Перейти до змісту

Потрібно розробити новий логотип


Pama

Рекомендовані повідомлення

Шукаю розробника нового логотипу

Оплата: путівка в Карпати + 200 грн.

Пропозиції в приват або на електронку: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та давай тут, вже були прецеденти створення логотипу, просто вкажи якнайточнiше завдання, конкурсанти будуть постити своi роботи, потiм вибереш ту , що сподобается i оголосиш переможця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та давай тут, вже були прецеденти створення логотипу, просто вкажи якнайточнiше завдання, конкурсанти будуть постити своi роботи, потiм вибереш ту , що сподобается i оголосиш переможця :)

логотип червоно-чорний (можна звичайно і синьо-жовтий розглянути).

Чим простіший тим краще.

Може бути великими літерами - Патріот а під низом турагентство або туристичне агентство

На сайті можна побачити по центрі старий логотип - http://www.patriot.elutsk.net/

Помилка була - старий шрифт.

Бажано, звичайно, щоб була українська родзинка:)

Попереджу одразу - якщо лого не підійде, то зможу лише зробити додаткову знижку на подорожі, щоб якимось чином компенсувати ваші витрати часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не зрозумів на рахунок грошей)

Тобто ви даєте путівку в Карпати?і ще 200 грн.

А що в путівку входить?

В принципі не важливо що входить можу взятися за розробку логотипу, якщо цікавить чекаю повідомлення в ЛС з деталями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, MOTOROLLLA, там взагалі не ясно про що мова: щось середнє між грамами (г) і гривнями (грн), але то вже в іншу, відому тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сказали логотип залишиться старий, можна не робити більше логотипів не витрачайте свій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага....а потім ед-так через місяць другий ти диви й поміняється.....умно придумано...:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага....а потім ед-так через місяць другий ти диви й поміняється.....умно придумано... :(

все можливо)

візьмуть ідею, зі зроблених логотипів і буде логотип

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сказали логотип залишиться старий, можна не робити більше логотипів не витрачайте свій час

якби викладали на борді, як відмічалось раніше, то фірма не посміла б використати роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю. Роздруковуєте логотип із коротким поясненням, що за лого, для кого і коли робилось і т.п., і відправляєте СОБІ на свою поштову адресу, конверт не відкриваєте. На конверті знаходиться печатка поштового відділення з датою, а це вже типу документ, за допомогою якого можна покачати права в суді, або хоча б налякати хитрого замовника і збити все ж гонорар. У всякому випадку шансів буде більше.

І до речі, замовнику на затвердження відправляють зазвичай прев"ю а не повністю готовий до використання макет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю. Роздруковуєте логотип із коротким поясненням, що за лого, для кого і коли робилось і т.п., і відправляєте СОБІ на свою поштову адресу, конверт не відкриваєте. На конверті знаходиться печатка поштового відділення з датою, а це вже типудокумент, за допомогою якого можна покачати права в суді, або хоча б налякати хитрого замовника і збити все ж гонорар. У всякому випадку шансів буде більше.

тобто якщо я роздрукую зараз лого борди, відправлю собі на поштову адресу, не відкрию конверт, то матиму право дорубатися за авторські права до Торіка з Командором?

те що ви відправили самі собі - це також може означати що ви тоді теж стирили те лого на рівні з замовником :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішає дата першої "публікації" (дата на конверті), якщо ви раніше ніж хтось використали це лого, значить воно ваше. Думаю що дата зміни лого десь на сайті якимось чином реєструється в логах чи ще якось, в общєм, замовнику доведеться доводити що воно в нього з"явилося раніше ніж у вас. Не хочу більше вникати в деталі, але знаю що так багато хто робить, бо замовники кидають часто.

upd доколупатись маєш право, навіть без конверта, та думаю в адмінів буде купа свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та думаю в адмінів буде купа свідків.

В адмінів буде купа банхамерів, і головний доказ - підпис Торіка під його ніком

не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен ©

Справедливости нет и не будет (с) Мусорщик

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, це камінь в город адмінів?

Якщо буде позиватись доколупуватись людина не з Борди або інкогніто, то кого банити, тебе першого? Брєд. Ніби тільки і шукають кого б забанити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, це камінь в город адмінів?

я знаю их не как админов... а как людей.. лично.... и по этому никаких камней не может быть априори... что в огород Торика что Командора....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...