Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, Antiphase сказано:

Доречі продовжуємо список з нового сезону, чи ця тема вже неактуальна?

 

Ееее!!! як це не актуальна,усьо актуально:)думаю весною тут буде жара,ой відчуваю буде!!!,з тими цінами які зараз кругом то і рибакі почнуть прозрівати,я вже особисто прозрів з Коршева,а як з іншими? як тіко рибацюги почнуть дупи піднімати і почнуть їздити потроху то думаю таблиця частенько буде редагуватися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну тоді можна б було стал1на підтягнути і все з посиланнями на його карту зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цікаво, наглядача з автоматом вони в Коршеві не заставляють терпіти? "Зобов'язаний показати особисті речі та авто", "Карповий мат ОБОВ'ЯЗКОВО", "Нанесення пошкоджень рибі", "плати 60 грн за кг"... ПНХ, МАТ то буде, але далеко не "карповий" (якщо що, знаю таки, що то таке)!  Закони хай почитають, і перший - "Про аквакультуру"... Туди ж Озерце - за ЩО 100 грн за ЗИМОВУ рибалку? Чи окуня і плітку/краснопірку вони туди ЗАПУСКАЮТЬ? Чи ми на льоді КАРПА ловимо? Ой, не бачили такі "хУзяєва" ПРАВИЛЬНОЇ компанії НЕ браків, а РИБАЛОК з бажанням показати, де раки зимують (а може, і з нарізним...)! Особливо - Озерце - там по факту захопило воно ПРИРОДНУ водойму. Що далі? Стир "на місці ооот до того пенька" платним зробить хтось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

А цікаво,! Особливо - Озерце - там по факту захопило воно ПРИРОДНУ водойму. Що далі? 

О це прямо в точку. Взяло якимось способом 33 га і платить в рік 7ка гривень. Поможіть розібратись як зара стягується за оренду. Хочеться справедливасті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9 грудня 2015 р. at 19:06, stal1n сказано:

 

сам так, на клює карта вставлена з рівнериби ))) і це як би нормально.

On 9 грудня 2015 р. at 19:06, stal1n сказано:

Як автор "рівнериби" хочу написати: це не нормально.

 

А я хочу написати, пане "stal1n" , що те до чого ви апелюєте... самі ж таким і займалися! Тому не потрібно нам розповідати про "не нормально"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 27.01.2016 at 21:17, AgentSmith13 сказано:

А цікаво, наглядача з автоматом вони в Коршеві не заставляють терпіти? "Зобов'язаний показати особисті речі та авто", "Карповий мат ОБОВ'ЯЗКОВО", "Нанесення пошкоджень рибі", "плати 60 грн за кг"... ПНХ, МАТ то буде, але далеко не "карповий" (якщо що, знаю таки, що то таке)!  Закони хай почитають, і перший - "Про аквакультуру"... Туди ж Озерце - за ЩО 100 грн за ЗИМОВУ рибалку? Чи окуня і плітку/краснопірку вони туди ЗАПУСКАЮТЬ? Чи ми на льоді КАРПА ловимо? Ой, не бачили такі "хУзяєва" ПРАВИЛЬНОЇ компанії НЕ браків, а РИБАЛОК з бажанням показати, де раки зимують (а може, і з нарізним...)! Особливо - Озерце - там по факту захопило воно ПРИРОДНУ водойму. Що далі? Стир "на місці ооот до того пенька" платним зробить хтось?

Шановні "рибаки" небуду копіювати москалів і лаятись, скажіть мені будь-ласка? Вас хтось силою тащить на Коршівську рибалку??? Чи можливо ви туди їдите з ціллю наловити 5 мішків риби за годину, і з радості звалити до дому??? Чи можливо насвинячити на ставі, нахамити власнику, і написати на форумах що орендар такий сякий і риби там нема.

