Перейти до змісту

Шукаю Роботу Водія


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу водія категорії "В". Немає різниці який автомобіль, але зарплату не менше 1000 грн. За машиною постійно дивлюся, бережу і машина завжди чиста. Немаю нічого проти відряджень, аби тільки вони оплачувались. Вимоги до роботи: зарплата постійна, без великих затримок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Шукаю роботу водія категорії "В". Немає різниці який автомобіль, але зарплату не менше 1000 грн. За машиною постійно дивлюся, бережу і машина завжди чиста. Немаю нічого проти відряджень, аби тільки вони оплачувались. Вимоги до роботи: зарплата постійна, без великих затримок...

Є вакансія водія

Дзвоніть 783774, 783775

Питати Павла Богдановича або Романа Богдановича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Шукаю роботу водія категорії "В". Немає різниці який автомобіль, але зарплату не менше 1000 грн. За машиною постійно дивлюся, бережу і машина завжди чиста. Немаю нічого проти відряджень, аби тільки вони оплачувались. Вимоги до роботи: зарплата постійна, без великих затримок...

Якщо ще актуально дзвони

+38 067 3320979 Григорій Миколайович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаві люди. Обіцяють, а потім не звонять! Тільки зря ходи і викідай і вмробляй різні документи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому зря

Тому що вже друга людина пише, обіцяє що перезвонить і... так і незвонить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому зря

Тому що вже друга людина пише, обіцяє що перезвонить і... так і незвонить!

насколько я понял, тебе дают телефоны по которым перезвонить по поводу работы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому зря

Тому що вже друга людина пише, обіцяє що перезвонить і... так і незвонить!

насколько я понял, тебе дают телефоны по которым перезвонить по поводу работы :)

Саме так. Потім домовляємось про зустріч, прихожу на співбесіду, збираю документи, за які плачу гроші, обіцяють що перезвонять ... ну дальше всьо ясно! Може хто і перезвонить, неспорю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Потім домовляємось про зустріч, прихожу на співбесіду, збираю документи, за які плачу гроші, обіцяють що перезвонять ... ну дальше всьо ясно! Може хто і перезвонить, неспорю!

не кипятись. принятие решения о приеме на работу может проходить согласования всякие и затянуться на месяцок-другой. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кипятись. принятие решения о приеме на работу может проходить согласования всякие и затянуться на месяцок-другой. :)

Згідний! Але за останніх 2 місяця, раз 15 почув що ми вам перезвонимо. Неразу так і неперезвонили. Я скоріше впевнився, що ми вам перезвонимо, означає: ви нам непідходите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скоріше впевнився, що ми вам перезвонимо, означає: ви нам непідходите!

Мне тоже так как то раз сказали, перезвонили аж через 3 недели, я уже и забыл что они должны звонить :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Относительно: "перезвоним" ето и есть "если ненайдем есчо кого,тогда и перезвоним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, не знаю как в столице, к примеру, но у нас в провинции это распространенная практика. Это ж натуральное свинство! Человек должен знать, что его НЕ берут на работу в том или ином месте, неужели так трудно взять и потратить 10 с на маааааааааленький такой телефонный разговор? Учитывая хотя бы то, что потенциальный претендент на рабочее место сам вырабатывал документы, договаривался, приходил на собеседование, то есть потратил кучу времени и нервов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому буде приємно почути у відповідь фразу "Вибачте але ви нам не підходите!!!"

Без пояснення причин

Або причиною назвуть таку банальну річ що аж смішно, або противно.

А щодо "ми вам передзвонимо" - так і є - просто не хочуть образити людину.

Автору поста №1 - порада :)

Перш ніж висувати вимоги до роботи чи зарплати - потрібно себе хоч трошки розхвалити - для прикладу:

Стаж: такий-то

Об*їздив стільки-то областей чи країн.

Рекомендаційні листи іт.д.

Відверто кажучи прочитавши таке "резюме" як пост №1 - я б теж сказав що НЕ передзвоню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверто кажучи прочитавши таке "резюме" як пост №1 - я б теж сказав що НЕ передзвоню ;)

Вони незвонять після співбесіди. Хоча вони ОБіЦЯЮТЬ що перезвонять, а непросто перезвонять!

Ладно, тему можна закривати, всеодно з толку ніякого! Кому буду потрібен, в приват постукають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...