Перейти до змісту

28 WEEKS LATER


Jurassic

Рекомендовані повідомлення

Підтримую - якість рулить!

як я неодноразово зауважував - для чого робити HDTV, DVD, - давай те повернемося до касет зачовгаємо їх так щоб аж плівка кришилася!! і будемо дивитися.

Для чого писати музику в студіях за приголомшливі суми грошей і добиватися неймовірно кришталевого звуку ??? - для того щоб слухати його через пищалку мобільного телефону.!!!

чесно сказати - шкода трафік витрачати на фігню - я краще потрачу його пізніше - коли буде хоча б DVD-Rip! (бо можна й DVD-5 (9) )скачати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Нравится всякая фигня - пожалуйста :D

Яка в задніцу фігня??!?!

Ти навіть уявлення не маєш яка там якість! Гурмани, блін!

А на рахунок того щоб почикати, так можна і до старості чикати...

От того, что ты увидишь фильм раньше - ничего не изменится: ни глобально, ни для тебя.

Чому ти так вважаєш?)

Ось візьму і розкажу тобі кінцівку (кого повбивають, а хто залишеться жити),

роскажу самі класні моменти, короче одним словом спорчу перегляд фільму :D

Для мене може і нічого не зміниться, а от для тебе... :hug:

чесно сказати - шкода трафік витрачати на фігню...

Ось із цього треба і починати! А не говорити шо :"якість фігова; краще місяць почикати..."

14 років тому люди тоже жались, і чикали небесної манни, в результаті залишилися мільйони з носом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот понять не могу - ты не хочешь ждать, но тебе траффика жалко, чтоб скачать самому. в итоге ты обвиняешь всех, что они не хотят скачать (потратить свой траффик) и положить тебе на ЛМ, хотя все согласны подождать ДВДрип-а.

в чем претензии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...в чем претензии?

Я незнаю де ти побачив притензії з моєї сторони!

І ти мене не правильно зрозумів, якщо вже на те пішло.

Я не прошу всіх зкачувати цей фільм, лише тих в кого багато трафа,

тобто в тих в кого трафи за 80, 100грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не прошу всіх зкачувати цей фільм, лише тих в кого багато трафа,

тобто в тих в кого трафи за 80, 100грн...

ну не хотят люди экранки качать.

я их понимаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jurassic, тебе сколько лет-то? 17? Период юношеского максимализма в самом разгаре? ;)

Поверь, не стоит этот фильм твоих стенаний в топике :)

Можешь смотреть и рассказывать, что там было - мне всё равно не интересен данный конкретный фильм, я такое не смотрю, негатива и так хватает вокруг.

У меня траффика - на 50 грн., ещё один пакет на 80 грн. и есть ещё точка с безлимитным доступом - качай хоть весь интернет... Но даже с такими условиями у меня не возникает желания выкачивать этот фильм в предлагаемом качестве.

Рассуди логично - ты просишь тех, у кого много траффика... Оно им надо? Тот, у кого есть деньги на интернет, может спокойно пойти в магазин (или в пункт проката) и соверщенно без напряга купить (взять) этот диск, чтоб посмотреть его в нормальном качестве на нормальной аппаратуре.

Хотя, какая логика...

Вот прочитай свой же пост:

чесно сказати - шкода трафік витрачати на фігню...
Ось із цього треба і починати! А не говорити шо :"якість фігова; краще місяць почикати..."

Ты сам-то понял, что ты ответил? ;)

А саму фразу Zheny@-и до конца дочитал?

Переростай возраст детской нетерплячки! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модераторам - вважаю тему продовжувати - безглуздо - закрийте.

2 Jurassic - є цей фільм скачаний - не мною але не хочеться мені захламляти ще й обмінник .

а потім як з*явиться ДВД РІП - закричать БОЯН -БУЛО -ЧИТАЙ ФОРУм (-1)

ursa Правий - є анлім - качай хоч весь нет. важливо ЩО качати і якість того що качати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так глянул ТС версию лажа полнейшая хуже чем экранка, хоть я и люблю посмотреть за ранее но говорю что отказался даже смотреть ТС. Так шо большой прибольшой совет ждите лучше ДВД-РИП :smile3:

и исчо: вы тему не закрывайте, а кто достанет ДВД-Репу пусть сразу маякует! А может кто подскажет на каких сайтах появляется ДВД РИП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...