Перейти до змісту

Заправка ZiPPO


Tom

Рекомендовані повідомлення

а не простiше купити нормальний зiповський бензин i самому заправляти ? Вибирати по запаху, якщо не смердить вiдверто сумiшшю дизпалива i бензину то пiдiйде. Також бiльш меньш якiсний бензин не залишае плям пiсля висихання. Але майте на увазi, що якщо в конкретному мiсцi продають норм бензин, то не факт, що ним же й заправляють. Тому повторюсь, краще купити бензин i самому заправляти, правда оригiнальний бензин зараз дуже дорого коштуе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу для початку заправити так подивитись чи норм бінзін а вже тоді купити у тому місці аналогічний але не можу знайти де заправляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавці один дядько займається ремонтом/заправкою запальничок...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош, її заправляти треба раз в кілька днів, який сенс користуватись такою послугою???

204655.jpg

Ньюпорт — чудовий бензин. У будь-якому лотку "Табакерка" (Там-Там, Наш край на Ковельській, де там ще вони є) або в того ж мужика на варшавці.

В мужика найдешевше, тільки от не знаю, як пояснити, де він саме стоїть.

А оригінальний зіповський бензин у нас купляти дорого. Тим більше, по якості Ньюпорт нічим не гірший. Отака банка — 20 грн. у мужика і 30 — по табакерках.

UPD: Згадав, чому різниця в цінах: в мужика банка 100 мл, як на фото, а в Табакерках — 133 мл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужик на варшавці продав магазин і зїхав в невідомо куда він як заправляв мені хватало на 1-2 як коли а коли заправляю на північному на 2 дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош, її заправляти треба раз в кілька днів, який сенс користуватись такою послугою???

204655.jpg

Ньюпорт — чудовий бензин. У будь-якому лотку "Табакерка" (Там-Там, Наш край на Ковельській, де там ще вони є) або в того ж мужика на варшавці.

В мужика найдешевше, тільки от не знаю, як пояснити, де він саме стоїть.

А оригінальний зіповський бензин у нас купляти дорого. Тим більше, по якості Ньюпорт нічим не гірший. Отака банка — 20 грн. у мужика і 30 — по табакерках.

UPD: Згадав, чому різниця в цінах: в мужика банка 100 мл, як на фото, а в Табакерках — 133 мл.

перша рiзниця в тому, що фуфел 9грн оптова цiна, бiльш меньш нормальний 16.5грн , по мiлiлiтрах не в курсi

PS в тому то й рiзниця, що якщо запальничка оригiнальна i бензин якiсний, то якщо курити в районi пачки в день, то однiеi заправки вистачае на десять i бiльше днiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене оригінальна ZІPPO і коли заправляв в того мужичка, то на тиждень хватало 100%.... скурював десь пачку в день

він заправляв бензином ZIPPO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно фото бензину біш менш якісного

фото абсолютно нiчого не дасть, мав змогу роздивлятись оригiнал i пiдробку тримаючи обидва флакони в руках, ще якщо обидва флакони разом то ще можна вiдрiзнити, окремо ж зможе вiдрiзнити тiльки той, хто знае на що звертати увагу. Залишается сподiватись лише на запах, та частково на цiну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канєшно, дуже змістовна і аргументована відповідь. Але кожен має право на своїх тарганів.

gas006.jpg

Ну, є ще Ронсон. Бачив, здається, в тих же табакерках. Але ніколи не пробував.

Більше нічого толкового в Луцьку не бачив. Маю ще півбанки китайського фуфла, яке мені віддав товариш, бо воно на диво гівняне. Я один раз ним заправив і мені вистачило.

Словом, вибір невеликий в нас: Zippo, Ronson, Newport. Хіба замовляти, що в інтернеті.

Маньяк, на рахунок на скільки вистачає заправки: який бензин швидше випаровується: 76 чи 95? А з якого відра він швидше випаровується: з оригінального чи ні?

Ні в якому разі не хочу поставити під сумнів твій досвід паління і справ із запальничками, але ніяк не вкурюю логіки цих висловлювань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...