Перейти до змісту

Вроки, порча


Ljojlok

Рекомендовані повідомлення

Є підозра що зурочили. Може хтось порадить когось хто зможе зняти вроки, відробити порчу. Буду вдячна за допомогу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є підозра що зурочили. Може хтось порадить когось хто зможе зняти вроки, відробити порчу. Буду вдячна за допомогу!!!

Простий та ефективний спосіб - не дивитися битви ідіотів екстрасенсів, слухати страшилки, перестати вірити в таке непотрібство, і не засмічувати ним голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є підозра що зурочили. Може хтось порадить когось хто зможе зняти вроки, відробити порчу. Буду вдячна за допомогу!!!

Завтра - неділя. Йдіть до церкви, посповідайтеся, запричастіться, молебень хай священик відслужить за здоров’я - і все буде добре! Наступної неділі - просто до Сповіді та Причастя, так робіть кілька місяців. Побачите, що буде все гаразд! :)

Якщо Ви маєте недругів (не пишу ворогів) - підіть у будь-які три храми протягом одного дня, ЩИРО помоліться і поставте свічечки за здоров’я цих людей. Буде краще. Перевірено на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви маєте недругів (не пишу ворогів) - підіть у будь-які три храми протягом одного дня

А почему в ТРИ, а не в 9? Звучит как рецепт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви маєте недругів (не пишу ворогів) - підіть у будь-які три храми протягом одного дня

А почему в ТРИ, а не в 9? Звучит как рецепт.

щоб на "вєрочку" краще таки в 9 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є підозра що зурочили. Може хтось порадить когось хто зможе зняти вроки, відробити порчу. Буду вдячна за допомогу!!!

Завтра - неділя. Йдіть до церкви, посповідайтеся, запричастіться, молебень хай священик відслужить за здоров’я - і все буде добре! Наступної неділі - просто до Сповіді та Причастя, так робіть кілька місяців. Побачите, що буде все гаразд! :)

Якщо Ви маєте недругів (не пишу ворогів) - підіть у будь-які три храми протягом одного дня, ЩИРО помоліться і поставте свічечки за здоров’я цих людей. Буде краще. Перевірено на собі.

Меня как-то поправили в церкви, не за "здравие", а "усмирение" недругов.

И еще, энергитические атаки (порча и т.д.) были есть и будут, пока есть человек. Наши предки это знали и от этого защищались еще задолго до прихода христианства.

К кому конкретно обратиться не подскажу, мы сами сглаз научились снимать :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімаю вроки та порчу. Гарантія 100 %. Дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімаю вроки та порчу. Гарантія 100 %. Дорого.

а нечисть виганяєте? є груповий заказ - київ, банкова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нечисть виганяєте? є груповий заказ - київ, банкова...

Тут я безсилий. Тут треба Нострадамуса Ванговича кликати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімаю. Порчу.

Що знимаєщ? Що портиш? (так як написано через крапку)

Ти ще maluj для осилення цієї фрази, а от parubok - якраз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И еще, энергитические атаки (порча и т.д.) были есть и будут, пока есть человек.

пока есть человек который на этом зарабатывает))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам лише гроші заважають? Вони зло? Покажіть церкву котра без грошей існує?

Знання про енергетичну сутність людини скоро стане звичайною справою як польоти в космос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам лише гроші заважають? Вони зло? Покажіть церкву котра без грошей існує?

Чому ж заважають. Просто в питання порч, вроків та енергетичних сутностей - гроші, а точніше можливість їх видурити, єдиний розумний аргумент))

Знання про енергетичну сутність людини скоро стане звичайною справою як польоти в космос.

Так так, звичайно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знання про енергетичну сутність людини скоро стане звичайною справою як польоти в космос.

Тіха, люді іспользуют тваринок щоб їсти, ми іспользуєм людей (енергію канечна). Нам тоже херовато после отсоса отріцательной, зато чілавеку как "камень с души". І не расказуй ім больше нічево, пусть блажени будут в незнанії, пусть дальше ісчут слабие духом спасенія в вере :).

Ви все умрьоте, а ми нет, то есть как би да, фізіческі. Но ето скорее наказание - бути людиною, дела мірскіе такіє смяшниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...