Перейти до змісту

Головне не перемога, а участь.....


druid

Рекомендовані повідомлення

ВІДБУЛОСЬ!!!!

Перша в моєму житті мультигонка пройшла на славу. Хто знає, а хто не знає - я чекав на неї майже два роки!!!!

Чому така слабкість до цього виду змагань? Відповім: мене завжди приваблювала різноманітність...... та й чесно кажучи мультигонку проходити НАБАГАТО цікавіше, ніж бігти 100-метрівку.

Все по порядку....

Я виступав у команді з одним хорошим знайомим з міста Надвірна, з яким ми змагались на минулорічних піших перегонах... його команда зайняла тоді перше місце, а ми третє.

Виїхали автобусом в 16 годин в пятницю, приїхали в Житомир в 22. Трохи часу, шоб вияснити розклад.... ще трохи, щоб сходити в магазин...в 23 виїхали в східному напрямку. За 15 км нас чекало село Великі Кошарища, де ми і стали на ніч.

Забігаючи на перед скажу, що враховуючи всі розклади, досвід, підготовку і технічну забезпеченість ми розраховували на те, що фортуна буде на нашому боці..... але

Перша пригода з нами сталася метрів за 10 до вищевказаної школи, де було місце базування команд. У велосипеді меого колеги "Giant Rock" щось жахливо тріснуло при незрозумілих обставинах (було темно, тому незрозуміло). Ми не заморочувались, дійшли до школи, перекусили і лягли спати.

Вранці, сповнені сил, виспані ми прокинулись і почали насолоджувались довколишнім виглядом...... а це була купа велосипедів по всьому спортзалі, спорядження, спортсмени, хавка, примуси.... короче все, що досі придумало людство щодо спортичних походів. Велосипеди були різні.... всі марки, про які я коли-небуть чув були тут представлені, а ще багато таких, про які я нічого не чув. Стандартний набів треків, джайнтів, бергамонтів, скоттів, келлісів.... (те що пригадав)... хоча ні, сорі, команчів не бачив. Все інше було.

Ми неспіша поснідали, зареєструвалися, відпочили, зібралися і в 10.45 отримали карту, легенду і контрольну стрічку.

Контрольна стрічка - це така стрічка з водонепроникного, поганорвущогося паперу, на якому вказані всі КП, на яких треба було відмітитись шляхом пробивання дирочок компостером, який був на всіх КП. Що найцікавіше, що стрічка була прикріплена до кожного учасника таким чином, що її не можна було знаяти (на руці).. а це означало, що всі, навіть важкодоступні КП треба було брати кожному учаснику..... пізніше ми це відчули....

Вивчення карти ми залишили на закуску, а в першу чергу взялись перевірити вилосипеди........ Нашим матюкам не було меж. В тому велосипеді, який напередодні забарахлив......... мля, згадаю, аж руки трусяться..... перекидна вибила 2 спиці, сама прогнулась так, що майже діставала середини обода, а на колесі така жахлива вісімка, що після таких вісімок колеса вже не живуть. А найголовніше, що велосипед НЕ ЇДЕ. Весь час, який залишався до старту, ми витратили на те, щоб зробити той велосипед рухомим...... таки зробили. Скрипів, пищав, без заднього тормоза, з трьома передачами лише, з вісімкою..... але він падлюка таки поїхав.

Але що робити? Крос-кантрі (естафета) їхати на тому байку було нереально. Ми знайшли вихід. Ще одна хвилина. Я виходив на старт першим. Став у другій пятірці учасників (їх було близько 50-ти)..... і СТАРТ.

