Перейти до змісту

КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ


Tetyana

Рекомендовані повідомлення

Концерт камерної музики

16 січня (понеділок) 2012року о18:00 у «Палаці культури» міста Луцька відбудеться концерт камерної музики за участі Лауреата міжнародних конкурсів Олега Полянського (Німеччина)-фортепіано та Лауреата міжнародних конкурсів Катрін тен Хаген (Німеччина)-скрипка.

В програмі:

Л. Бетховен. Соната для скрипки та фортепіано A-Dur op, 12 Nr.2

Р. Штраус. Соната для скрипки та фортепіано Es-Dur op, 18

К. Дебюссі Соната для скрипки та фортепіано g-moll

Б.Барток Рапсодія №1

П.Сарасате «Кармен-фантазія» ор.25

Запрошую всіх небайдужих до класичної музики відвідати концерт і отримати насолоду.

За квитками можете звертатись до мене, чи придбати самостійно у касі філармонії. Вартість квитків 30, 40, 50 грн.

Дзвоніть за телефонами 25-93-72, 0936463585, 0975059004 чи пишіть в приват. Тетяна .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка орієнтовна тривалість концерту? Трохи час початку незручний як для буднього дня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка орієнтовна тривалість концерту? Трохи час початку незручний як для буднього дня...

Орієнтовно 1,5 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а забронювати квитки можна? цікаво було б побачити схему розташування місць. можливо її сюди прикріпити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а забронювати квитки можна? цікаво було б побачити схему розташування місць. можливо її сюди прикріпити?

На рахунок бронювання дзвоніть. 25-93-72, 0936463585, 0975059004. Тетяна. На рахунок розташування місць....вибачайте, я у комп"ютері ще "чайник".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... цікаво було б побачити схему розташування місць...

а що там місця, - закрити очі і насолоджуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... цікаво було б побачити схему розташування місць...

а що там місця, - закрити очі і насолоджуватись :)

Партер 1, 3, 12 , 16 ряди

Балкон 3 ряд

Місця в рядах поступово викуповлюються.

В неті я заглядую нечасто. Краще і швидше можна отримати інформацію по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...