Перейти до змісту

Порадьте фтп клієнт!


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Порадбте фтп клієнт.

Основна вимога: повинен стартувати разом з віндою, автоматично, без жодних питань під'єднуватись до фтп і починати доливати недолиті файли з попередньої сесії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, нема ніяких пропозицій?

В принципі, CuteFTP підходить, але я відмовився він неї через глюкавість.

Ще пробуава FileZilla i FlashFXP, але там нема можливості автоматизувати заливку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yaryk :

очень неплох TurboFTP, я использую его в автоматическом режиме у нескольких клиентов.

[hide=20]ссылка на TurboFTP 5.30.582 + таблетку (релиз FFF) у них и у нас[/hide]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder

Дякую

Але як налаштуватиTurboFTP щоб він автоматично ДОЛИВАВ файли, а не починав заливати заново?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там есть масса вариантов настройки и если дата файла не меняется (как, например, в логфайле), то файл доливается по-умолчанию. в противном случае это надо принудительно включать. эти рекомендации для автоматического режима, для ручного мне хватает отличного FTP клиента встроенного в FAR Manager

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я бачу, що маса варіантів. А того що мені треба знайти не можу.

Можеш тикнути мене носом, де саме треба поставити галку, щоб TurboFTP автоматично доливав незавершений файл, а не лив заново.

Я знайшов лише пункт "Confirm upload Overwrite", а де вказуєть яка саме дія буде виконуватись без конфірма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если сервер поддерживает докачку (обрати внимание на сообщение "This site can resume broken downloads"), то докачка произойдет автоматически даже после обрыва интернета или после таймаута. вот тут подробнее. еще подробнее на их форуме и в гугле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заливав фільм на наш фтп (докачку він підримує, сумніву нема), потім закрив TurboFTP. Запустив його знову, вискочило повідомлення, що файл вже існує, шо робити... я вибрав "Resume" - докачка пішла. Зайшов в опції, зняв галку з "Confirm upload Overwrite", закрив TurboFTP і запустив знову. Закачка старувала гавтоматично, АЛЕ файл почав заливатись від нуля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мы просто не поняли друга. мои рекомендации для автоматического режима, когда нужно через какие-то промежутки времени делать миррор или что-то подобное. для ручного режима все действия логичны, ты запретил подтверждение overwrite - работает. нажал resume - тоже работает. если во время закачки произойдет обрыв или таймаут, она продолжится с того же места. но если ты уже закрыл программу, то откуда ж она знает, что файл нужно именно доливать с того же места? :) резюмируя, нажми один раз resume и не парься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что файл нужно именно доливать с того же места?
Саме це я і хотів від тебе взнати :) В деяких програмах (FTP Commander і ще в якійсь бачив) якщо відключаєш "Cjnfirm", то з'являється опція "Default Action" - а там "Overwrite" "Resume" і ще якісь варіанти

Я так зрозумів в TurboFTP нема можливості налаштувати "Default Action"

резюмируя, нажми один раз resume и не парься.

Не влаштовує... Просто поки мене нема вдома, комп багато разів влючається і виключається, і хочеться щоб в цей час закачки не чекали, а лились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder Дякую за допомогу,я вже знайшов рішення.

Скачав з http://soft.lm.lutsk.ua/ стару версію CuteFTP (3.1)

Нема проблем з кряком, глюки не спостерігаються! Налаштував на автоматичну доливку без перептування :blink: !

Працює як годинник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...