Перейти до змісту

Fr1end

Power users
  • Постів

    1 367
  • Зареєстровано

  • Переможець днів

    1

Fr1end став переможцем дня 15 квітня 2014

Fr1end мав найпопулярніший контент!

Репутація

236 Продвинутий

6 Підписок

Відвідувачі профілю

13 455 переглядів профілю
  1. Продам автокрісло coto baby rumba pro в ідеальному стані. Ціна: 1500 грн, без торгу Контакти: 050-378-48-31 Василь Особливості: автомобільне сидіння адаптоване до двох вагових груп: група II (15-25 кг), група III (22-36 кг); регульований підголовник висотою (до 150 см); спинка, регульована шириною навколо плечей дитини; знімна, легка для чистки оббивка; зручне сидіння - ISOFIX; ергономічні підлокітники; сертифікат ECE R44 / 04; вага: 5 кг розміри: - довжина: 40-47см - висота: 66-82см - ширина: 44,5-51,5 см; розміри сидіння: - ширина: 33 см - глибина: 33 см.
  2. Шановна велоспільното Луцька. Запрошуємо приєднатись як учасники, фотографи, вболівальники до Чемпіонату України зі спортивного орієнтування на велосипедах памяті нашого друга Мартинюка Олександра, що відбудуться 22-23 липня 2023 року в Воротневі https://fb.me/e/wtTDiVKbG Інформація про змагання
  3. ну про токсичність є різні відео. Ось таке ще наприклад:
  4. Я розумію, що це вид каркасного будинка і в курсі про каркас в сіп панелях. Я трохи не правильно виразився. Ролик про миші був в каркаснику, де утеплювачем є якийсь мякий матеріал типу мінвати (не знаю як правильно - не професіонал в цьому) Сервус якраз я і дивився проекти
  5. ну каркасний і з сіп панелей це трохи різні речі
  6. Чи будував хтось собі в Луцьку чи Волинській області будинок з СІП панелей? Які є реальні плюси-мінуси?
  7. Не так розміщення пішохідного переходу по відношенню до тротуару
  8. Це не airbites кладе. Це westnet. Колега уже уже підключився на минулому тижні.
  9. Я раніше звичайною кредиткою користувався для цього без проблем і через Пейпел і напряму.
  10. Платив з приватіської гривневої кредитки і в євро, і в доларах, і в фунтах в інтернет-магазинах. Ніяких проблем не було
  11. Суперово покатались. Всім дякую за чудову компанію!!! Всього з дому до дому 48.5 км
×
×
  • Створити...