Перейти до змісту

Відшкодування податку з оплати навчання


staras

Рекомендовані повідомлення

Весь час навчався на державному а от на 5-му курсі на платному. І от почув таке що можна відшкодувати певні кошти з суми проплаченої за навчання. Хто що знає з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука. Називається податковим кредитом на навчання

Прочитати про нього можна, наприклад, тут

http://studportal.net.ua/page.php?al=podatkoviy_kredit

P.S. Користувалась цим кредитом і кошти дійсно повернули :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, а як довго повертають? яка процедура(в двух словах)? і чи можу повернути за 1 семестр навчання 2011 року.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені повернули кошти десь за 3 тижні.

Повернення йде за 2011 рік. Тобто, у твоєму випадку, за навчання у вересні-грудні 2011 року.

Якщо ти ще не працюєш, то цю процедуру повинен оформити на себе тато чи мама. Важливий нюанс - у квитанції про оплату навчання повинно стояти ПІБ того, на кого оформляється кредит.

Необхідно зібрати такі документи:

- довідка про доходи з місця роботи (уточнити, що її здавати в податкову, тому що форма довідки інша)

- договір про оплату навчання з університету

- копія паспорту та коду (у разі оформлення кредиту на батьків - твоє свідоцтво і паспорт тата чи мами)

- копія квитанцій про оплату

Тоді йдеш у приймальню податкової (перші пластикові двері зліва), заповнюєш декларацію і здаєш документи

Кошти перераховують або на особистий рахунок або на банківську картку

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я вважаю, що навіть якщо це буде 100 грн (сума повернення залежить від розміру заробітної плати та суми оплати за навчання), то дарувати їх НАШІЙ державі не варто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене відшкодували лише 20% витрачених на навчання.

Тоді і зарплата була маленька у мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді йдеш у приймальню податкової (перші пластикові двері зліва), заповнюєш декларацію і здаєш документи

ловят на живца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я вважаю, що навіть якщо це буде 100 грн (сума повернення залежить від розміру заробітної плати та суми оплати за навчання), то дарувати їх НАШІЙ державі не варто!

патріоти йопт... не на ТОГО нарікаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі документи подаються по місцю проживання, чи по місцю реєстрації підприємця на якого я працюю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...