Перейти до змісту

Фарбування Raptor-om - хто стикався?


difoto

Рекомендовані повідомлення

Брат хоче фарбувати свого Кіа Соренто, бо починає трохи з"являтись іржа. 

Офіціали заспівали 40 тисяч. А інша контора - біля 20 тисяч - Раптором, при тому контора не дешева.

Знаю, що серед джиперів це досить популярно, від Ниви та УАЗа до тойот та Хамерів.

Хто знає, стикався - проясніть плюси-мінуси.

http://cardipua.kiev.ua/raptor.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті та ж рідка резина типу пластідіп. Якщо подобається саме покриття, то чому б і ні. Як засіб чи захист від іржі -навряд.

 з таким самим успіхом від іржі можна антигравієм машину всю покрити.

Мені здається трохи некоректним порівняння цін на фарбування і покриття. Це те саме, що порівняти скажімо з поклейкою вінілу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це і є тіпа пласті діп. А чому не захист від іржі? (звісно, якщо все якісно обробити перед фарбуванням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я не працювала з таким покриттям, тому не можу щось стверджувати категорично. Оскільки це резина, то захищає від попадання вологи ззовні а отже від корозії. Але тут палка на два кінці. Якщо корозія йде зсередини металу, наприклад арки, чи інші порожнини де збирається конденсат, то її не буде видно під покриттям, поки не здується велика булька. Що в реалі означатиме вже дірку(

 

Більше цікавить питання подальшого обслуговування.подряпина на фарбі заполіровується. Як питаня тут?

Далі таке явище як сколи. Це ж резинове покриття. Чи можна його буде наносити точково?

Як з миттям? Покриття пористе. Пил і бруд на ньому як на замші буде. Якщо хтось чистив зубною щіткою замшеві кросовки, той мене зрозуміє)))))а машина не кросовки. Далі, пластідіп розчиняється розчинниками, бензином ітд. В нього моментально в'їдається клей з дерев, бітум.

На мою думку, це гарне декоративне покриття на пару років. І його стан залежатиме від того, як інтенсивно експлуатується авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...