Перейти до змісту

Село Привітне Рівненської області


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Зразу кажу, що це не те Привітне, що в Волинській області й Локачинському районі. Це село знаходится між селами Радянське та Уїздці. Був там з друзями вже два рази, ставок дуже неоднозначний. Рибалка вартує 150грн доба, але цілком собі спокійно договарюєтся за 100-120грн з людини. На резинку ловити впринципі дають, жаль що толку з неї мало, навіть з прикормкою по всім правилам :( Риба є різна : карп, карась, плотва, щука, линок. Перші три види ловив самостійно, про інші два чув по вигукам з протилежного берега. Карась крупний, від 500гр і вище, на позаминулій рибалці товариш зловив 6 карасів, що заважило 5 кілограм. Карпів маток власник просить випускати за окрему винагороду, мол коли підійде й попросить випустити (до нас за два рази після збирання грошей більш не підходив жодного разу), правда ми нічого крепко крупного не зловили. Сильно човпе плотва, коли нею займатись, то можна декілька кілограм наловити, правда невеликого розміру, до ладошки, як я називаю - спорт :) Рибацьких місць небагато. Впринципі можна їздити, але мене ставок чомусь не взлюбив з першого разу :)  Але ще якось навідаюсь, крепко вже карась там зачотний, хоч і мало клює. Дороги до села три, через Радянське, якою їхати вкрай не рекомендую, тому що в лісі спочатку :

а потім як в тій приказці :)

 

 

Інша дорога йде через Уїздці по полям й третя дорога через Маслянку, трохи дальше, більше асфальту, але потім жостка бруківка, але після дощу краще їхати іменно цією дорогою

Щоправда коли благополучно добрались, нам відкрилась ось така красота :)

 

 

Якось так :) Це все відео з першого заходу, другий раз вже не знімав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Jimi Jamison сказал:

та й область Рівненська.

згідний, виправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу ви вибрали найкоротший но небезпечний шлях, а треба було через Маслянку. Багато чув шо там ловлять линка і не малого. А чи можна там ловити з човна??. 

Ну і Вадім не в обіду перше відео улибнуло. :)   Згадав як ми машину в Колодежах пхали після дощику.

На рибалку.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій друг, на відкритті цього ставка десь місяць назад, зловив три карпа,приблизно 3,4,5 кг. і купу карасів і линок,карасюкі  500-900г. І то всьо було 100грн ну дууже був задоволений , а вже після того відкриття  як він туди почав їздити,хазяїн сразу вже по 150грн.Недавно знову був він там,то пару таких карасів ще зловив,карп вродь не попадався,але каже риби там море!Ось його пару фоток,там одного карпа немає комусь віддав.

Показати прихований контент  

bW255ZAMXmI.jpg

5OduD5zFlqA.jpg

BELg2dicXys.jpg

 

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Мій друг, на відкритті цього ставка десь місяць назад, зловив три карпа,приблизно 3,4,5 кг. і купу карасів і линок,карасюкі  500-900г.

Бачив в вк, він з дружиною їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Бачив в вк, він з дружиною їздить.

Да,вона в ВК фоткі показувала,це мій друг і кум, вони з дружиною люблять то діло,красавци просто.Я з ним десь на слідуючий неділі хочу туди скочити серед тижня, бо каже місць мало,а на буднях є де добре сісти,я тупо беру удочкі, а на шо ловити і де саме сісти він там знає, бляха так хочеться таких карасів посовати,мені 5штук хватить:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Jimi Jamison сказал:

І як ще не перейменували село Радянське,та й область Рівненська.

Село перейменували. Нова назва Піянь або П'янь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"яні.Це назва була ще до Радянського.Питав в матері,каже зараз теж П"яні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Grekus сказал:

А чи можна там ловити з човна??

ловити не можна, завести резинку та прикормити, то можна, ловити - ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Віталька сказал:

який саме ставок?

будеш в селі, спитаєш, скажуть де (якщо з Маслянки їхати то в селі біля *фігури* (придорожний хрест) направо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

будеш в селі, спитаєш, скажуть де

Ага, в годинки так 3 ночі, постукаєш до когось в двері і спитаєш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Саша Иванов сказал:

Ага, в годинки так 3 ночі, постукаєш до когось в двері і спитаєш)

ну я зазвичай з ночівлею їзджу )) тому спитати є в кого ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, то про який ставок мова? Привітне і Радянське (він же П'янів) це різні ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, gorik сказал:

Хлопці, то про який ставок мова? Привітне і Радянське (він же П'янів) це різні ставки.

я так поняв, перший пост впадлу прочитати ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прочитав, просто пости про назви села збили з пантелику, плюс до того там (Радянське) теж є став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, gorik сказал:

Я прочитав, просто пости про назви села збили з пантелику, плюс до того там (Радянське) теж є став.

то був офтоп, але суті теми не міняє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 а не краще було би їхати через Дерно - Олика - Довгошиї - Пісників?

там асфальт як ні як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Oli сказал:

@MANJAK11 а не краще було би їхати через Дерно - Олика - Довгошиї - Пісників?

там асфальт як ні як...

я тієї дороги навіть приблизно не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всім привіт.Я може і не в тему пишу але може кому підскаже поїхати на рибалку в Радянське.Викладу видео правда давненько я був але яка риба можете подивитись і зробити висновки чи варто їхати.

 

Видео0000.3gp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...