Перейти до змісту

Симоненко вважає, що над Ющенком потрібно провести трибунал через Лікарню майбутнього


Korting

Рекомендовані повідомлення

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що потрібно провести трибунал над екс-президентом Віктором Ющенком за звинуваченням в організації афери навколо Лікарні майбутнього.

"Я вважаю, що варто провести такий трибунал і винести Ющенку якомога жорсткіший вирок, аж до найвищої міри, за організацію цієї брудної афери", - підкреслив Симоненко, виступаючи на IV з'їзді Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць За майбутнє дітей України.

готуємось до посадки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б поставив що посадять.

За цієї влади - ні.

Чому ж?? Он Юлю теж ніхто не мав чіпати.

Якщо почнеться тренд на чистки за гріхи, то нинішня влада попаде також під каток, десь років через 10 :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Юлю теж ніхто не мав чіпати.

хто сказав що "не мав" - справа ж ще при Ющенку була відкрита, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Юлю теж ніхто не мав чіпати.

хто сказав що "не мав" - справа ж ще при Ющенку була відкрита, нє?

Звичайно. Але при Ющу це була комедія. А зараз драма. Пам-пам-ПАМММ-ПАМММММ!!!! :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі , новий президент старому списує всі гріхи , якщо той сидить тихо , звичайно . Це загальноприйнята практика . Думаю , чіпати його не будуть , хоча за лікарню голову треба зняти , я теж СМС відсилав , на 30 грн чи щось таке . І відсилали мільйони людей ті СМС .

Дітям , під гарантії . А все зробили , як завжди .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але при Ющу це була комедія.

в каждой шуткє єсть доля шуткі

хоча за лікарню голову треба зняти , я теж СМС відсилав , на 30 грн чи щось таке . І відсилали мільйони людей ті СМС .

певно таки добре що я тв рідко дивлюсь - вперше чую про смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно таки добре що я тв рідко дивлюсь - вперше чую про смс.

Тоді не тільки на ТВ , тоді скрізь були заклики --- газети , радіо , інтернет .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді не тільки на ТВ , тоді скрізь були заклики --- .... інтернет .

Ви читаєте рекламні банери? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі , новий президент старому списує всі гріхи , якщо той сидить тихо , звичайно . Це загальноприйнята практика . Думаю , чіпати його не будуть , хоча за лікарню голову треба зняти , я теж СМС відсилав , на 30 грн чи щось таке . І відсилали мільйони людей ті СМС .

Дітям , під гарантії . А все зробили , як завжди .

було діло, сам розщулився та відправив тоді декілька СМС, от тільки видно не дойшли вони по призначенню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генпрокуратура може реанімувати справу проти Ющенка

Генпрокуратура може відновити розслідування кримінальної справи стосовно Віктора Ющенка.

Про це повідомив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда в Украине".

"Слідчим Генеральної прокуратури стосовно Віктора Андрійовича Ющенко раніше припинено кримінальну справу за мільйонними махінаціями банку "Україна" у зв'язку із закінченням строків давності", - сказав він.

"Однак ні ви, ні українські виборці на виборах 2004 року про це не знали, чи не так? Як тільки Ющенко сів у президентське крісло і змінив генерального прокурора, розслідування цієї справи було припинено у зв'язку з відсутністю складу злочину", - додав Кузьмін.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/12/20/6852088/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...