Перейти до змісту

Допоможіть розібратися з кідалами.


petlatiy

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така, десь рік назад я повернувся додому і мені сказали , що одна поверхнево знайома мені особа принесла мені на ремонт DVD "Wokster-W-306" Я їй одразу передзвонив і сказав , що на даний час я зайнятий, коли буду мати можливість тоді подивлюся. Пройшов час , я про нього вже навіть забувся і тут з"явилася хазяйка і нагадала про свій програвач.

Я його подивився і доцільності в ремонті не побачив тому запропонував через знайомих дістати нового з гарантією за 200грн, на , що вона відповіла , що збери в кучу я його заберу. Коли ж я його зібрав і віддав хазяйці , вона мені передзвонила і сказала , що це не її програвач. Типу її був привезений з Німеччини, а це Китайське гівно, хоча весь опис співпадає крім чорних вставок десь там...

Так як у мене весь апарат з коробкою, то хочу через сервісний центр , яким являється "Побутрадіотехніка" хочу взнати по серійному номеру прізвище власника, а потім з чистою душою покатати власницю в самому темному місці автомобіля.

Прошу віднестися з розумінням, так як схожа ситуація може скластися з кожним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз чую щоб по серійнику взнавали прізвище власника, ти ж в магазині прізвище не кажеш і паспорт не показуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантію на когось жеш виписували..., а хз ним точно зверталися по гарантії і коли в сервісному центрі відмовили , його принесли мені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окатати власницю в самому темному місці автомобіля.

ох... біди б не наробити...

а може в людини з сердцем негаразд, а може ще якісь має приховані епілептичної направленості недугі...

ти ж в лікарню не підеш картку брати?

я б подумав перед тим як щось робити, тим паче що на форумі є люди які можуть і допомогти не виходячи за межі конституції та чинного законодавства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така, десь рік назад я повернувся додому і мені сказали , що одна поверхнево знайома мені особа принесла мені на ремонт DVD "Wokster-W-306" Я їй одразу передзвонив і сказав , що на даний час я зайнятий, коли буду мати можливість тоді подивлюся. Пройшов час , я про нього вже навіть забувся і тут з"явилася хазяйка і нагадала про свій програвач. Я його подивився і доцільності в ремонті не побачив тому запропонував через знайомих дістати нового з гарантією за 200грн, на , що вона відповіла , що збери в кучу я його заберу. Коли ж я його зібрав і віддав хазяйці , вона мені передзвонила і сказала , що це не її програвач. Типу її був привезений з Німеччини, а це Китайське гівно, хоча весь опис співпадає крім чорних вставок десь там... Так як у мене весь апарат з коробкою, то хочу через сервісний центр , яким являється "Побутрадіотехніка" хочу взнати по серійному номеру прізвище власника, а потім з чистою душою покатати власницю в самому темному місці автомобіля. Прошу віднестися з розумінням, так як схожа ситуація може скластися з кожним.
Якісь документи ви їй давали про прийом техніки на ремонт? Свідки, докази що свідчать про прийом техніки на ремонт?

Може вона сама вже не пам'ятає що вона віддавала, всяке буває, давно це вже було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте, мені вже починають погрожувати, точніше хочуть з мене вибити гроші, а для мене це діло принципу.

Не дам ні копійкі, достатньо того Ю, що як розберуся то заправлю автомобіль , щоб прокатати вдячних клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби дактилоскопію, можливо її пальчики десь залишились на програвачі

не пройде

"Коли ж я його зібрав і віддав хазяйці , вона мені передзвонила і сказала , що це не її програвач. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хай пише заяву, задовбеться доказувати, що "з червоними вставками - це китайське г-но, а не з червоними- оригінал". Причому з новими ставками судового збору потратиться вона явно більше ніж 200 грн.

А всяке катання в найтемніших місцях автомобіля - ось тут якраз можна влетіти в копієчку і купу нервів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте, мені вже починають погрожувати, точніше хочуть з мене вибити гроші, а для мене це діло принципу. Не дам ні копійкі, достатньо того Ю, що як розберуся то заправлю автомобіль , щоб прокатати вдячних клієнтів.
Взагалі це вже стаття за здирництво.

По факту ДВД вона віддала на ремонт не тобі особисто в руки, потім його прийняла через рік, а тепер їй щось приснилось що він китайський (так він китайській, бо навідь на брендовій техніці пише маде і чейна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ситуація була позаминулого літа. Нам потрібна була бетономішалка на деякий час, ми попросили в одного знайомого, вже старшого чоловіка, заїхали бусом до нього, погрузили (він ще сам допомагав) велику, зелену мішалку в бус і завезли на обєкт. Доречі, в нього була лише 1 мішалка, і була прикидана якимось хламом. Через пару місяців повертаєм, а він каже "Немоя, моя - каже - оранжева була і менша". Довго спорили, доводили йому що це його мішалка, він ніби погодився і забрав але з великою недовірою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нифига себе, ну я понимаю, разводняк с какими то флешами или плеерами, но что бы кинуть на бетономешалку ? :_09:

Дык надо было сходу оговорить ситуацию, метку какую нить поставить, или серийник переписать…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто ж наперед думав, що така ситуація трапиться? Ще ладно з DVD-програвачем, а от з бетономішалкою це взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто чоловік, не звертав увагу на свою мішалку, (колір,обєм) вона стояла під навєсом закидана мотлохом.

