Перейти до змісту

Потрібно пофарбувати невелику ділянку на "крилах"


MilitarySE

Рекомендовані повідомлення

По-перше потрібно підібрати фарбу 1 в 1, або взяти більшу ділянку для покраски щоб не дуже було видно різниці. Зправа і зліва на крилах потрібно пофарбувати невелику ділянку і полакувати. Де це можна якісно зробити і скільки це приблизно коштувати буде ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікавит ціна. Просто мені сказали шо потрібно красити всі 2 арки повністю шоб не було видно різниці то за все 1600 грн. Просто за аткі гроші воно мені не дуже горить... Я покрасив собі балончиком за 50 грн і добре :))) правда видно відмінність, але коли машина грязна не замітно ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1600 грн за покраску двох арок?? Шось загнули забагато тобі.... Якшо не потрібно варити, рихтувати, шпаклювати,а просто підкрасити, то баксів 50 за все (+твої матеріали) в гаржних майстів. Якість при цьому буде норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні майстри беруть,орієнтовно 100 у.є за елемент.Це коли фарба металлік і переходи щоб не було видно.Коли лакується авто. А якщо 50 у.є.,то це акрілом і жМигуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жМикулях акрилом можна й за 100грн зробити))) я в основному старіші іномарки фарбую, й не бачу причини брати з людини 100 зелених, за роботу, яку зроблю за кілька годин, через те що вона в металік пофарбована. Технологія та ж сама, за винятком шару біндера під базу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на жМикулях акрилом можна й за 100грн зробити))) я в основному старіші іномарки фарбую, й не бачу причини брати з людини 100 зелених, за роботу, яку зроблю за кілька годин, через те що вона в металік пофарбована. Технологія та ж сама, за винятком шару біндера під базу.

За 100 грн крило красять на вулиці і вдощ .щоб норм.було треба заплатити грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я холоду з водою не люблю, тому в камері крашу))) проте на рахунок грошей ви праві. Просто підфарбувати аби не сильно відрізнялось й піфарбувати, щоб абсолюто не було видно коштуватиме різні суми. Це вже що кому потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я холоду з водою не люблю, тому в камері крашу))) проте на рахунок грошей ви праві. Просто підфарбувати аби не сильно відрізнялось й піфарбувати, щоб абсолюто не було видно коштуватиме різні суми. Це вже що кому потрібно.

правильно сам такій
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сікі буде коштувати підкрасити жигулика за зиму де неде повилазило (краска акрілова даю) ціну в пріват можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не нашел более подходящей темы. Нужно покрасить крыло, где у нас можно подобрать краску (компьютерный подбор?), потому что заводской цвет уже давно не заводской))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВолиньАвто. Також навпроти,через дорогу,є малярка.Там ще довідку-рахунок з МРЕО виписують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...