а также Психокод Библии, религия рабов


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

Звичайно все це на ваш розсуд. Моя позиція - прочитав, освідомив, більшою мірою згоден. Сперечатися з "фанатиками віри" я не бачу сенсу. Є віра (яку не можна осуджувати яка б не була), є церква і її методи впливу на психологію :) (профзацікавленість).

Признаки экстремизма в Библии, а также Факты геноцида русского народа

Психокод Библии, религия рабов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrWeird, є багато достойної літератури, що вивчає/критикує біблію, але ти вибрав якісь популісько-рускошафиські варіанти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признаки экстремизма в Библии, а также Факты геноцида русского народа

http://lurkmore.to/РЛО

Звичайно все це на ваш розсуд. Моя позиція - прочитав, освідомив, більшою мірою згоден. Сперечатися з "фанатиками віри" я не бачу сенсу. Є віра (яку не можна осуджувати яка б не була), є церква і її методи впливу на психологію (профзацікавленість).

а саму біблію читали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D "ГЄНАЦИД РУСКАВА НАРОДА!" :_07: Це ж треба до такого додуматись! Бідний-бідний беззахисний "РУССКІЙ НАРОД"! Жиди їх, бідних, замордували :_36: і геноцидять і геноцидять далі! :_36:

Статейка - явний "заказ". По-перше, многа букафф, по-друге - почали з Бібліїї, потім плавно перейшли на РЦП... Ну хтіли розібрати Біблію, хтіли щось там висмикнути з контексту, а церкву то до чого тут було ліпити? - бо так замовили!

Короче, моя думка - фігня повна, висмоктана з пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...