Перейти до змісту

Firefox


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

дуже вісне Firefox, не знаю через шо, вже і переустанавлював, і іншу версію ставив, нічого не допомагає, шо це може бути??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9.01 версію ставив? Качав з офіційного сайту? Скільки пам'яті він в тебе з'їдає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да версія 9,0,1 да з офіційного, на рахунок пам'яті точно не скажу, але ставив інші версії таке фігня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що все через те що він жре памяті багато.

в мене коли на роботі стояла тільки гігова планка, так фаєр умудрявся забирати на себе 700-900 мб.

коли поставив ще 2 гб оперативки трабли пропали.

вдома при 4 гб бере 750мб і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тож все було нормально, точно не скажу але здається почалось все після того як оновив версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тож все було нормально, точно не скажу але здається почалось все після того як оновив версію

Все вроді почалось після того як фаєр обновився з 6ї версії. Вже з 7 і вище грузили комп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або став Хром чи Оперу, або змирися з тим, що Фаєрфокс буде їсти 500-600 Мб оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, 9.0.1 до 10 відкритих вкладок забирає в межах 300-400 Мб.

дуже вісне Firefox, не знаю через шо, вже і переустанавлював, і іншу версію ставив, нічого не допомагає, шо це може бути??

може проблема в ЖД? в мене коли помирав теж так було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в мене, принаймні так жере, як я і написав, АЛЕ, в мене зовсім не вінда, в мене відкрито 24 вкладки, установлено 22 аддони...

І мені 600 Мб на це все не шкода, так як ОЗУ достатньо. :)

P.S. georg, в тебе аадони зовсім не установлені?

P.P.S. arimantaras, знайди в Фаєрфоксі меню "Плагіни" і спробуй всі відключити, побачиш чи пришвидшиться робота чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що все через те що він жре памяті багато.

в мене коли на роботі стояла тільки гігова планка, так фаєр умудрявся забирати на себе 700-900 мб.

коли поставив ще 2 гб оперативки трабли пропали.

вдома при 4 гб бере 750мб і більше.

Ну чього всі кажуть шо фаєр багато жре памяті от спеціально відкривав ті самі в кладкі в мозілі і в хромі і хром забирав рівно в два рази більше опери

анекдот по темі

"Собрала операционка все браузеры и строго говорит: Предупреждаю! Любого, кто будет чрезмерно жрать память, сразу буду бить по наглой рыжей морде!"

post-815-0-90364300-1327161676_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже вісне Firefox, не знаю через шо, вже і переустанавлював, і іншу версію ставив, нічого не допомагає, шо це може бути??

Як вісне? Лагає скролінг сторінок чи пемикання вкладок? В мене теж лисиця з версії 6 чи 7 стала тормозом. Спробуйте вимкнути апаратне прискорення, мо глюки через відеокарту.

small-logo.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй створити нову учетну запись в файрфоксі (прогугли, там через пуск-виполнить треба) На деякий час поможе. Була та сама проблема.

300 мб бере в мене і процес plugin container теж десь 200 мб бере (це теж процес від файрфокса, за флеш відповідає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...