Перейти до змісту

Деталі до телевізора


Рекомендовані повідомлення

Потрібно декілька деталей до ось цього монстра, де можливо їх купти на Варшавці? Телевізор німецький РФТ. :(

post-6301-1239471978.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно декілька деталей до ось цього монстра, де можливо їх купти на Варшавці? Телевізор німецький РФТ. :(

до такого аггрегата виробництва :ohmy:  ГДР , майже всі запчастини підходять від советських телевізорів тієї епохи .

купити можна там де продають радіодеталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно декілька деталей до ось цього монстра, де можливо їх купти на Варшавці? Телевізор німецький РФТ. :(

до такого аггрегата виробництва :ohmy:  ГДР , майже всі запчастини підходять від советських телевізорів тієї епохи .

купити можна там де продають радіодеталі.

А де саме такі точки на Варшавці щоб таким старим торгують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю як мінімум 4 цивілізовані точки. 1 - (Продавець Володя) як йти від Слона в сторону моста по тій вуличці то він з правого боку оргую там ше куча пультів та супутникових тарілок. (не питайте без черги це його злить:)) 2 - до другої точки можна пройти наступним чином - йдете по тій самій стежці біля якої торгую Володя попід контейнерами, проходите оптовий і там будуть ворота - вхід в ринок (приблизно напроти 26 школи) заходите туди і перший поворот наліво (прохід між хлібним магазинчиком і контейнером з іграшками) 3 - щоб дійти до третьої точки при в ході в вище описані ворота потрібно йти прямо, потім прохід буде ділитись на 2 (в тому районі продають батарейки зліва) так ось Ви повертаєте направо і йдете попід критим ринком, з правої сторони побачите великий контейнер біля якого будуть стояти супутникові тарілки і на прилавку куча запчастин і інструменту. 4 - щоб дійти до четвертої точки потрібно починаючи від третьої йти прямо, потім буде прохід між контейнером з електроінструментом і магазином сантехніки, проходите тудою і йдете метрів 20-30 прямо справа буде невеличкий контейнер де зазвичай стоїть жіночка за виглядом прилавка не важко догадатись, що там продають радіодеталі:)

Успіхів у пошуку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю як мінімум 4 цивілізовані точки. 1 - (Продавець Володя) як йти від Слона в сторону моста по тій вуличці то він з правого боку оргую там ше куча пультів та супутникових тарілок. (не питайте без черги це його злить:)) 2 - до другої точки можна пройти наступним чином - йдете по тій самій стежці біля якої торгую Володя попід контейнерами, проходите оптовий і там будуть ворота - вхід в ринок (приблизно напроти 26 школи) заходите туди і перший поворот наліво (прохід між хлібним магазинчиком і контейнером з іграшками) 3 - щоб дійти до третьої точки при в ході в вище описані ворота потрібно йти прямо, потім прохід буде ділитись на 2 (в тому районі продають батарейки зліва) так ось Ви повертаєте направо і йдете попід критим ринком, з правої сторони побачите великий контейнер біля якого будуть стояти супутникові тарілки і на прилавку куча запчастин і інструменту. 4 - щоб дійти до четвертої точки потрібно починаючи від третьої йти прямо, потім буде прохід між контейнером з електроінструментом і магазином сантехніки, проходите тудою і йдете метрів 20-30 прямо справа буде невеличкий контейнер де зазвичай стоїть жіночка за виглядом прилавка не важко догадатись, що там продають радіодеталі:)

Успіхів у пошуку!!!

Трішки офф і не зовсім.

Першу точку цивілізованою можна названи з великим натягом. Володю злить не лише черга, а виникає враження, що його злить клієнт як таковий :) . Його добрих знайомих до уваги не беремо, а токож тих хто на велику суму бере. Та і понтів деколи в нього забагато.

Самий оптимальний варіант це третя точка (дружина Володі) І вічливо обслужить і замовити можна (якщо можливо), і візитівку дасть щоб по телефону справитись про прихід деталі.

Четверта - дещо цікаве є , але вибір малий.

Далі. На строму ринку є дві точки (Радіотовари чи Радіодеталі зветься. Вивіска там є) хазяїн Василь. Ця точка в залізному ряді. Деколи бувають речі цікаві в Лукіча (початок залізного ряду).

А також на Мєдвєдєва "Ратекс" Торгують сучасним, але проскакує і до стрих моделей. Це я все про готові блоки говорив, а розсипуху (деталі) можна замовляти у всіх.

Хай щастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Володю знаю, але до мене він завжди лояльно ставиться. Хоч я в нього більше, ніж на 20 -30 грн товару не брав ніколи. Я просто завжди чекаю своєї черги і культурно питаю чи є те, що мені потрібно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...