так вот я відкрию вам маленьку тайну. Коли Коршивський ставок ще не був в оренді туди рибалити їздили хібащо фани, бо знали що багато не наловлять але віддихнуть. Як тільки молодий інтузіаст вирішив не бізнес побудувати а зробити чергиву точку для риболовлі, виїздив до Києва разів надцять, щоб поставили довбаний підпис. і от нарешті зібравши документи завіз туди молодняк. не пройшло  2-вох тижнів як власник я та ще декільки мешканців села вимушені були ночувати на березі. не через те що хтось захотів тихенько на 2 удочки порибалити, а через те що приїхали пацанчики "горе-бізники" і давай вздовш і поперек сітки ставити. а після того як ми декілька раз порізали їхні сітки, то приїхали з електро удочками. СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА для цього орендар їздив робив документи??? для цього він купував молодняк і розводив рибу???    І вам ще хватає совісті висловлювати невдоволення про якогось віртуального охоронця з автоматом. на моюдумку такими словами може кидатись тільки жадна жалка людина яка ніц не зробила а жаліється на того хто зробив їй умови для відпочинку.

тут ще хтось згадував за вартість оренди тереторії під ставок. А ви порахуйте скільки ще потрібно вкласти грошей щоб вам було комфортно приїхати і щось зловити. та не просто зловити десь в на звалищі і в помиях, а на чистому березі. скільки треба потратити коштів щоб дно розчистити. якщо написані штрафи то це тільки для того щоб ви вміли цінувати чийсь труд і розуміли що за вчинки "бидла" потрібно платити.

Коршивський ставок чекає тільки тих клієнтів які хочуть культурно віддихнути і насолодитись процесом риболовлі, та в замін отримати насолоду приємні враження і приз в якості зловлених трофеїв.

Коршивських ставок дуже нехотів би бачити бидла чути хамство і прощатись зі свиньми після яких потрібно прибирати як територію так водойму. також нехочемо бачити тих людей які їдуть аби побільше наловити і не важливо в який спосіб.

Ми дуже надіємось що ви поставитесь з розумінням до вимог правил, адже коли на став пиїде потенційний крадій і недай бог вкраде щось у вас, то ми змушені будем оглянути речі всіх щоб найти того зловмисника. ми докладем максимально зусиль щоб ви повертаючись з відпочинку були задоволені і бажали приїхати щераз.

через певний час я викладу офіційні правила ставка "Коршів" в темі "Крошів".

Ми дуже надіємось що ви прочитавши цей пост віднесетесь до написаного, як справжні Європейські УКРАЇНЦІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, якщо десь різкувато написав. Сіточників з "електриками", особливо останніх - на палю. Однозначно. Надивився на їх дії в Несвічі, де з безхозного ставка, але з рибою - судак, окунь, короп, карась, зробили напівспущену пусту калюжу. І в тому ж Чарукові.  За запаскудження берега, паління вогнищ "де сіли, там палимо", "музон", крики з матами на весь ставок і стрибання "хто крутіше" в воду, поки навколо люди ловлять, та й перебування на березі в "дупель-пусто" п'янючим - повністю підтримую, по вухам (чи прочитати мораль, в залежності від провини) і додому. Зариблено - то добре, головне, щоб не було як на деяких водоймах, де ледь не сам власник їздить машиною, видивляється кожного, хто ОДНОГО карпа зловив і молиться "хлопці, відпустіть, то матка", або взагалі водою грає перед вихідними, і ти платиш при ніфіга не підвищеній зарплаті, зате чарівним цінам на ВСЕ 100-150-200 грн. (а реально - і більше - доїзд, наживка, прикорм, гачки, поплавок 1 ВІД 25 грн нормальний... ) і смокчеш тихо "чупа-чупса" замість рибалки. Про "охоронця з автоматом - може й перебор трохи написав, але стикався з таким, не на Волині щоправда, що через годину після приїзду на водойму дружно компанією за одноголосним рішенням спакувалися, забрали гроші, і поїхали на іншу водойму (було в асортименті стояння за спинами з повчаннями на зразок: "на бойли не можна, спінінгом не кидати, на пружину не можна (мастирки якраз і наварили)" + 200 грн. за рибалку БЕЗ ночівлі). На "100 снастей" - не ловлю, максимум 2 фідера + поплавкова вудка, ну і спінінг з собою. Та й зимою жерлиць якщо ставлю, то максимум 3 - не фанат. Відпочинок - то прекрасно, але їдучи на платний, і то добряче так платний, ставок, і то максимум раз-два на місяць, розраховуєш хоч щось таки додому привезти, а не посидіти на березі з вудками "вхолосту". Ну і так, був не на одній водоймі, де риба оплачується "від вилову" (з ціною, трошечки меншою чи однаковою, як на базарі) + "за місце" 15-20-30 грн., так от тільки раз бачив спробу відверто "бидлуватої" компашки зникати в рюкзак рибину, (карпа кілограма так на 3) всі важили, платили, і задоволені їхали додому, було навіть таке, що хлопці порахували вартість виловленого, і ходили питали, кому карпа на 2 кг треба (з вечора сидів в садку, відпускати - безперспективно вже було) - не хватає його оплатити. Так при такій оплаті якраз ніхто не буде "грати" водою, сипати сіль, кормити мішками з комбікормом в корчах, куди не закинеш - прибутку НЕ буде. Бувало, що НЕ зловили, ніхто й нічого, але на наступні вихідні їхали туди ж і ловили - зміна погоди, вона така. На відміну від варіанту - "Не зловив нічого? Буває, хай щастить, але грошики лиши". Бо є "розумні", які, застосовуючи одночасно ледь не всі вищеперелічені хитрощі, не проводять по факту ніякого зариблення - орендують, як колись в Промені, ставок вже з рибою, і встановлюють там ледь не пропускний режим відро води набрати місцевим, в наглу при рибалках ставлять сітки з формулюванням "а хулє, ми ж на другому кінці водойми".

