Перейти до змісту

Приватний ЛОР-кабінет


Sirius-S1

Рекомендовані повідомлення

КЛІНІКА ЛІКАРНЯ ВИГОВСЬКОГО

43025, ЛУЦЬК, вул. Шопена , 18

Телефон (332) 78-09-28

Факс (3322) 72-49-64

взгалі, така тема вже була на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не радив би до нього звертатись, він більше думає про те як вас обібрати як липку а не про ваше здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КЛІНІКА ЛІКАРНЯ ВИГОВСЬКОГО

43025, ЛУЦЬК, вул. Шопена , 18

Я б радила також. Зверталася до нього колись, хороший лікар.

Знаю, що діток багато хто у нього лікує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міській лікарні працює лікар Макарчук Петро Григорович , спеціаліст реально.

Віговський має високу кваліфікацію , але надто залежний від грошей .Ліки не завжди тільки які треба може прописати , направляє в визначену аптеку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що діток багато хто у нього лікує.

Я теж до нього їздила, бо ж більше не знаю куди, але згідна і з цим:

він думає про те як вас обібрати як липку

Просто після першого разу почала сама фільтрувати виписані ним рецепти.

Коли в малого температура біля 40, з ним домовлено про зустріч і доводиться ще в коридорі чекати близько години, то якось не дуже добре.

Є запис, але він також відсовується в часі десь на годину.

І конвеєр його прийомів... Ще не додивився одного, як вже, виписуючи попередньому ліки, дивиться наступного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кобись назначає ефективне лікування.В нас питав,чи маємо можливість купувати більш дорожчі препарати,чи виписувати доступніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
Хороший ЛОР Кобись

Підтверджую. До того ж, це мій тесть :)

Чи не підкажете номер телефону до тестя? Потрібна консультація хорошого лора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його можна знайти щодня по буднях з 8 до 13 години в інфекційній лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Це 100 % пародія на приватний медичний заклад (кабінет). Жодної організації, ніхто не враховує запис на конкретний час, багато людей, метушня, з двома малесенькими дітьми довелося чекати 40 хвилин ( і то якби не зайшли до кабінету і не стали над головою, то стояли б і ще не зрозуміло скільки). Лікар одного оглядає, іншому рецепт виписує, то вже побіг до процедурної... взагалом більше нагадує дурку...Оглянув, сказав промивати носи і знову десь зник...що чекати, скільки знов чекати було не зрозуміло. Загалом діти знервувалися і ми (провівши там більше години) поїхали додому без жодних мед.заключень (мож ще з годину писав би) так і не почувши діагнозу. Тож про кваліфікацію лікаря важко судити. Хоча судячи по фотографіях на стінах (з закорднонних подорожей) сам себе він дуже шанує та досить непогано заробляє на тому конвеєрі. Вартість прийому (огляду) по прайсу - 200 грн. За двох діток ми мали б заплатити 400 грн. Та з нас чомусь взяли 300 (не дооглядав*(((( Погодьтесь - дорогувато. За такі гроші люди повинні отримувати якісні медичні послуги в максимально комфортних для пацієнта умовах. Натомість цей так званий "лорцентр" нічим не відрізняється від лоркабінета у міській поліклініці. Тож висновок: абсолютна 100 % невідповідність якості послуг заявленій назві закладу та його ціновій політиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно підтримую всі негативні відгуки про клініку Виговського. Там конвеєр заробляння грошей, а здоров'я пацієнта відходить на другий план. Може він як спаціаліст хороший, але відношення до людей паршиве. Як писалось вище, повна невідповідність якості послуг і ціни за ці послуги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили... "кукушка і екслюзівна мазь" Тимчасове покращення - так. Оце і все. Кімната очікування без вікон, старі журнали, діти які чхають, кашляють етс (такі ж як і наш) Відвідували рік , Вирішили звернутись до іншого лікаря, тепер здорові. Може то та мазь? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КЛІНІКА ЛІКАРНЯ ВИГОВСЬКОГО

викладає в "Монаді", спеціаліст хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверталася в обласну лікарню і до Виговського.

Пишу, щоб люди порівняли два лікаря і їхні рівні:

Почало боліти вухо, звернулася до обласної лікарні - бо раніше там не раз доводилося звертатися по мед. допомогу та отримувати хороші консультації, правда від лікарів іншого профілю.

1) ЛОР в обласній лікарні, жіночка років 50-55 (прізвище не запам'ятала, тож вигадувати не буду), оглянула мене, повідомила, що нічого там у мене у вухах нема, може виписати краплі за моїм бажанням, але нічого страшного вона не бачить, найкраще нічого не робити, зайвий раз вухо не травмувати і саме пройде.

В результаті, до кінця дня вухо боліти не перестало, наступного дня на роботі стало значно гірше. Прийшовши з роботи, намучилася, доки заснула, кілька разів вставала вночі, бо боліло нестерпно. Вранці - СУБОТА - до лікаря уже не підеш, а болить від кожного жесту, шелесту, звуку.

Слава Богу, що знайшла телефон Виговського. І що він погодився (хоч і неохоче) прийняти мене.

2) В результаті огляду виявилося, що в мене сильно загноїлося вухо внаслідок ОТИТУ, якого лікар з обласної чомусь не помітила. Виговський промив, наклав ліки, виписав, що потрібно пити. І тому я з чистим серцем можу сказати, що він - ЛІКАР і буду рекомендувати його й далі, бо завдячую йому не тільки слухом, а й життям.

Об'єктивно про нього можу сказати, що так, може, й конвеєр; може, він часом і з характером, коли народу повно, а ти дзвониш якраз, щоб домовитися про огляд; може й зачекати треба буде зайвих 30 - 40 хв. перед кабінетом; може, й пофільтрувати часом доведеться його рецепти - але повірте люди, це таке ніщо порівняно з чергою в 3 год. перед кабінетом у іншого лікаря, багодійними внесками розміром не набагато меншими, ніж за прийом у Виговського, неправильним діагнозом, втратою слуху, а то й смертю від того, що гній з вуха потрапив у мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...