Перейти до змісту

Вибір материнки під C2D E6400


Рекомендовані повідомлення

Gigabyte GA 965P DS4 - цена была около USD170, сейячас, возможно, уже меньше.

Проверена именно на указанном тобой процессоре.

Хорошее исполнение материнки, неплохо реализовано охлаждение, восьмиуровневый БП на проц.

Хорошие возможности разгона процессора (до 65%), памяти (делали 1000).

Поддерживает четырёхядерные процы.

Можем сделать под заказ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую Asus P5B-E обычный или Deluxe. стоит сейчас около 140 уев. или другую из серии P5B, их есть много разных модификаций. стабильная и надежная мать, проверено лично :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не советую 975 чипсет, глючные они однако, и мамки Jetway не бери, есть в всесвите непрохие мамки 965 Abit, но вообще я бы лутше АМД брал, ИХМО конечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є чіпсети 975 і 965. Я б рекомендував 965-ий, розумніше рішення, якщо оцінювати ціна/якість.

Asus хороші мамки, але дуже дорогі, якщо для розгону добре підходять деякі моделі Gigabyte, зокрема GA 965P DS4, причому значно дешевше. І ще порада, якщо розганяти, то заодно непоскупися на нормальну швидку память, без цього далеко не підеш.

... есть в всесвите непрохие мамки 965 Abit, ...

А можно конкретнее модель ? Мне нравится Абит, но их у нас купить проблематично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Core2Duo E6400 стоїть на ASUS P5W DH Deluxe. Без підняття напруги і з повітряним охолодженням в таку жару стабільно працює на 3.2 гігагерца (замість штатних 2.13). Мамка просто супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рекомендую Gigabyte 965P-DS3.Якщо візьмеш ревізію 3.3-буде на перспективу,підтримує FSB1333MHz.У мене така з E6320.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...