Якщо в Коршові реально все так, як в попередньому пості написано - то в принципі нормальна геть рибалка, ще й недалеко від Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще один тип здирництва буває - приїдеш восени з іншої водойми до деяких власників ледь не в 14:00 - 14-30, спінінгом половити - СТО. Крапка. Кажеш йому, що вже далеко за обід перевалило і темніє в п'ять-шість вечора, давай за півдня, по барабану - СТО, хоч годину, хоч день, і то при тому, що з човна НЕ МОЖНА взагалі, а місць для "берегового" спінінга там 3-4, і все, кругом хащі, корчі і очерет вище людини... Ну і зимою - жерлиці ставити категорично ніззя, хоча поруч "прібліжонні" ставлять штук по 20-30. І таке зустрічав не раз. Як і навмисне закоряження під берегом, аж до натягування колючого дроту втихаря під водою, і самий шикардос (десь в Житомирській області, сам не був, розповіли) - частина ставка тупо відгорождена, парканом так, що туди неможливо потрапити, типу "приватна база відпочинку тільки для своїх" там, і риба кормлена саме там, постійно, "платний" шматок водойми "мовчить", а там карпи скачуть щохвилини. А на рахунок "жадності" - попрацюєш на нашу зарплату, коли на початку місяця в тебе МАЄ бути, скажімо, 100 баксів, до кінця, дякуючи владі і курсу, вже 70 (а порівняно з 2-3-річної давності з/п то взагалі знущання), то не дуже на вітер гроші викидати захочеться. А взагалі на платну рибалку їзджу рідко, і коли таки їду, то їду не "наловити побільше будь-якими способами", все в межах норми, але і не для того, щоб повернутися з пустим садком і кишенями. Бо купити коропа в магазині - то одне, а зловити - зооовсім інше. Але зловити, а не заплатити, як за 3 кг коропа, а привезти 3 окунця на 100 грам в загальному.

Взагалі на рівні закону має бути прийнято - орендував водойму - якщо в ПЕРШИЙ рік не зарибив ніяк і нічим, і в подальшому не провів планового  зариблення (а мають бути норми відповідно до площі чи об'єму водойми) - до побачення. І зразу буде видно, де роблять рибалку, а де ХЗ що, як в Шеплі  на "феміді", де щорічними спусканнями з вигрібанням риби спаскудили, замулили і фактично "вбили" прекрасну водойму. Чи просто орендують, "знімають касу" рік, запустивши за 2 тижні до Дня Рибалки трошки карпиків голодних на 500 грам - кіло, і все, рекламу зробили, народ по інерції їздить, а далі кидають "вибитою" до реченцю водойму, і "після нас хоч потоп". За останнє взагалі кримінал треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поскільки я взявся відпичуватись тут від імені власника значить я впевнений в його діях. Адже така річ як репутація на борді, дорогого варта.

На коршівському ставку неграються з рівнем води та іншими фокусами. Якщо власник покормив рибу, про це буде повідомлено в огодошенні біля кунга.

Даний ставок не планується спускати, натомість планується розводити рибу і облагороджувати територію для комфортного відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, а Вам не здається, що ця тема трохи не для срача про КОРШІВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2016 at 10:51 AM, Antiphase said:

То вони (http://klue.info/) що просто крадуть в Вас контент? Чи у вас є угода?

