Перейти до змісту

Потрібно виточити втулку


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Є таке завдання.

На фото одна з трьох ніжок, які тримають певну конструкцію вагою до 10 кг. Вони мають забезпечити конструкії нерухомусть, тобто сама конструкцію повинна бути нерухомою відносно ніжок. Але проблема в тому що втулка (п.1 на фото) не є вдалою, оскільки в середині вона є короткою та і стінка самої трубки ніжки не є грубою, за рахунок чого місце під втулкою швидко розбивається, і зявляється люфт.

А завдання таке: як переробити/доробити дану телескопічну ніжку, для надійної і довговічної роботи?

На мою думку потрібно виточити втулочку, яку б можна було напресувати на ніжку, довжиною - яка б забезпечила надійність і не дозволяла люфтити. З іншого боку втулка має входити в отвір ніжки і крім цього мати у собі отвір з різьбою, тобто з таким же виглядом який має заводська втулка. Я спробував на рисунку відобразити думку і в тексті також.

Де таке можна зробити, або можливо у когось є інші варіанти вирішення проблеми.

Річ треба зробити на трьох ніжках.

post-684-0-05873300-1330816753_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Є таке завдання.

На фото одна з трьох ніжок, які тримають певну конструкцію вагою до 10 кг. Вони мають забезпечити конструкії нерухомусть, тобто сама конструкцію повинна бути нерухомою відносно ніжок. Але проблема в тому що втулка (п.1 на фото) не є вдалою, оскільки в середині вона є короткою та і стінка самої трубки ніжки не є грубою, за рахунок чого місце під втулкою швидко розбивається, і зявляється люфт.

А завдання таке: як переробити/доробити дану телескопічну ніжку, для надійної і довговічної роботи?

На мою думку потрібно виточити втулочку, яку б можна було напресувати на ніжку, довжиною - яка б забезпечила надійність і не дозволяла люфтити. З іншого боку втулка має входити в отвір ніжки і крім цього мати у собі отвір з різьбою, тобто з таким же виглядом який має заводська втулка. Я спробував на рисунку відобразити думку і в тексті також.

Де таке можна зробити, або можливо у когось є інші варіанти вирішення проблеми.

Річ треба зробити на трьох ніжках.

post-684-0-05873300-1330816753_thumb.jpg

само надежно, на твоей трубе отрезается гамновтулка та, на токарнике, нарезается резьба с мелким шагом 1,25 думаю хватит, точится обойма с такой же внутренней резьбой в виде стопочки для водки высокой с толстым дном, а в дне делается твое резьбовое отверстие. мелкошаговую резьбу накручиваешь с использованием синего локтайта. если сталь будет не пластилиновая, то получаешь вечную вещь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зробив поки що ось так, думаю витримає. Втулку стару відрізав, запресував нову і довшу. Перевіряв, тримається род под як вкопаний. (робив власне не я)

post-684-0-44251600-1332173962_thumb.jpg post-684-0-55591300-1332173980_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...