Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Маю на контракті 3 номера,перевівся на цей тариф без проблем.

Можна детальніше про перехід, яким чином.?

я теж маю три номери. підключився тільки три місяці тому. Дівчина в МТС на Волі сказала, потрібно щоб пів року прошло, потім можна буде попробувати перейти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До всіх хто цитував вище моє повідомлення, перевели не мене, а 4iter'а, я просто в курсі за те,що перевели. Ніби сказав, що буде розривати контракт, дівчина щось там пошукала, подзвонила, і через деякий час запрпонували цей тариф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попередньо двічі двонив на 111, питав яка процедура розірвання договору. На питання чому хочу перейти відповідав, що не влаштовує тариф. Казали, що мені колись зателефонують і запропонують щось краще. Чекати дзвінка не став, пішов в МТС і сказав - хочу розірвати контракт, плачу багато,використовую мало, маю ще сімку Київстара, на нього перейду і захоплю всю сім"ю. Хлопчина подивився, побачив, що я звертаюся з подібним питанням не раз і запропонував за 5 грн\місяць зберегти мій номер, якщо він мені важливий. От так і перевівся. Єдине, що мені ще не зрозуміло,чи 5 грн абонплати падають на рахунок, з можливістю говорити за них по 25 коп, чи просто зникають, як оплата 1500 хвилин в мережі.

П.С. даний алгоритм взято з редфорума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було на рахунку десь гривень 50 , і кожний місяць просто списуються з рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на контракті 3 номера,перевівся на цей тариф без проблем.

Можна детальніше про перехід, яким чином.?

я теж маю три номери. підключився тільки три місяці тому. Дівчина в МТС на Волі сказала, потрібно щоб пів року прошло, потім можна буде попробувати перейти.

Я на контракті з 2007 року,прийшов,сказав,що в мене термін контракту закінчується(він закінчується щороку) і я хотів би щоб мені порадили якийсь цікавий тариф,щоб знати чи варто мені продовжувати його.І спитав який на сьогодні кращий Олімпійський чи Легкий плюс.Хлопчина витримав паузу,сказав,що порадиться з керівництвом.Потім через кілька хвилин прийшов і запропонував Легкий плюс.От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Підкажіть де можна перейти на цей тариф?куди стукати?кого нагородити грошима??? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна перейти на цей тариф?куди стукати?кого нагородити грошима??? :0155:

Магазин "МТС" Луцьк, 43025, пр. Волі, 21 (між фотосалоном і відділенням Приватбанку). Варто пожалітися менеджеру на дорогий звязок і висловити бажання розірвати контракт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підходили в цей офіс-МТС, де менеджери показали на двері, пославшись на те, що у такий тариф не підключають ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

babaychik, а перевели саме в Легкий плюс (1500 хв), чи в Легкий (100 хв)? Писали заяву на відключення? Збираюся перейти на передплату, але контрактний номер не хочеться втрачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

babaychik, а перевели саме в Легкий плюс (1500 хв), чи в Легкий (100 хв)? Писали заяву на відключення? Збираюся перейти на передплату, але контрактний номер не хочеться втрачати.

Саме в легкий плюс. Заяву не писала. Подзвонила на 111 і повідомила що бажаю такий тариф. Оператор сказала що його не існує. Тоді я запитала яка процедура розірвання контракту. Дівчина сказала що вона мою скаргу передасть в якийсь там відділ по роботі з клієнтами...за тиждень мені подзвонили із сервісного центру і запитали звідки мені відомо про цей тариф. Я сказала що на нього перевели моїх знайомих. Оператор одразу погодилась перевести і мене. Наступного ранку мені прийшла смс що мою тарифну модель змінено на супер мтс легкий плюс. Ось так все просто.

А з контракту на передплату перейти без втрати номеру неможливо(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тепер ви платите 5 грн в мысяць і цих 5 грн система заберає , і шоб звонити на інші напрямки вам треба поповнювати рахунок? чи с цих беспл хвилин є хвилини на інші мережі?

Треба поповнювати. Безкоштовні хвилини у кількості 1500 на місяць надаються лише для дзвінків в мережі МТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тепер ви платите 5 грн в мысяць і цих 5 грн система заберає , і шоб звонити на інші напрямки вам треба поповнювати рахунок? чи с цих беспл хвилин є хвилини на інші мережі?

Треба поповнювати. Безкоштовні хвилини у кількості 1500 на місяць надаються лише для дзвінків в мережі МТС.

І всі СМС в цьому тарифі платні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тепер ви платите 5 грн в мысяць і цих 5 грн система заберає , і шоб звонити на інші напрямки вам треба поповнювати рахунок? чи с цих беспл хвилин є хвилини на інші мережі?

Треба поповнювати. Безкоштовні хвилини у кількості 1500 на місяць надаються лише для дзвінків в мережі МТС.

І всі СМС в цьому тарифі платні.

Саме так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Тариф підключають 100%... написав заяву на відключення контрактного номера тому що переходжу на 3D0 ... відзвонились і перевели, але поки заяви не зареєстрував такого не пропонували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я ни сном ни духом не слышал про него. решил просто уйти. написал заяву с первого числа МТС досвидос. Девушка позвонила и по телефону перевела я ей продиктовал паспортные данные и всё. переход бесплатный. Сказала мою обонплату которую я оплатил за старый тариф пересчитают и переведут остаток на новый тариф. Телефон с которого мне звонили 0501158800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...