Перейти до змісту

Продам WiFi USB Adapter


Рекомендовані повідомлення

Продам D-Link DWA-125 (Беспроводной USB-адаптер Wireless 150, до 150 Мбит/с) - 100грн.

http://www.dlink.ru/ua/products/2/1261.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже корисна інформація... А те, що в інструкції і на коробці написано для ПК та ноутбука - це прикол від виробника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю. Починаючи з 2009-го року є моделі телевізорів Samsung без вбудованого Wi-Fi, але з підтримкою USB Wi-Fi адаптерів. Але адаптерів, як не дивно, тільки марки Samsung (наприклад, WIS09ABGN), які коштують досить дорого (беу стартують десь від 250-300 грн.). Є невеликий ряд адаптерів, які за допомогою підміни VID/PID можна видати за Samsung'овський і ТВ буде з ним працювати, як з рідним. D-Link DWA-125 - один з таких.

Так корисна інформація чи коробка наше всьо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за лікбез, сподіваюсь він усім стане в пригоді. Якби ще ця інформація допомогла продати товар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмічу, що даний адаптер шиється під телевізори Samsung.

Це цікава інформація, і хто це може/вміє зробити ? Скажімо так, якби хтось "заточив" даний девайс під мій Samsung, то я його куплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це цікава інформація, і хто це може/вміє зробити ? Скажімо так, якби хтось "заточив" даний девайс під мій Samsung, то я його куплю...

Якщо надумаєте самі шити, тут купа інформації: Альтернативные адаптеры WiFi для ТВ Samsung.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, дуже сумніваюсь що візьмусь сам шити хоча б через "Процедура прошивки делается в Ubuntu Linux операционной системе. Прошивать адаптер в виртуальной машине или с другой ОС Linux - не рекомендуется, так как это может испортить память адаптера."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...