Перейти до змісту

Пропоную роботу двом хлопцям


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу двом фізично здоровим хлопцям.Можна студентам.Часткова зайнятість.

Вимоги:

1.Фізично здорові та які не бояться працювати.

2.Не боятись висоти.

3.Бути готовими при потребі почати роботу в любий день(крім свят та неділі)

Робота на свіжому повітрі на дахах.(плоскі покрівлі,такі як на 9 поверсі в будинках,на гаражах і т.д.)

Робота не на кожень день.Буває раз в тиждень пів дня,а буває 6 днів поспіль з ранку до вечора.

Умова головна бути готовим працювати.Думаю підійде студентам.Літом роботи багато.Бувають виїзди в Ковель і т.д.

Зарплата висока,від 100 грн в день-пів дня мінімум.Чим більше бажання працювати та довший день-тим більше буде зарплата.+обід та вода-квас від фірми.Робочі комбінезони,кєпкі від сонця та рукавиці теж.

Оплата щоденно.

Повторюсь,але щукаєм фізично здорових,не зловживаючих алкоголем, та не ЛІНИВИХ в першу чергу.

Бажано два брата,друга або сусіда.

Питання в приват або 095 563 27 15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно рекомендую послуги страхової компанії "Укоопгарант" т.0674484603

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно рекомендую послуги страхової компанії "Укоопгарант" т.0674484603

Вообще не смешно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно рекомендую послуги страхової компанії "Укоопгарант" т.0674484603

Вообще не смешно.

зате дотепно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота на свіжому повітрі на дахах.(плоскі покрівлі,такі як на 9 поверсі в будинках,на гаражах і т.д.)

може я чогось незнаю, але для висотних робіт потрібен дозвіл для фірми + страховка + дозвіл для працівників (як мінімум медична довідка, яка вказана не була).. якщо оплата щоденно, то якщо, не да Бог, щось станеться, то Ви скажете - "А вони самі туди полізли"... досить зручно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скажіть будь-ласка що робити на дахах, якщо виходить працювати паралельно - я б погодився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота на свіжому повітрі на дахах.(плоскі покрівлі,такі як на 9 поверсі в будинках,на гаражах і т.д.)

може я чогось незнаю, але для висотних робіт потрібен дозвіл для фірми + страховка + дозвіл для працівників (як мінімум медична довідка, яка вказана не була).. якщо оплата щоденно, то якщо, не да Бог, щось станеться, то Ви скажете - "А вони самі туди полізли"... досить зручно..

Дах на гаражі це високо?

Ми не фірма,на роботу треба були підсобники.Я вже говорив,якщо треба страховки,довідки(щоб ви могли набрати кредитів) і т.д.то йдіть працювати на Кромберг і Шуберт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk, Ви якогось провайдера представляєте?

Вм же сказали - будь-які висотні роботи (понад 2-й поверх) повинен бути відповідний допуск. Особливо, якщо роботи пов'язані із монтажем електромережі та комп'ютерної мережі.

Розкажіть, що за характер робіт, які необхідно виконувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk, Ви якогось провайдера представляєте?

Вм же сказали - будь-які висотні роботи (понад 2-й поверх) повинен бути відповідний допуск. Особливо, якщо роботи пов'язані із монтажем електромережі та комп'ютерної мережі.

Розкажіть, що за характер робіт, які необхідно виконувати.

Ні,робим дахи.Повторюю,потрібні були ПІДСОБНИКИ .На данний момент людей вже знайшли.При потребі буду писати в цю тему.

Ruberojd.jpg

png image hosting

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, одразу не можна було сказати?

В першому повідомленні все було написано.Та й в принципі хто хотів той подзвонив,і вже навіть попрацювали і гроші отримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, але про покрівельні роботи я там ні слова не прочитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

На Понеділок потрібен ще 1 хлопець.Зарплата-100грн.+обід.

Вимоги-мати з собою робочі джинси,взуття та футболку.Після роботи розвозимо по домам.

Якщо все влаштує можна далі працювати на постійній основі або до кінця літа/канікул.Зарплата буде біля 150грн день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...