Перейти до змісту

пираты3


sergey70

Рекомендовані повідомлення

есть фильм вот такого качества Piraty_Karibskogo_Morya_3_TS_INTERFILM.avi

post-1565-1180389404.jpg

post-1565-1180389422.jpg заливать или нет?

поздно уже, ждать не буду- закину на ftp, посчитаете не нужным- удалите, всё-таки качество не супер(но смотреть мона)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот интересно- хоть кто-нибуть скачал фильм, не зря я качал с инета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати про фільм таке - 2-га частина була набагато кращою. :) А друга мені (особисто мені) не сподобалась. :) Чи качати - вирішуйте самі. :)

ЗІ Нажаль мені поки не вдалося домовитися про відкриття ФТП для мну. А в наявності маю Шрек 3 (можу сміливо сказати що, продовження вдале!). І "Я остаюсь" - остання роль Краско (роль Краснова в серіалі "Агент национальной безопасности"). Знову ж-таки, фільм мені сподобався. Сюжет може й не ахті але, викликає дуже дивні почуття... та й актори зіграли нівроку. Якість - відповідно добра. Скачані 300 спартанців - якість паскудна, тому про них і не згадую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо маєш шрек 3 в хорошій якості, чому не викладеш на ftp? хоча я виклав шрек і вже бачив, з задоволенням подивлюсь ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо маєш шрек 3 в хорошій якості, чому не викладеш на ftp? хоча я виклав шрек і вже бачив, з задоволенням подивлюсь ще

Підтримую !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergey70, Dimonix и Andreu ну пишет же человек -

ЗІ Нажаль мені поки не вдалося домовитися про відкриття ФТП для мну.

Прочитайте сначала внимательно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergey70, Dimonix и Andreu ну пишет же человек -
ЗІ Нажаль мені поки не вдалося домовитися про відкриття ФТП для мну.

Прочитайте сначала внимательно :)

Ой, сорі, не додивився. =) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А твій провайдер - Фотаком? Якщо ні, то ти на фтп і не зайдеш.

На жаль, я територіально не в Луцьку і провайдер мій - далеко не Фотаком. :) Якщо чесно, то ми самі можемо працювати як провайдер, благо оптика дає таки можливості. Але, на жаль, у мене сервер завантажений по саму завязку. В принципі, якщо хто має таку сожливість - можу викласти на день-два, что пееркачає - той пееркладе на фтп Фотакома. Поки адміни не вирішать, що одному тілу можна дати доступ до ФТП ззовні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не прихильник такої якості - міг залити вищевказані ЕКРАНКИ - ще тиждень тому - не став..

не хочеться псувати враження..

1) Пірати3 - якість - 3 (з 10 балів)

2) Шрек3 - якість (є 3 варіанти з лівого боку від екрана в кінотеатрі і розпливчасте, з правого боку від екрану , та більш-менш по центру )

звук там тако собі але переклад піде (хоча й тихий) якість на ту ж 3 ( з 10)

почекаю тиждень -2 і буду качати якісні Ріпи.

тому

-1

P.S. є скачані не мною - бачив лише фрагменти - цього було достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уверен что достаточное количество людей (для которых я скачивал с интернета 5 часов) скачало фильм и с удовольствием посмотрели, так что на ВАШ минус '' УВАЖАЕМЫЙ" Zheny мне наср... с высокой колокольни, а если "вы", имея эти фильмы в наличии, не подумали поделиться ими, то этот минус можеш себе влупить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...