Перейти до змісту

питання


Рекомендовані повідомлення

хочу поставити супутник з головками на 2 вихода, 1-й на тв, 2-й на моніторі дивитися

от звідси і питання: якщо монітор і тюнер має вихід hdmi то при підключеному тюнері як мені вибрати вихід саме на нього????

чи тюнер сам знайде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також питання: є люди які займаються продажем, встановленням і налаштуванням супутникового тв???

цікавлять ціни і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу поставити супутник з головками на 2 вихода, 1-й на тв, 2-й на моніторі дивитися

от звідси і питання: якщо монітор і тюнер має вихід hdmi то при підключеному тюнері як мені вибрати вихід саме на нього????

чи тюнер сам знайде?

Немножко текст по-дебильному написан
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу поставити супутник з головками на 2 вихода, 1-й на тв, 2-й на моніторі дивитися

от звідси і питання: якщо монітор і тюнер має вихід hdmi то при підключеному тюнері як мені вибрати вихід саме на нього????

чи тюнер сам знайде?

Немножко текст по-дебильному написан

пропозиції????

питання в тому як перемикаєця вихід: в настройках монітора чи це робить тюнер

є якась цяця тіпа автостарта в дорожчих DVD плеєрах вмикаєш і не тре вихід нажимати з пульта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему закрито через порушення пункту 3.1 Правил технічного розділу форуму:

3.1. При створенні теми обов'язково детально описувати її зміст в назві або описі теми. Забороняється створювати теми на зразок "Допоможіть", "Крута залізяка" і т.д. З назви теми повинно бути зрозуміло про що в ній йдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...