Перейти до змісту

Чи э якась альтернатива флеш плеєру?


Nick85

Рекомендовані повідомлення

маю ноутбук з двоядерним процесором, але з інтегровною відеокартою до 224 мб відеопамяті виділеної з оперативки, Так от при перегляді он-лайн відео, або просто при перебуванні на сайтах які перенасиченні флеш анімацією в мене проц грузиться до 100%!!! особливо коли відео розгорнути на цілий екран. при цьому воно відтворюється не якісно, розмито, якщо ж це відео скачати на локальну машину і дивитись через будь-який плеер, то все набагато краще. так от Чи э якась альтернатива флеш плеєру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається граблі не у самому флеші, як у технології, а в самому плеєрі чи єжі с нім

Бо потужності твого компа має вистачати з лишком для такого.

Пресстав браузер, обнови флеш плеєр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупик розвитку цей флеш-плеєр. Він дійсно жре неміряно ресурсів. І відяхи класу інтел старших версій мають багато клопоту з тим флешем. Якщо ж у вас АТІ або NVidia то флеш вміє задіяти ядра граф. процесора(розвантажує центральний) для декодування(а їх там від 8 і більше-уявляєте, які потужні ресурси потрібні флешу).

Доречі заміну флеш-плеєра ютубі пропонує DivX Web Player. В мене працювало на Фаєрфоксі. Але флеш у мене і так не глючив. Можеш спробувати скачати для експерименту

http://www.divx.com/en/software/divx-plus/web-player

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Nick85, а що ти хтів) альтернативу дали.

нарахунок ДівХ- сам ставив раніше - все ок, зараз немає потреби.

або качати або купляти нову машинку ради Ютуба=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...