Перейти до змісту

Hitman - Фільм?


RomanuZ

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Багато хто з вас грав в чудову гру Хітмен. Я є її дуже великим фанатом. Сьогодні почув новину, що хочуть зняти фільм по мотивам ігри. Зрадів. Нарив всю інфу про фільм. Охренів. Знаєте кого вони взяли на головну роль, роль великого, лисого чела Агента 47?

Якогось кренделя, самі дивіться! Перший кадр з фільму, блін! Хочеться плюватись і матюкатися!

Ось хітмен

38241.jpg

А ось цей урод, йому роль бомжа грати, а не Хітмена!!!! Краще б мужика з "Перевозчика" взяли б!!

18142-hitman-agent47.jpg

Сравніть і подивіться!

Хочу знати, що ви думаєте про це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея про фільм цікава! Але я з тобою згідний, на цю б роль Джейсона Стектона з Перевізника! Кожен може бути схожий на Хітмена якщо голову поголить! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тобою абсолютно згідний нарахунок дядьки Джейсона. Але це не тільки ми такі! Більшість фанатів хочуть щоб був дядько Джейсон Стетхем! А ті кренделі взяли цього півня. Ну гляньте на його морду! Я відчуваю що це буде не круте кіно про Хітмена, а така сама лажа як Блудрейн та ін... А ось якби був Стетхем, то це б був супер фільм, я впевнений на всі 1000%

Не блін, я його рожу дивитись не можу, правду кажеш що кожен 5-й може бути хітменом, але цей видно 4-й, або 3-й. Це просто удар всім фанатам Хітмена. Це все одно що знімати фільм про Халф-Лайф і взяти на роль Гордона Фрімена негра...

Блін мені аж захотілось стати режисером і зняти фільм "Халф-Лайф" поки якийсь ідіот не зняв чергову

ху*ню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це просто невдала фотка, або взагалі фейк.

Все вона там вдала, це ж тіпа кажись кадр з фільму

Взагалі - Хітмен, це має бути такий серйозний, лисий як коліно мужик. Але в першу чергу серйозний. А це блін якийсь клоун нафіг, йому в якомусь попсовому серіалі тіпа "Кармеліти" хіба що грати

Хотіли брати вони спочатку Він Дізеля (той лисий шо в фільмі "Хроніки Ріддіка", "Чорна дира", "Форсаж")

Але він не захотів і пішов сніматись в якийсь другий фільм

Краще б Дізель вже був би, а то якийсь крендель. Це ж просто удар всім фанатам хітмена! А що ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дізеля я б не хотів бачити! Накачений Хітмен??? Тим паче роль кіллера йому не до лиця :lol: А Брюс Уілліс ще більш менш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брюс Виллис тоже не гут.. нужен такой худой высокий и невзрачный. впринципе это ещё более-менее...и актёр неплохо смотрелся в "соседке" но вот его подружка(= Это просто ппц)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подружка точно повний ппц, але і Хітмен не кращий, йому б клоуном в цирку бути, хоча... загрірімірують так шо мама не горюй ! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот его подружка(= Это просто ппц)

а причем она тут? кто это??

Рандом гёрл на фото рядом с ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще б у фільмі дивився б "Перевозчик" ака Джейсон Стетхем. А то блін як понабирають якіхось кренделей що то торба блін. Він ідеально, я думаю, підійшов би для цієї ролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще б у фільмі дивився б "Перевозчик" ака Джейсон Стетхем. А то блін як понабирають якіхось кренделей що то торба блін. Він ідеально, я думаю, підійшов би для цієї ролі.

:):):):)

Ты на 200 процентов прав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Десь пів-року тому в неті читав про цей проект обговорення нетовських піплів, то там вроді з слів знімальників цього фільму вибирали з двох кандидатур Стетхем та Вин Дизель. Вибір автори проекту на той момент вроді зупинили на ВінДизелі, хоча більшість народу вважала що набагато краще підходить саме Стетхем.

Якщо розглядати безпристрастно то в цій новій персоні є певні переваги:

1. Фейс не затертий і в фільмі в ньому ніхто не буде бачити ні перевозчика ні Ріддіка ні міцного горішка, а відповідно відпадуть всякі порівняння.

