Перейти до змісту

Продам Nokia 5130 (200грн)


Fin4

Рекомендовані повідомлення

Продам Nokia 5130

потребує перепрошивки, при включені пише на дисплеї "contact service" і виключається

сталося це післязавантаження джава ігр

6eb229794748t.jpg

200грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам Nokia 5130

потребує перепрошивки, при включені пише на дисплеї "contact service" і виключається

сталося це післязавантаження джава ігр

6eb229794748t.jpg

200грн

Шановний автор, скажу вам як людина яка щось знає :) , вирішення такої проблеми на такій моделі становить приблизно 200грн, так як така проблема є дуже поширена в таких телефонах і прошивкою тут не обійдешся, є таке поняття як "СЕРТИФІКАТИ" які злітають на даній моделі.

Так що реально продати апарат лише тільки на запчастини :( . Якщо зацікавить відпиши в приват, домовимся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам Nokia 5130

потребує перепрошивки, при включені пише на дисплеї "contact service" і виключається

сталося це післязавантаження джава ігр

6eb229794748t.jpg

200грн

Шановний автор, скажу вам як людина яка щось знає :) , вирішення такої проблеми на такій моделі становить приблизно 200грн, так як така проблема є дуже поширена в таких телефонах і прошивкою тут не обійдешся, є таке поняття як "СЕРТИФІКАТИ" які злітають на даній моделі.

Так що реально продати апарат лише тільки на запчастини :( . Якщо зацікавить відпиши в приват, домовимся

я теж в цьому розуміюсь і тому ви не праві!

сертифікати то полетіли але вони заливаютьсь в тел разом з новою прошивкою!

не раз такі телефони прошивав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в деяких випадках треба замовляти рпл у нокії-30 дол. і гроші не повертаються , якщо не допоможе.

Тому накраще розборка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж в цьому розуміюсь і тому ви не праві!

сертифікати то полетіли але вони заливаютьсь в тел разом з новою прошивкою!

не раз такі телефони прошивав!

В моєму повідомленні малося на увазі "Сертифікати" - це РПЛ, я думаю якщо ви "розумієтесь", то повинні були б зрозуміти без розжовування.

P.S. вибачте за офтоп, але інколи приходиться розжовувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж в цьому розуміюсь і тому ви не праві!

сертифікати то полетіли але вони заливаютьсь в тел разом з новою прошивкою!

не раз такі телефони прошивав!

В моєму повідомленні малося на увазі "Сертифікати" - це РПЛ, я думаю якщо ви "розумієтесь", то повинні були б зрозуміти без розжовування.

P.S. вибачте за офтоп, але інколи приходиться розжовувати :)

я зрозумів! але такі телефони прошиваються в так званому "dead mode"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в цьому ділі не розбираюся, продаю телефон на запчастини або на відновлення, і встановив таку ціну через те що його ще можна відновити

Дам за тело 50гр.

мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в цьому ділі не розбираюся, продаю телефон на запчастини або на відновлення, і встановив таку ціну через те що його ще можна відновити

Дам за тело 50гр.

мало

Да ! Скорее всего Можно, но не рентабельно. Хотя если желаете то за 300гр. можно и восстановить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...