Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Коротше кажучи, на своєму IBM ThinkPad T21 я щось намутив колись з настройками інфрачервоного порта - тепер він не бачить інших пристроїв. Фізично він включений, конфліктів з драйверами немає, діод в ньому мигає тихенько (і на око в темноті видно, і через камеру телефону прекрасно видно). Але не коннектиться - взагалі ніяк не реагує на наявність пристрою поряд з активованим ІЧ.

Може, в когось є ноутбук IBM ThinkPad T21 під ВінХР, щоб подивитися настройки інфрачервного порта - які там є? А може, хтось ще щось підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а просто видалити ік-порт з диспетчера устройств щоб вінда по новому його нашла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не виходить. Пробував два раза, перезагружав комп - все одно не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ним не користуюся - відключив. Оновлення драйвера не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в біосі настройок ірди нема часом?

або як варіант попробувати забекапити систему чимось аля acronis true image і поставити з нуля нову. глянути параметри, відновитись з бекапа і глянути шо не так.

розумію шо метод радикальний але все ж варіант....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біосі точно немає. А вот забекапити... Трабла в тому, що на ноутбуці лише один вінт, і один логічний диск. Реврайтера немає. Нортон Ґхост потребує іншу партицію, щоб на неї скинути образ забекапленої. А яка програма може створити бекап системи на тому ж диску, на якому система встановлена? Ну, і відновити її з того ж диску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

true image дозволяє бекапити по мережі - дуже зручна штука

а відновлення системи відключати це зло, воно канешо всякі "кулцхакери" в інтернеті радять це робити щоб систему не засирало, але скільки мене раз рятувала ця чарівна функція - я б їй медаль дав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає проблем з системою... їх я вирішую. В мене непонятки з інфрачервоним портом, які я сам викликав.

Якщо тру імейдж дозволяє бекапити систему по мережі - то як він її збирається відновлювати? Теж по мережі? Щось не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А файрвол стоит? Какие настройки безопасности - жесткие?

Просто это отнюдь не фантастика, в опциях файрвола можно такого намудрить, что некоторые дивайсы не будут работать или будут, но некорректно. Так что советую посмотреть.

И еще. Как правило, в комплекте с ноутом есть еще родной диск с дровами. Ты с него драйвер обновлял, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файрвол ні при чому. Диска з дровами не було, і смисла в ньому не бачу, тому що під ВінХР драйвера на сайті виробника немає, вінда сама прекрасно бачила порт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тогда может конфликты какие аппаратные, хотя сама история с портом, который "мигает, но ничего не обнаруживает" уже обретает какую-то мистику :P

Я бы все же покопался сначала в Device manager (менеджер устройств, кажись, точно не помню уже), а потом и в опциях файрвола. Если проблемма софтовая, а не хардовая, проблемма должна рано или поздно решиться... Ведь работал же ИК-порт, как ты говоришь! Может оборудование какое новое устанавливал, после чего перестал работать? Ну не падал же твой ноут, думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка фігня... щойно включив Nokia PC Suite - і він прекрасно зконнектився з телефоном через інфрачервоний порт! Але стандартний віндосовський апплет "Инфракрасная связь" в панелі інструментів, не задіюється під час підключення нового пристрою через ІФЧ. Хоча в ньому виставлені галочки навпроти "Запускать при обнаружении", "Принимать подключения" чи як там...

І як модем трубка підключається через ІФЧ. А от так, як раніше - вибрав файл, нажав "Передати по ІФЧ", і передав - хрєн там... Не бачить комп трубу. Скоріш за все, це щось в самій Вінді поїхало - вона перестала реагувати на сигнали з ІФЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тру імеджі є бут діск, дозволяє тобі через власний інтерфейс бачити всю мережу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ясно ))))

Грохни Nokia PC Suite и попробуй тогда :P

Хотя эта зараза свои корни глубоко в реестре оставлять любит, так что может и не решит твою проблему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож... знесенням Сьюіта можна ніц і не добитись. Але головне - це те, що порт таки працює. Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...