2. По зовнішності цей перс найбільше відповідає оригіналу ніж всі вище перераховані, як на мене це плюс.

3. Не можна судити по лєвій фотці про не знятий фільм, в картині він буде в відповідній атмосфері та в ролі і мені здається що в результаті всі скажуть що це найідеальніша кандидатура. Так само можна вирити битові фотки Вілліса, стетхема та Дизеля і 90% що вони там і близіко не будуть схожі на свої зоряні ролі.

Між іншим сам хітмен намальований в грі по маловідомому актору Девіду Бейтсону, його голосом і говорить Хітмен.

http://www.davidbateson.dk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і ще на закуско перший "скріншот" з фільму:

http://www.kino-govno.com/comments.php?id=15370

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Фейс не затертий і в фільмі в ньому ніхто не буде бачити ні перевозчика ні Ріддіка ні міцного горішка, а відповідно відпадуть всякі порівняння.

2. По зовнішності цей перс найбільше відповідає оригіналу ніж всі вище перераховані, як на мене це плюс.

3. Не можна судити по лєвій фотці про не знятий фільм, в картині він буде в відповідній атмосфері та в ролі і мені здається що в результаті всі скажуть що це найідеальніша кандидатура. Так само можна вирити битові фотки Вілліса, стетхема та Дизеля і 90% що вони там і близіко не будуть схожі на свої зоряні ролі.

Повністю погоджуюсь з IncvizitoR"ом. Ви вже обсуджуєте фільм, не бачивши його. Хто знає як цей "недуже вам приємний актор" зіграє. Можливо він переплюне Дізеля, Уілісса і вище перечислених акторів в 2-3 ато й 4 рази.

Як говориться "не кажи гоп, пока не перестрибнеш".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поклонники серии Hitman уже на следующей неделе смогут увидеть первые кадры из экранизации любимой игры. Трейлер Hitman Movie будет демонстрироваться в кинотеатрах перед началом показа боевика "Крепкий орешек 4". Примерно в то же время ролик должен появиться в сети.

Напомним, что роль знаменитого лысого киллера досталась Тимоти Олифанту, который по совместительству играет одного из главных злодеев в "Крепком орешке". Премьера Hitman Movie планируется на 12 октября.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама картина появится на экранах лишь 12 октября, а киноманы увидят первые кадры Hitman лишь перед показом четвертой части приключений все еще крепкого Джона МакКлейна (John McClane – главный герой картины Крепкий Орешек 4.0, Live Free or Die Hard). Обладателям персональных компьютеров и вовсе не нужно ничего ждать, достаточно просто пойти по следующему адресу

http://www.joblo.com/hitman-trailer-hits

На взгляд некоторых сотрудников нашего портала, Agent 47 выглядит недостаточно мужественно, но это лишь частное мнение. А так трейлер стильный, причем удачно подобраны как видеоряд, так и музыка. От рекламы action можно ожидать агрессивной музыки, но никак не Ave Maria. Нестандартность подхода добавила будущей картине вистов и есть надежда, что фильм не уступит игре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
Студия 20th Century Fox уверенно сдвинула дату премьеры экранизации видеоигры «Хитмен» с 12 октября на 21 ноября. Но поскольку в России «Хитмена» и так планировали выпустить 29 ноября, то отечественный зритель ничего не теряет. И даже приобретает — меньше времени для покупки пиратской версии картины.

Новый красивый трейлер. 20 мб.

Ну и картинка :friday:

PS есть еще сценарий на англ.

post-327-1188033019.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студия 20th Century Fox уверенно сдвинула дату премьеры экранизации видеоигры «Хитмен» с 12 октября на 21 ноября. Но поскольку в России «Хитмена» и так планировали выпустить 29 ноября, то отечественный зритель ничего не теряет. И даже приобретает — меньше времени для покупки пиратской версии картины.

Новый красивый трейлер. 20 мб.

Ну и картинка :smile3:

PS есть еще сценарий на англ.

а мона ролик на фтп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...