Я відразу вирвався в першу пятірку...... так проїхав десь метрів 500, раптом якесь падлюко мене підрізає і я зїжджаю на криву обочину (а їхали по грунтовці).... Не встиг оглянутись як повз мене жухнулого ще 5 суперників...... потім я не помітив калюжу і мене знов обігнало з десяток негідників.... Так, на третині дистанції я закріпився в середині списку. Та коли шара трохи розтягнулась я почав відновлювати позицію, поступово обганяючи один за одним учасників. В результаті після 7-ми км афігєнного крос-кантрі, я приїхав 9-м, дістався до фінішу.... передав свою ласточку колезі і він погнав. Він в результаті приїхав 5-м. Результат супер, враховуючи, що було 50 команд. Він гордився тим, що перегнав 4-х суперників..... а я тихенько мовчав.... я ж перегнав всього лише 40 :(

після крос-кандрі ми вірразу виїхали на маршрут..... а куди їхати? Часу вивчити карту в нас не було. А прикол такий: в легенді один порядок проходження етапів, на стрічці - зовсім інший, а накарті взагалі важко було щось знайти. Куди їхати? поїхали за іншими командами. Зупинились на трасі...... і почали вивчати карту і легенду. Це в нас зайняло хвилин 10. За цей час встигли пропустити поперед себе близько 10-ти команд.

Так середнячком ми і їхали всю дорогу. Мій колега відстава чи то із-за велосипеда, чи то із-за температури (39), чи то із-за втоми. Всю дитанцію ми обганяли команди, а потім коли трішки лажали, вони обганяли нас... потім ми знов їх, а вони нас.

Перший компостер на першому КП висів на висоті метрів 6-7 від землі на самій верхушці тріангулянта. Карабкатись було важкувата, але цікаво. Наступний менш цікавий.... на ньому ми були 19-ті. Їхати було важко. дорога грунтова, але не тверда: або з травою або з піском. І все проти вітру. Середня швидкість 17-19, по лісі 20-25, по трасі близько 30-ти, якщо за вітром то до 40-ка. Через дві години стали на перший ПС. Залишили велосипеди і побігли орієнтування. Поки орієнтували обігнали кілька команд. Загалом бігали десь півтори години. Наступний етап - смуга перешкод. В системах бігли по ярах і карєрах. Це було супер. На деякі складнодостіпні КП треба було карабкатись. А один КП взагалі був на гладкому дереві з якого звисало дві мотузки. Оскільки ми так і не знайшли пристроїв для підйому, мусили на діятись лише на свої мязи, які нас не підвели. Справились навіть швидше, ніж інші з пристроями. І десь через годину пригнались на ПС2.

Далі ми мали сплавлятись на плотах (команді давали дві камери). Ще одне наше технічне недопрацювання: ми збирались качати автомобільні камері велосипедними насосами...... коли ми почали це робити, зрозуміли, що це на всю ніч. Ми попросили насос в однієї з команд (як виявилось, це заборонено правилами) накачали камери, змотати їх скотчом і попливли. Я сидів дуже не зручно, а моя тендітна ж...па була на 3-4 сантиметри у воді (ена відміну від мого колеги, який був зовсім сухим). Так прогребли більше години по річці Тетерев. Команда перед нами перекинулась.... не те, щоб ми дуже раділи......

Вибрались на берег, поперекладили речі, сіли на велосипеди....... МЛЯ-А-А-А-А..... пробите заднє колесо. Хвилин 10 і ми вже на своїх грабанутих кониках ломимся далі. Проїжджаєм ще десяток кілометрів і зупиняємся на наступному ПС. Знову ставим велосипеди, вдягаєм ролікі і їдем (дистанція на ролікі 24 км). Проїхали кілометра 2, мій колега впав. Все нормально, їдем далі. Через хвилин 10 біля нас зупиняється бус, звідти вилазить організатор і каже до мого колеги: а де твій маячок (а вже була ніч). Він оглянувся - нема.... а був. Ми шукали не знайшли. Орг каже: я не пускаю вас далі, повертайтесь на ПС. Шо дєлать.... треба вертатись. Повернулись на ПС.... далі попливли на байдарці вночі по озеру шукати КП... це було супер. Але мля так холодно, шо піпєц. Вділись ми як на літо... було дуже холодно.

Після байдарок ми по скороченій програмі повертаємся на фініш. За три кілометра в мене пробиває переднє колесо. Запаски більше нема. Доходимо пішки.

