Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Мене вистачило на два місяці ведення бугалтерії)) далі набридло..

Я маю звичку збирати всі чеки. Поскільки останній рік майже все купую в магазинах, то раз в місяць роблю генеральне прибирання тих чеків з бардачка машини, сумочки, кишень в велику коробочку))

Просте переглядання їх ще раз показує на що витрачаються гроші.

І де можна трохи зекономити.

 

Метод конвертів теж застосовую. Трошки в зміненому вигляді: третину від кожного свого доходу відразу скидаю в приватовську скарбничку.

Практика показала, що можна обійтися тим, що лишається.

Якщо гроші з скарбнички знімаю, з першого доходу повертаю їх назад всю суму. За рік часу вже маю таку собі "кредитку"   і справжніми кредитками більше не користуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

Мене вистачило на два місяці ведення бугалтерії)) далі набридло..

Я маю звичку збирати всі чеки. Поскільки останній рік майже все купую в магазинах, то раз в місяць роблю генеральне прибирання тих чеків з бардачка машини, сумочки, кишень в велику коробочку))

Просте переглядання їх ще раз показує на що витрачаються гроші.

І де можна трохи зекономити.

 

Метод конвертів теж застосовую. Трошки в зміненому вигляді: третину від кожного свого доходу відразу скидаю в приватовську скарбничку.

Практика показала, що можна обійтися тим, що лишається.

Якщо гроші з скарбнички знімаю, з першого доходу повертаю їх назад всю суму. За рік часу вже маю таку собі "кредитку"   і справжніми кредитками більше не користуюся.

теж запарювався розходами, потім також набридло,

 

твій метод виявляється і в мене працює місяців зо 2, заробив свого часу трохи грошей, відклав, а потім вони стали отіжю кредиткою, що взяв те повернув, якось про це і недумав поки не прочитав :0026:

 

я кожного місяця просто невитримую щоб не купити якусь невеличку але якісну інструментальну дрібничку :)

в цілому якщо тепер щось потрібно то непаришся де то інструмент взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інструменти то святе.

між вибором косметика чи корисний прибамбас в гараж, в мене косметика(чи будь яка не дуже необхідна обновка) завжди програє))))

Не знаю, як у кого, а в мене половина грошей раніше йшла на імпульсивні покупки. З серії пішли по мило а купили ванну. Тобто на речі, які в принципі потрібні але без яких можна запросто обійтися. 

Тому запровадила для себе пару простих правил:

1.Мінімум готівки з собою

2.чоловік поруч( він не любить ходити по магазинах, тому постарається витягнути мене звідти чим скоріше. Відповідно в мене буде менше часу щось прихопити під настрій)

3. Якщо щось сильно сподобалося, відкладаю покупку до  завтра. практика показала, що "завтра" я купляю в одному випадку зі ста. Вже не хочеться.

І найголовніше правило:нічого гуляти по магазинах, якщо нічого не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

Інструменти то святе.

між вибором косметика чи корисний прибамбас в гараж, в мене косметика(чи будь яка не дуже необхідна обновка) завжди програє))))

Не знаю, як у кого, а в мене половина грошей раніше йшла на імпульсивні покупки. З серії пішли по мило а купили ванну. Тобто на речі, які в принципі потрібні але без яких можна запросто обійтися. 

Тому запровадила для себе пару простих правил:

1.Мінімум готівки з собою

2.чоловік поруч( він не любить ходити по магазинах, тому постарається витягнути мене звідти чим скоріше. Відповідно в мене буде менше часу щось прихопити під настрій)

3. Якщо щось сильно сподобалося, відкладаю покупку до  завтра. практика показала, що "завтра" я купляю в одному випадку зі ста. Вже не хочеться.

І найголовніше правило:нічого гуляти по магазинах, якщо нічого не потрібно.

головне щоб не було із собою картки і в магазині не було терміналу ;)

тоді вже вєрняк, якщо воно потрібне то вернешся і візьмеш

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На картку перекидаю з іншої свій тижневий ліміт. Потратила сьогодні, ходжу до кінця тижня голодна)) тому бажання тратити все не виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.04.2012 at 19:27, MOTOROLLLA сказано:

Пробувала записувати прибутки і витрати в таблицю. Через тиждень, одна думка про це викликала рвотні позиви.

Таблиць, дебетів і кредитів вистачає в бізнесі - домашні витрати не записую.

Намагаюся заробити стільки, щоб взагалі не думати про такі дрібниці.

Життя надто коротке.

Пройшло 4 роки і все кардинально змінилось).

Апетити настільки виросли, що помітила, що гроші просто тануть. Тому завели сімейну табличку, де записуємо усі витрати. Там видно !!!скільки!!! грошей йде на таааааку фігню %). Поки подобається. Далі побачим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...