Перейти до змісту

Вже вкотре "Знак якості" обрав саме компанію "Луцьк Фудз" та торгову марку "РУНА"


homkao

Рекомендовані повідомлення

Electronshik, після термообробки все одно з чого паста - з помідорів чи з порошку? Не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА ВЖЕ ЦІКАВИТЬ ПИТАННЯ, КОЛИ НАШІ ВИРОБНИКИ ПОЧНУТЬ РОБИТИ ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ, А НЕ ПРОДАВАТИ ЯКІСНУ УПАКОВКУ....

Коли на якість буде попит. А в умовах виживання в нашій країні попит на ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА ВЖЕ ЦІКАВИТЬ ПИТАННЯ, КОЛИ НАШІ ВИРОБНИКИ ПОЧНУТЬ РОБИТИ ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ, А НЕ ПРОДАВАТИ ЯКІСНУ УПАКОВКУ....

А для чого "заморачуватись"? І так купують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище в пості було сказано про такого гігіанта Волині як торчин продукт, но в мене є знайомий що там працював на виробництві, так він взагалі не їсть продукції даного вирообнка ...Я думаю що це не спроста... Він розказував про рецепти Торчина, майонези та кетчупи і я також перехтів їсти продукцію даного виробника.

Тобто раніше, те з чого складається продукція Торчина, тебе не лякало ? чи ти до "зізнання" друга склад не читав на упаковці ? :)

і ващє, якісний продукт коштує дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Чумаку, ще можливо і переробляють херсонські томати.

А Волинь, ніразу не помідорний край, обходиться китайською пастою :)

Роки 3 назад на чумаковій упаковці першим інгридієнтом був томат, а зараз вода, так що думаю, що їм вистачає своїх томатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В переліку складників продукту, давно вже не вказують компоненти у порядку спадання їх масової частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість таких "Знак якості", "Підприємство року" , "Лідер галузі" і т.п. - це варіації на тему "купи собі медаль!"

Отримується такий лист, а далі за можливостями ;)

post-5266-0-10702900-1362989916_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті підприємства, які пробували натуральні 100% продукти виробляти, їх витіснили ті, які добавляють хімікати, тому що такий продукт дешевий, і хочеться як правило купити щось дійсно натуральне, але як читнеш етикету то не зрозуміло за що платити так багато грошей.

Ви просто уявіть які це мають бути плантації фруктів, чи овочів, кожен практично виробник пише що овочі чи фрукти українські, так само і хміль і так далі, це ж просто не реально.

Юпі, просто добавь воды :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті підприємства, які пробували натуральні 100% продукти виробляти, їх витіснили ті, які добавляють хімікати, тому що такий продукт дешевий, і хочеться як правило купити щось дійсно натуральне, але як читнеш етикету то не зрозуміло за що платити так багато грошей.

Ви просто уявіть які це мають бути плантації фруктів, чи овочів, кожен практично виробник пише що овочі чи фрукти українські, так само і хміль і так далі, це ж просто не реально.

Юпі, просто добавь воды :)

Хімія додається ще по одній простій причині: строк придатності. Спробуйте зробити домашній майонез і через скільки днів він зіпсується?

Кетчуп ще можна зробити без консервантів за рахунок технології, майонез... практично нереально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви просто уявіть які це мають бути плантації фруктів, чи овочів, кожен практично виробник пише що овочі чи фрукти українські, так само і хміль і так далі, це ж просто не реально.

Юпі, просто добавь воды :)

Ще є питання як вирощуються, якою хімією обробляються ті фрукти чи овочі. Може виявитись так що китайська паста краще ніж украхнський томат.

Це є досить цікаве питання. Логічно припустити що китайська паста просто дешевша ніж наші українські томати, навіть враховуючі доставку та митні питання. Висновок: не треба бути жадібним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так берете вирощені на власному городі помідорчики, мнете, солите-перчите, маєте кетчуп. а Торчин-продукт банкрутує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так берете вирощені на власному городі помідорчики, мнете, солите-перчите, маєте кетчуп. а Торчин-продукт банкрутує

ну да. 100% як раз для побірників якості. Й дихати тільки гірським повітрям, й пити тільки ключову воду. Тоді треба жити або десь у тайзі чи у горах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натуральних продуктів в кетчупі чи майонезі дуже мало, або взагалі немає. Польща під боком, хімії навалом. Сам бачив як її мішками завозять. Люди, які працюють на "Торчині" розповідали, що там одна хімія, яка добряче розїдає їхні гумові чоботи та рукавиці за короткий період часу.

Їжте на здоров"я!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак от, тема розпочата про Руну переросла в Торчин... Але я не про те, от тут писалося як недолік Луцьк-Фудзу те, що вони використовують яблучне пюре як інгридієнт. Ітак питання - а що в тому поганого? І взагалі, як на мене, то продукція Руни далеко не найгірша. В тому числі і по хімічності. А якщо хотіти придертися - вийде що їсти та пити взагалі нічого не можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яблучне пюре - обов'язковий складник Краснодарського соусу))) навіть по госту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо хотіти придертися - вийде що їсти та пити взагалі нічого не можна...

Так і є. "Жить вообще вредно, от этого умирают." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є природні консерванти, чомусь банка варення бабулі храниться дуже довго, і так далі.

Ставлять експерименти, продають потім купу медикаментів, замкнуте коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натуральних продуктів в кетчупі чи майонезі дуже мало, або взагалі немає. Польща під боком, хімії навалом. Сам бачив як її мішками завозять. Люди, які працюють на "Торчині" розповідали, що там одна хімія, яка добряче розїдає їхні гумові чоботи та рукавиці за короткий період часу.

Їжте на здоров"я!!!

Не забувайте ще що Торчин є складова частина корпорації Нестле, і як на кожній такій західній відомій корпорації, на Торчині діють усі норми Нестле, у тому числі і норми безпеки харчових продуктів.

Хоча кожному своє. І кожен що хоче то й їсть. Як то кажуть "на вкус и цве фломастеров не хватит"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...