Всі свої помилки ми зрозуміли і проаналізували. Основна проблема - це технічне забезпечення. Фізухи нам вистачило б триматись в першій пятірці.

Якщо когось щось цікавить, запитуйте..... бо я вже замахався калякати.

Задоволення така купа, що капєц. Вже тренуюсь до наступною мультигонки - перемагати на таких змаганнях - абсолютно реально і це головне з того, що я зрозумів.

Маю бажання щось подібне, тільки менше провести в нас в Гаразджі - Вротніві.

Велкам ту мультігонка таваріщі!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі цифри з гонки про нашу команду:

1. Крос-кантрі - 5 результат

2. Вело - (2 години 5 хвилин) - 15 результат. Різниця між найкращим результатом - 25 хвилин. А загалом більшість команд перед нами пройшли за 2 години +- 5 хвилин.

3. Орієнтування - (1 година 17 хвилин) - 14-й результат. Різниця між найкращим результатом - 23 хвилини.

4. Смуга перешкод - (1 година 4 хвилини) - 22-й результат. Різниця між найкращим - 23 хвилини.

5. Сплав на камерах - (55 хвилин) - 13-й результат, різниця між найкращим - 26 хвилин. Але найкращий результат - це унікальний результат, він тільки один. Всі інші перед нами мали розрив не бульше 5-ти хвилин.

6. Вело - (1 година 9 хвилин) - 20-й результат. Різниця між найкращим - 39 хвилин.

7. Ролікі - 24 км (лажа) - Найкращий результат - 1 година 20 хвилин. Найгірший - 4 години 40 хвилин.

8. Байдарка - 1 година 14 хвилин - 32 місце. Різниця між найкращим - 50 хвилин.

На тому наші змагання закінчились..... було ще нічне орієнтування і вело.

Найкращий результат змагань 13 годин 17 хвилин. наступні через 20 хвилин. Треті - 14.30.

Аналіз причин таких результатів:

1. Крос-кантрі - результатом задоволені, більшого і не прагнули.

2. Вело - колега відставав. 10-15 хвилин шукали на карті наступну точку. Поломаний вєл.

3. Орієнтування - треба було реально швидше бігти, потенціал був. Також відставав напарник.

4. Смуга перешкод - просто отримували задоволення, майже не змагались, не спішили. Довго вдягали системи, бо я свою вперше бачив.

5. Сплав на камерах. Мій напарник вперше на воді і вперше з веслом. Довго розробляли методику. Довго шукали насос.

6. Вело - тут ми взагалі не спішили. Ставали біля двох магазинів, на кожномі повороті запитували куди їхати.... якимось малим розповідали про те які ми круті і т.д.

7. Ролікі - технічна причина сходження (відсутність маячка), але ми розраховували по своїх силах на 3 години.

8. Байдарка - слажали на орієнтуванні. Довго шукали один КП. Крім того, не було налобників, тому мусили підсвічувати звичайними фарами замість того щоб гребти. Різниця так велика тому, що перші команди встигли на байдарку, коли було світло... їм КП було видно з середини озера. А ми в темноті мали підпливти за метрів 5, щоб побачити.

Цифри - підтвердження того, що це реально. Тужитись треба було, а ми відпочивали..... тому так і вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цифри то від лукавого, головне плін те шо було просто за..сь, обзавідуватись можна <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть не умерла от зависти, читая....Вот это жизнь, вот это приключения!!!!

Полностью согласна, что гдавное не победа, а участие. Ваши цифры немного отличаются от лучших рез-тов, а имея ОПЫТ (+ техн.снаряжение) можно и победить!!!!!

"Також відставав напарник" - странно , что с темп-рой 39 он вообще смог во всем этом поучаствовать

"Маю бажання щось подібне, тільки менше провести в нас в Гаразджі - Вротніві." Замечательная идея! :D

Уже давно пора чего-нибудь массовое проводить. народ скучает. да и тепло уже. ВЕСНА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.fotka.ua/?p=sa&a=35445

трішки фоток, щоб скласти уявлення про захід.

Мене там немає :D чекаєм фотки оргів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...