Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Продам нетбук EEEPC 701, стан ідеальний. Оперативна пам'ять 1ГБ (стандартно було 512МБ).

Присутня вся комплектація (+коробка +чохол).

Ціна 1300грн.

Можливий торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесор Intel Celeron M 900 МГц ULV 353, кэш L2 512 Кб, FSB 400 МГц

Операційна система Windows XP Home Edition

Оперативна пам'ять 1024 Мб DDR2 400 МГц

LCD Дисплей 7" 800 x 480 (800 x 600 віртуально)

Інтегрована відео 64MB Intel 910GMLE Express

HDD Flash-диск 4 Гб

Встроений модуль 10/100 Мбит/с Ethernet LAN, Wi-Fi 802.11b/g

Габарити, мм 225 x 165 x 21

Масса, кг 0,89

Батарея тримає 2 години в режимі перегляду відео.

USB виходи 3 штуки

Аудіо виходи (навушники та мікрофон).

VGA вихід (можна мідключити монітор і проблема з малим розширенням та екраном зникає - вийде мінікомп з мегамонітором)

SD картрідер (можна вставити флешку, наприклад на 16 ГБ, з встановленою операційноюі грузитись прямо з неї, можливість завантаження з зовнішніх накопичувачів: флешок, DVD/CD та картрідера перевірено)

Може якось зберусь і скину фотки (ніяк руки не дійдуть їх зробити)...

Ціна вже 1100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли ціна дійде до реальної 550-600 грн, гукніть, добре?

задирати 1300, притому шо новий 4 років назад коштував стільки ж само... ну це вже совість треба мати.

за 550-600 грн поцікавився б і навіть придбав би, аби стан влаштував, а за таку ціну точно ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задирати 1300, притому шо новий 4 років назад коштував стільки ж само...

3-4 роки тому я купив його більше ніж за 2000 грн. в Фокстроті + замінив оперативну память на вдвічі більшу... стан такий же як і в нового (стояв на столі, нікуди не носився, мета - завантаження фільмів в нічний час на зовнішній диск та багато інших фонових операцій, перегону відео, яке не горить з часом) єдине що... то він трохи нахапався пилюки (як і будь-який ноутбук) - я не рахую, що це катастрофа... я думаю, ціна адекватна, враховуючи, що такі ж в дуже хреновому стані (з вишатаними гніздами та виламаними клавішами) продають за 700-800...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене завжди усміхало як хтось розказував як він дорожче, ніж інші купив. цього соромитись треба, а не хвалитись і цим ціну задирати.

тут на борді море людей писало чого так дорого телефон\ноут\фотік? і тут же топікстартер починав штовхать тему, шо він купив товар в двічі дорожче, ніж середня ціна по магазинам? та кого це, вибачте, гребе? можна купити телефон в тричі дорожче, але якшо ви хочете продати його, поцікавтесь ринковою ціною.

4 роки назад я мав такий же нетбук і купувався він в комп'ютерному всесвіті за 190 доларів, тобто 1520 грн, ще й з мишкою по акції. опуститесь до реальної ринкової ціни-поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно я теж був в комп'ютерному всесвіті тоді і він там вартував таку ж ціну, так що не вішайте мені лапшу на вуха! Навряд чи він десь вартував 1520 грн, А саме ~ 2000грн. (1969грн. + RAM 1GB ~200грн.).

Ціна не взята з стелі... Ця модель дорозпродається до цього часу за 170$ (не б/в) хоча знайти його проблематично. Врахувавши апгрейд ціна досить адекватна.

Вмовили... Мишка по "акції". Безпровідна Genius якась там в подарунок + батерейки.

Я ще не згадував, що перевстановлю Windows в момент купівлі (ліцензійна що йшла з нетбуком).

До вашого відому я вказав, що можливий торг... Торг, так торг.

Питання: Ви очікуєте на адекватну ціну, чи просто вирішили винести мені мозок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому ви розказуєте? я сам його купляв за таку ціну. ціна нетбука ЗАВЖДИ була в районі 200 доларів на момент його виходу, залежно від місця, де продавали колихалась від 190 до 210 доларів. це далеко не 2 000. а якшо ви купили за 2к, то ви лише самі себе цим підставили. почитайте огляди в інтернеті, скрізь фігурує ціна 200 доларів за новий! і це 4 роки назад, зараз він слабенький і морально застарів.

аби сам не купив 4 роки назад, то не казав би. як зараз пам'ятаю за 1700 я купив з сд картою на 8 гіг і мишка була в подарунок. комп всесвіт.

і да, гіг оперативки коштує 130-160 грн, залежно від виробника.

за 600 грн я б, напевно, взяв без мишки. залежно від зовнішнього стану і батареї. шоб качало торенти і дивитись фільми, підключивши до тв по вга. за більше-ні в якому разі. більше не буду доказувати вам вашу неправоту. тому мир. надумаєте продати за стільки-гукніть.

п.с. вінду можу і сам переставити, якшо ви її перевстановлення врахували в ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому ви розказуєте? я сам його купляв за таку ціну. ціна нетбука ЗАВЖДИ була в районі 200 доларів на момент його виходу, залежно від місця, де продавали колихалась від 190 до 210 доларів. це далеко не 2 000. а якшо ви купили за 2к, то ви лише самі себе цим підставили. почитайте огляди в інтернеті, скрізь фігурує ціна 200 доларів за новий! і це 4 роки назад, зараз він слабенький і морально застарів.

аби сам не купив 4 роки назад, то не казав би. як зараз пам'ятаю за 1700 я купив з сд картою на 8 гіг і мишка була в подарунок. комп всесвіт.

Я, напевне, розумію причину такою відмінності в ціна 4 і 3 роки назад

- 4 роки назад (2008-й, до осіннього падіння гривні) курс доллара був біля 5 (а літом і 4,85).Тому ціна 1700 грн (по якій купував тоді Bit) складала біля 340$

- 3 роки назад (коли купувався даний нетбук - зі слів продавця) курс $ був вже 8 з хвостиком. Тож 2000 грн в переводі на $ складали менше 250$. Оскільки ціни на техніку визначаються відносно $, то не бачу нічого дивного, що ціна в грн. збільшилася (бо ж в $ все-таки зменшилася).

P.S. Я не відстоюю позицію продавця стосовно виставленої ціни. Просто вважаю що ціна покупки цілком могла бути такою, як продавець вказував. Тож суперечка, хто по якій ціні купував, є зайвою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mihas, можливо ви й праві...

Я не набиваю ціну своєму апаратові завищуючи закупівельну ціну (в мене є чек і гарантія, яка вже недійсна)... Перед тим як купувати я був і в Компютерному Всесвіті, Компютерному Світі та весь Луцьк облазив... В якомусь із світів він вартував 2400грн. але не памятаю в якому, а потім ціна впала до приблизно 2000 (буквально місяця не пройшло) і довго трималась (я, звичайно, не став чекати півроку)...

Bit, Перевстановлення ОС та мишка в вартість не входить... Батерея тримає як в момент купівлі - 2 з лишнім години (за цим слідкував час від часу садив і заряджав)...

Ціна падає до 900грн. :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої контакти для зацікавлених аська: 480350736 тел. 0507166179 (бо є проблеми з особистими повідомленнями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

ЗЫ щоб не порушувати правила не обовьязково своi данi писати окремим постом, можна вiдредагувати попереднiй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...