Так і є, просто крадуть контент: координати, назви, описи і навіть фотографії водойм

І не лише контент, але й користуються нашим кодом. Відкрийте сурс, побачите закоментовану стрічку центрувати карту по місту Рівне :)

Пробував контактувати з власником цього сайтику — на зустріч йти не хоче.

Але я розумію, що як робиш якусь корисну річ для загального доступу, то треба бути готовим, що тобою будуть користуватись, навіть в отакий от спосіб. Мабуть далеко не поїдеш, якщо просто красти у людей те, що накопичувались і розроблювалось роками. Ну що, ж побажаємо цій молодій команді успіхів і нехай щастить :rolleyes:

Не варто більше про них і згадувати, щоб зайвий раз не робити трафік на той сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2016 at 5:53 PM, Antiphase said:

Ну тоді можна б було стал1на підтягнути і все з посиланнями на його карту зробити :)

Як вам ідея просто вставити прямо на цьому форумі мапу з тими поплавками і відцентрувати її по Волинській області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю чи є сенс, як на мене достаньо перейти по посиланню http://rivnefish.com/ а перетягнути карту то вже як би не складно...

Що можна ще придумати хз, скоро новий сезон, буде напевно нова актуалізація по цінам. Може п кто порадить ;) я навіть в своїй табличці часом посилання Ваш сайт давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
On 30 січня 2016 р. at 00:14, Antiphase сказано:

Ось такоє! Так хто кому на краватку наступив )))

Не люблю копирхатися в якомусь негативі... Тому в подробиці вдаватися не буду. Але факт залишається фактом, що пан "stal1n" в не зовсім далекому минулому, сам не зовсім добросовісно відносився до чужого контенту! І ситуація вище, лише підтверджує "життєвий бумеранг", якщо можна так висловитися. Тому для мене ось ці "янгольські" пости від stal1na, чистою води лицемірство та акторство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага – розпочинається нерест риби!

 

07182562.gif

Цитата

У відповідності до природоохоронного законодавства у 2016 р. та наказу Волиньрибоохорони «Про здійснення контролю за весняно-літньою забороною на лов риби, інших водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Волиньрибоохороні на 2016 р.» від 11.03.2016 р. № 09-В/Д встановлено заборону промислового та любительського рибальства, організацію змагань з рибальства, добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання раків під час линьки і виношування ікри у такі строки:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;

- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;

- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

У нерестовий період дозволено лише любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

У всіх озерах Шацького національного природного парку нерестовий період триватиме з 10 березня по 01 червня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, виходячи з попереднього посту, де можна карасика половити в неділю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Antiphase

Привіт друже,змінюй табличку,в Адреналіні новий орендар(вже не Міша!!!),звати Валєра номер  0505781490,сьогодні з ним балакав,буде брати по 100грн. і не їб... пів дня,чи цілий(ну так сказав) я за його слова не відповідаю, просто ділюся з вами інфою,що взнав,то взнав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відвідав сьогодні водойми"Македона"-1-ша копанка приспущена,2-3-розкопанні,розчищені доведені до ладу,4-а набрана водою під завязку.Зі слів теперішнього власника рибалки цього року там не буде-запущено малька...можливо дозволять осінню рибалку на спін,якщо розведеться багато хижака.Так що відмітьте в таблиці про цю заборону щоб люди не тратили дарма свій вільний час

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой зберуся з часом понаписую зміни, наразі трохи не до того, соррі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Їздив сьогодні в розвідку в Гаразджу. Зліва і справа від моста безкоштовно, "рибаки" в полусвідомому стані ловлять карасиків на лодошку)) Справа другий і третій (з остівцем) 150 грн., пів дня 100 грн. По словах охоронника ловиться короп, карась, плотва, амур, запустили осетра (слабо віриться) але просять випускати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертався вчора з Іванич.Крутнув на Печихвости (дорога-жах!). Став( на фото),безкоштовний.Карась дрібний.Долоня і менший.Тьма,клює на все.З розмови рибаків є і більший.Також карп,окунь.Потім заїхав в Колодеже.Місцеві плотву ловлять,також безкоштовний,нічий.На Жабче глухо,ніхто не лапає.Певне в нерест заборона.

DSC_0194.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...