Перейти до змісту

Продажа игры xbox 360 Луцк


Ooops

Рекомендовані повідомлення

post-10088-0-05944100-1336505019_thumb.j

Продам ігри до xbox 360. Колись грав багато, назбиралося купа всяких ігр, на різні прошивкі LT 1.1, LT 2.0, LT 3.0

30 грн / 1 шт

Від 4х дисків - 25 грн/ шт

Від 10 дисків 22 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продам ігри до xbox 360. Колись грав багато, назбиралося купа всяких ігр, на різні прошивкі LT 1.1, LT 2.0, LT 3.0

25 грн / 1 шт

Більше 4х дисків, кожен наступний - 20 грн/ шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

30 грн за одну ігру нічого собі ви де таку ціну найшли??? скідайте я за 13 продаю одну ігру...небудьте такіми скупими...!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за одну ігру нічого собі ви де таку ціну найшли??? скідайте я за 13 продаю одну ігру...небудьте такіми скупими...!!!!

ви там про що щойно (й не тiльки ) жалоби писали ? Ото й не лiзьте туди де вас не просять. Буде жалоба на ваш пост, я його видалю так само як i тi, на якi жалiлись ви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за одну ігру нічого собі ви де таку ціну найшли??? скідайте я за 13 продаю одну ігру...небудьте такіми скупими...!!!!

ага тільки у мене купують до 50 дисків в день а у вас ні. Ви продаєте б.у хлам, без коробок, а це нові диски! Порівняли [censored] з пальцем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за одну ігру нічого собі ви де таку ціну найшли??? скідайте я за 13 продаю одну ігру...небудьте такіми скупими...!!!!

ага тільки у мене купують до 50 дисків в день а у вас ні. Ви продаєте б.у хлам, без коробок, а це нові диски! Порівняли [censored] з пальцем!

ви цю лапшу розказуйте комусь іншому шо 50 дисків в день продаєте...мої дискі нічим невідрізняються від ваших просто я коробки позабирав, на дисках малюнкі є і всі робочі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...