Перейти до змісту

Фото


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Листопад 1920. Луцьк. Катастрофа розвідувального літака Bristol F2B. 1 загинув, 1 поранений.

post-3831-1233171142.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращий ас Першої Світової війни здобув свою першу офіційну повітряну перемогу саме біля Луцька

Казаков Александр Александрович

На его счету 19 достоверных побед и 32 - с вероятно сбитыми. Награждён орденами: Св. Георгия 4-й класса, Св. Владимира 3-й и 4-й степеней, Св. Анны 2-й и 3-й степеней, Св. Станислава 2-й и 3-й степеней ( Россия ); "За отличную боевую службу", Военный Крест, Крест "За лётные боевые заслуги" ( Англия ); Военный Крест с пальмой и орден "Почётного Легиона" ( Франция ).

Свою первую официальную победу в рядах авиагруппы он одержал 21 Декабря 1916 года у Луцка. В одиночку атаковав 2 вражеских "Бранденбурга Ц.1" из 10-й авиароты, лихой истребитель сумел сбить один из бомбардировщиков. Австрийский пилот Иохан Кольби был убит в воздухе двумя пулями, которые попали ему в голову. Наблюдатель - оберлейтенант Франц Вейгель попытался самостоятельно управлять машиной и получил серьёзные травмы при посадке. Казаков за эту победу получил орден Св. Георгия 4-го класса.

kazakov6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримайте ще книгу видану для фінансової підтримки будівництва костьолу в с. Сокіль Рожищенського р-ну, в книзі є розділ про Луцьк - http://www.polona.pl/dlibra/doccontent2?id...s=1〈=pl

Знахідка дня !

post-1719-1234602917.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На аукціоні зараз продається супер книга від 1919 року, постараюсь придбати...

post-1719-1234776974.jpg

post-1719-1234776983.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про що книга?

а ось що написав продавець :

"Чудова книга, в якій описуються і зображаються бойові дії на святих землях Луцька. В кінці книжки є спеціальный карман з 25 картами воєнниї операцій із регіона Луцька, а також 10 фотографій стратегічних місць, а також 2 великих табеля ( ????) . Книжка - 362 сторінки, вим. 21 на 14,5 см. Видавництво Віен унд Леіпзіг - Вильгельм Браумуллер 1919 год. Прекрасний стан збереження, без пошкоджень, розривів та подряпин."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

схоже на Данила Галицького(нахил дороги і будинки на протилежній стороні вулиці, схожі на магазин металопрофілю сучасний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я гадаю що це вигляд з Лесі Українки на Данила Галицького, вправо поворот на Ковельську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минутку! А если картинку зеркально отобразить?

Тогда подводы начнут двигаться так, как принято у нас, а не Англии ;)

post-419-1237372387.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда подводы начнут двигаться так, как принято у нас, а не Англии ;)

Версия хорошая но в Луцке принято было ездить как в Англии )))

post-1719-1237380986.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А здесь почему не как в Англии? ;)

Потому как "по англицки" ездят австрийские солдаты а на вашей фотке наши волынские извозчики.

Вот так вижу я

post-1719-1237384974.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

На фото площадь Воссоединения - такие же фото нужно узнавать

виходить, я вгадав. що це данила галицького, спуск вниз.і фото братського моста підтверджує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить, я вгадав. що це данила галицького, спуск вниз.і фото братського моста підтверджує

так, це сто пудоФФФ вигляд на Братський міст з Лесі Українки !

-ще раз привожу наглядні фото докази.

Доречі цікаве фото надане моїм добрим знайомим паном Сергієм з Тернополя.

7e801b5fcc70.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку я сам сумнівався і саме збивав мене з толку Братський монастир - там видно чотири дверей (вікон) , а глянувши на монастир сьогодні побачимо тільки два ... Лише сьогодні уважно роздивившись старі фото прозрів що вправо впритул до монастиру була ще одна будова !

25bc0b4ddcab.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Панорама з дзвінниці кафедрального собору - по центрі вулиця Братковського, ліворуч чудово видно вулицю Данила Галицького, праворуч ще тіче Глушець - 1916 рік

78e2246ddc02.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ще одне фото Кафедральної. І також австрійський період. Там само стоїть вартовий. Видно, бідняга, не для одного фотографа позував.

post-3831-1245521401.jpg

Пожежна каланча за школою №5. Міжвоєнний період.

post-3831-1245521444.jpg

Якась вулиця Старого міста.

post-3831-1245521515.jpg

і зовсім невідома вулиця.

post-3831-1245521535.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви будете сміятись але я не можу зрозуміти де зроблена ця широко відома фота

fc5d9fedc439.jpg

Ха! Сьогодні помітив одну цікаву штуку. Ось фотографія скверику, де зараз стоїть Рожевий слоник. Справа - теперішній Краєзнавчий музей. А зліва-то там у глибині кварталу щось дуже-дуже схоже на Гімназію ім. Костюшки з написом зверху будинка! :) Це тільки підтверджує місцезнаходження гімназії.

Дійсно чудово видно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви будете сміятись але я не можу зрозуміти де зроблена ця широко відома фота

fc5d9fedc439.jpg

неймовірно! А я щойно хотів цю ж поштівку прикріпити і спитати, може хто знає про оті Крайскоманди, бо за виглядом неможливо знайти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неймовірно! А я щойно хотів цю ж поштівку прикріпити і спитати, може хто знає про оті Крайскоманди, бо за виглядом неможливо знайти)))

"Рыбак рыбака видит издалека" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kreiskomanda - це щось типу районної управи, будиночки суперові як на той час, явно не окраїна міста...

доречі korpskommando (командування корпусу) знаходилось на Лесі

3153b0e06213.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
неймовірно! А я щойно хотів цю ж поштівку прикріпити і спитати, може хто знає про оті Крайскоманди, бо за виглядом неможливо знайти)))

Через треті руки я запитав у пана Пясецького про це фото - відповідь вулиця Словацького....

ну не знаю... я і сам там рік тому кругами ходив , видивлювався...

fc5d9fedc439.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...