Можливо людина також вважає що ДВД не її по тій самій причині, просто забув(ла) як виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така, десь рік назад я повернувся додому і мені сказали , що одна поверхнево знайома мені особа принесла мені на ремонт DVD "Wokster-W-306" Я їй одразу передзвонив і сказав , що на даний час я зайнятий, коли буду мати можливість тоді подивлюся. Пройшов час , я про нього вже навіть забувся і тут з"явилася хазяйка і нагадала про свій програвач.

Я його подивився і доцільності в ремонті не побачив тому запропонував через знайомих дістати нового з гарантією за 200грн, на , що вона відповіла , що збери в кучу я його заберу. Коли ж я його зібрав і віддав хазяйці , вона мені передзвонила і сказала , що це не її програвач. Типу її був привезений з Німеччини, а це Китайське гівно, хоча весь опис співпадає крім чорних вставок десь там...

Так як у мене весь апарат з коробкою, то хочу через сервісний центр , яким являється "Побутрадіотехніка" хочу взнати по серійному номеру прізвище власника, а потім з чистою душою покатати власницю в самому темному місці автомобіля.

Прошу віднестися з розумінням, так як схожа ситуація може скластися з кожним.

гiпотетично, якщо людина предьявляе якiсь претензii, то вона документально повинна пiдтвердити своi слова, хай принесе чек, чи що небуть, що докаже, що повернуто не ii рiч. Знову ж гiпотетично, якщо вже пройшло стiльки часу, що ви забулися за цей програвач, то може ви дiйсно щось наплутали. В любому випадку тiльки документально можна пiдтвердити свою правоту обом учасникам конфлiкту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю, мене поставили перед фактом коли вже принесли його до мене додому, віддали сестрі в чорному пакеті.

Тим паче зараз каже , що ДВД було з караоке і ігровою приставкою, так і є, каже що в комплекті віддала мені все і 2 мікрофони і 2 джойстикі, все як у фільмі " Іван васильович міняє професію." і навіть всі документи на нього.

Що саме цікаве, я взнав , що це не її якби програвач, а її свекрухі, а в свекрухі дійсно був ВВК , от в мене і виникла думка, що вона вирішила тупо всіх кинути. Тому і хочу взнати хто здавав даний програвач на ремонт, а тоді піду з заявою в міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парься, нагрузи її, як вище писали, документальним підтвердженням її слів, запропонуй самій звернутися у міліцію, або натомість пригрози міліцією зі статтею "здирництво".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю, мене поставили перед фактом коли вже принесли його до мене додому, віддали сестрі в чорному пакеті.

Тим паче зараз каже , що ДВД було з караоке і ігровою приставкою, так і є, каже що в комплекті віддала мені все і 2 мікрофони і 2 джойстикі, все як у фільмі " Іван васильович міняє професію." і навіть всі документи на нього.

Що саме цікаве, я взнав , що це не її якби програвач, а її свекрухі, а в свекрухі дійсно був ВВК , от в мене і виникла думка, що вона вирішила тупо всіх кинути. Тому і хочу взнати хто здавав даний програвач на ремонт, а тоді піду з заявою в міліцію.

Як зрозуміло, з вищевикладеного:

1. Жодних документів (квитанція,розписка) про здачу в ремонт ДВД у клієнта на руках не має;

2. Документи, що підтверджують право власності теж відсутні.

3. Термін в один рік не реальний для ремонту. Тобто,жодних зафіксованих підтверджень,що клієнт протягом року звертався до майстра зі скаргою чи просто цікавився,як проходить ремонт, теж не має. А договір зберігання Ви з клієнтом не укладали.

4.Особисто Ви - річ в ремонт не приймали, Ваша сестра диспетчером майстерні не являється та повноважень на оформлення побутової техніки в ремонт не має.

Відповідно в суд клієнт не звернеться, оскільки не має з чим. В міліції теж будуть вимагати документи,що підтверджують право власності. Це якщо розглядати з юридичної точки зору.

А якщо по-людськи, то клієнти бувають різні. Така вже доля майстрів: відремонтував - супер майстер; річ не підлягає ремонту або ремонт дорогий - майстер г-вно.

Силові методи вирішення даного питання, нічого хорошого не принесуть. Будете "пузомєрками" по черзі мірятись, кожного разу показуючи крутіших за попередніх. А коли вже мірятись не буде чим, хтось побіжить в міліцію. Тоді картина вже буде зовсім інша.

В рамках майстерень дане питання завжди вирішували слідуюючим чином: клієнту поверталась річ без стягнення коштів за її зберігання протягом тривалого терміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...