Перейти до змісту

Відбулось! "Google Chrome обогнал Internet Explorer, - StatCounter"


Dream

Рекомендовані повідомлення

є три способи подачі інформації - правда, неправда і статистика <_<
...а тут ми бачимо всі три разом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки FF . Поставив http://www.speedfox.org/ . Повикидав всі непотрібні доповнення і змінив настройки , поставив програму "МozBackup" (створення резервної копії браузера ) , " RoboFоrm" ( автозаповнення форм при регестрації та вході в сайти ) , "IDM" ( небачена швидкість скачки аудіо , відео та інших файлів) які синхронизовані для роботи з FF . І .... відпочивають всі інші. Переконувати і відмовляти не хочу. Пробуйте і побачите самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По данным Net Applicaitons за март, пока Chrome, Firefox, Opera и Safari топтались на месте, Microsoft удалось заметно нарастить присутствие Internet Explorer в Сети, которое она теряла в последние годы. Доля IE в мировом использовании браузеров возросла с 52,8% в феврале до 53,8% в марте, что является очень значительным показателем за месяц. Естественно, что на этом фоне доля остальных четырёх основных браузеров несколько снизилась: Firefox — с 20,9% до 20,6%, Chrome — с 18,9% до 18,6%, Safari — с 5,2% до 5,1%, а Opera — с 1,7% до 1,6%.

browser-share-desktop.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

(Microsoft удалось заметно нарастить присутствие Internet Explorer в Сети) --- так хтоб сумнівався форточка побудована кажись на Internet Explorer це як стержень для цієї осі (можливо я і помиляюсь), от і зарахунок юзерів (домогосподарок з ноутами) які хоч раз чи два запустили експловер майкросовта, набігли непевне такі цифри.

Ще цікавий той факт що десь в районі 80% всіх северів світу працюють під ЛІНУКСОМ (я це вичитав на якомусь сайті) , от лінух дружить з операми, дельфінами , хромами які на лінуксі просто літають, на відміну від ОСЛІКА від майкрософта, і я думаю в світі під лінухом сидить добряча кількість юзерів --- з такого кута зору дивились в Net Applicaitons?????????.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...