Перейти до змісту

Куплю новий цифровий Canon або Nikon


jeger01

Рекомендовані повідомлення

Куплю новий цифровий Canon або Nikon

Перевага Canon Digital IXUS 117 HS

або подібний за параметрами.

Зараз у Фокстроті акція і продають його за 1399 грн.

Чи хтось кращу ціну запропонує?

Хочу фотик вищевказаних фірм. Щоб був на пальчики АА, для карти памяті SD.

І щоб при фотографуванні зі спалахом фотик не робив паузи для наступного кадру, а фоткав раз за разом.

Чекаю на пропозиції.

Тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щоб при фотографуванні зі спалахом фотик не робив паузи для наступного кадру, а фоткав раз за разом.

Такі речі можуть виробляти професійні зовнішні спалахи (котрі доречі разів так в три дорожчі за IXUS 117) і то невеликими серіями, оскільки, як не крути, а конденсатору потрібен перезаряд після імпульсу(ів) лампи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щоб при фотографуванні зі спалахом фотик не робив паузи для наступного кадру, а фоткав раз за разом.

Такі речі можуть виробляти професійні зовнішні спалахи (котрі доречі разів так в три дорожчі за IXUS 117) і то невеликими серіями, оскільки, як не крути, а конденсатору потрібен перезаряд після імпульсу(ів) лампи

Ну, принаймні мінімальний час, щоб був на перезарядку. Бо мій старий Нікон майже 1 хв. чекає. А треба швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А треба швидше.
Для швидкої перезарядки спалаху потрібна потужна батарея. Фокстрот ніби дає зробити тест апарату перед покупкою. Що тобі заважає перевірити його роботу там?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій 620й таке може, серійна зйомка зі спалахом - приблизно кадр в секунду.

а конкретно нові апарати треба пробувати на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую чи хтось може запропонувати кращу ціну чи у Фокстроті треба купувати?

Знаю телефони колись тут купляв на Борді на гривень 100 дешевше. Може, хтось і цифровики продає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...