Перейти до змісту

о измениях в подходе к разделу


Zevs_Isver

опросс  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

вот такой вот опроссссс

частично навеян топиком, но мысль летала давно

высказываемся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

мда. не думал что такой вопрос постанет..

если вы еще будете брать деньги за линки на фильмы или за трафик городской - кто же с вами останется то? :)

таких денег за фильмы не жалко. просто нужно ли платить если есть места где можно взять бесплатно? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, платить стоит только за самые-самые новинки. А остальное, как тут выразился mass, можно достать бесплатно (даже не за пиво, а БЕСПЛАТНО).

Но конечно же, найдутся такие, кто обозвут меня жлобом или типа того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Chill

полностью поддерживаю. я бы согласился платить за фильм (с хорошим качеством) которого еще нигде нету.

но если уж платить то с удобствами. например снимать со щета на ЛМ-вском аккаунте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2mass

а кто у нас видел "старые фильмы, которые есть везде, с плохим качеством"? :D

а если "снимать со щета на ЛМ-вском аккаунте" то нужно будет ещё заплатить программерам чтобы написали(дописали) такую штуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. значит "снимать со щета на ЛМ-вском аккаунте" отменяеться.

а как ты другим образом представляешь оплату фильмов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну например так:

mass получает логин на ФТП и ложит денюжку(мегабайты), например 700мб = 1 грн, положил 10 грн - получил 7G трафика к фтп,

как ты его выюзаеш - твоё дело (хоть десять раз скачай один и тот же фильм)

кончились гигабайты - ещё прикупил, если понравился сервис....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даже незнаю. таким образом трафик с фильмами будет платным (700М = 1 грн). я за 20 дней выкачал 36гиг. в основном фильмы. это примерно 50 грн.

не выгодно. я против такого...

или может я чтото не так понял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну давайте створюйте.. скидаємось на один логін фтп:P і дивимось якісно нові фільми.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну давайте створюйте.. скидаємось на один логін фтп:) і дивимось якісно нові фільми.:)

Дело говоришь. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі я згодний з Зевсом. Заплатити гривню чи дві за новий фільм з гарною якістю - це зовсім не багато.

Згідний я і з новеном (рідко це буває, да, Ромич? :P ). Якшо ці гроші підуть тому хто шукав (або ріпав) фільм, чи адмінам які все це потім сортують і іншою фігньою займаються (яка скоріше всього не записана в їх посадовій інструкції) - це одне, а якщо тому ж ФК, то це буде занадто...

Критичний тут тільки одни момент - оплата цих послуг, бо варіант з ФТП я шось не розрулив

ІМХО ідея має право на життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо я сижу на АДСЛ де вхідний безплатний? тоді як платити? чи шефу ще один рахунок нести? "за фільми" - 25 грн. без ПДВ :P цікаво куди він мене пошле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді просто робити доступ до ФТП платним. Взагалі. Типу фільми - 10 грн/міс, музика 10 грн/міс, ігри 10 грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo

імхо в тебе поки найкращий варіант =) думаю цього і потрібно притримуватись

але я платив би тільки за фільми. муз і ігри я з ЛМ не качаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mass, в тому то і вся соль... кожен платить за те, що йому потрібно.

Ідея платити за лінк помоєму нежиттєздатна, а от платити за фільми/музику/ігри окремо реально.

ЗІ Плату визначає керівництво Фотакому...

ЗЗІ Реальніше всього після таких переробок Zevs_Isver плюне на закачку фільмів на ЛМ і буде правий, це його святе право (+ ніхто не буде заважати йому записувати це все на болванки за пиво/грн/ітд ітп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо я сижу на АДСЛ де вхідний безплатний? тоді як платити? чи шефу ще один рахунок нести? "за фільми" - 25 грн. без ПДВ :) цікаво куди він мене пошле?

если и шеф фильмы смотрит - то пусть платит :)

а если нет - то сам

Тоді просто робити доступ до ФТП платним. Взагалі. Типу фільми - 10 грн/міс, музика 10 грн/міс, ігри 10 грн/міс.

не,

нужно чтобы оплата была за количество скачаного,

а то может есть люди которые по 1-2 фильма в месяц качают(не интересно, времени нет и т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Ніх з цього не вийде. Що вже говорити про фільми, музику, ігри які після того як 1 зкачає за день обходять кучу рук якщо на 1й картці калбеку за 36грв сидять по 10-20 юзерів. В цьому і є вся нац ідея (обкравши людину ти злодій а обкравши фірму герой :) )

Єдина можливість зробити так як на Візорі (Ввести окремим пунктом внутрішній траф (анлім 25грв)) але саме відсутністю цього, в вигідну для юзерів сторону, і відрізнявся ЛМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo

"ЗІ Плату визначає керівництво Фотакому" - я проти

плату визначає людина яка буде цим займатись. я так поняв це буде Zevs_Isver? ;)

звісно і кошти будуть йти йому.

але тут буде інше питання. хтось буде кричати "за шо я плачу 10 грн в місяць якшо так мало нових фільмів і/або так довго ждати поки вони з'являться.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Ніх з цього не вийде. Що вже говорити про фільми, музику, ігри які після того як 1 зкачає за день обходять кучу рук якщо на 1й картці калбеку за 36грв сидять по 10-20 юзерів. В цьому і є вся нац ідея (обкравши людину ти злодій а обкравши фірму герой :) )

Єдина можливість зробити так як на Візорі (Ввести окремим пунктом внутрішній траф (анлім 25грв)) але саме відсутністю цього, в вигідну для юзерів сторону, і відрізнявся ЛМ.

по поводу колбэка - не совсем понял идею

по поводу анлима за 25 ргн - а как бороться с ВасейПупкиным который делает

"Ctrl+A - F5 - TAB - Ctrl+A - F8 - TAB" и так покругу

а все остальные теряются в догадках - почему жэ всё так медленно качается

2 keepo

"ЗІ Плату визначає керівництво Фотакому" - я проти

плату визначає людина яка буде цим займатись. я так поняв це буде Zevs_Isver? :)

звісно і кошти будуть йти йому.

ага, я на машину собираю,

не на комп - а на обычнуюю, с колёсиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащот калбека (була така фішка колись що під одним логіном могло сидіти куча народу і пів луцька її юзали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащот калбека (була така фішка колись що під одним логіном могло сидіти куча народу і пів луцька її юзали)

:)

недонастроили сервис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, після введення оплати платити буде декілька людей.... Решта навряд чи підтримає.... Ну а від себе скажу так, качати з фотакома фільм за 20 хв, це добре, але з іншої сторони почекати ніч, теж не впадло.... А заморочуватись відносно оплати, не жалко.... просто гіморно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик я розумів що це тільки плата за нові фільми? чи ВЗАГАЛІ НА ВСЕ ЛМ ТРАФ(на все відео з лм)?... хм.. ну робіть робіть:) побачимо що з того вийде :) тєряюсь в догадках..

тільки побачте народ свого заливати не захоче :)

(в мене така маленька думка щодо НАЙНЯТИ ОДНУ! людинУ якаб ЗАЙМАЛАСЬ ЛМ!!!! і ніііпать мазгі всьо.)

ато виходить так.. що сервсі ніби хз як працює свалки, регіт, щось робиться, незнаємо що, і взагалі не чіпайте за це мені не плотють..:) а про гроші думаємо...

(Зевса не стосується..)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...