Перейти до змісту

TDA


Factory

Рекомендовані повідомлення

Робив в дома генеральне прибирання знайшов колись зібран навісним монтажом ТДА 8560q

согодны знайшов час щоб платку намалювати

post-6664-0-95780200-1408795234.jpg

Питання до спеців зі звуку, які граблі мене чекають

1 Кабель для входу екранований

2 Вхід в усілок з телефону

3 Підкажіть де помилився або порадьть як краще

post-6664-0-95780200-1408795234_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав по вході резистор на 1 кОм на кожен канал, ато буде ловити всі ел. магнітні випромінювання мережі 220В коли роз'єм відключений від телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав по вході резистор на 1 кОм на кожен канал, ато буде ловити всі ел. магнітні випромінювання мережі 220В коли роз'єм відключений від телефону.

Так краще?

post-6664-0-91721700-1408796803.jpg

Чи резистор між входом і землею ставити?

post-6664-0-91721700-1408796803_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав по вході резистор на 1 кОм на кожен канал, ато буде ловити всі ел. магнітні випромінювання мережі 220В коли роз'єм відключений від телефону.

Так краще?

post-6664-0-91721700-1408796803.jpg

Чи резистор між входом і землею ставити?

А живити чим збираєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А живити чим збираєтесь?

Купити хочу толковий бж, на 120ват (10а) за 180грн

ця зараза наскільки я зрозумів їсть до 7,5 А

ну я маю на увазі якщо підєднувати чотири 4х омні динімака(по два(паралельно) на вихід)

І ще одне, підкажіть нашо в даній схемі стоять резистори r1, r2 на вході до землі?

amp39-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толковий за 180грн, та ще й на 10А наврядче ви купите. Можливо він ці 10А видає лише протягом 10с, або в імп. режимі. Дешеві БП потрібно вибирати із 200% запасом(перевірено), бо вони то пишуть одне а на практиці виходить зовсім інше.

На рахунок схеми: Через ємність іде змінна складова сигналу, постійна іде на землю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толковий за 180грн, та ще й на 10А наврядче ви купите. Можливо він ці 10А видає лише протягом 10с, або в імп. режимі. Дешеві БП потрібно вибирати із 200% запасом(перевірено), бо вони то пишуть одне а на практиці виходить зовсім інше.

На рахунок схеми: Через ємність іде змінна складова сигналу, постійна іде на землю.

:0026: мало ше я знаю, це те про що писав HWman ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толковий за 180грн, та ще й на 10А наврядче ви купите. Можливо він ці 10А видає лише протягом 10с, або в імп. режимі. Дешеві БП потрібно вибирати із 200% запасом(перевірено), бо вони то пишуть одне а на практиці виходить зовсім інше.

На рахунок схеми: Через ємність іде змінна складова сигналу, постійна іде на землю.

:0026: мало ше я знаю, це те про що писав HWman ?

Він писав про завади що створюються побутовую апаратурою, яка розташована в близькості від вх. підсилювача.

Я мав на увазі те, що з Вашого телефону подається, грубо говорячи, синус. Коли Ви його розкладете в Ряд Фур'є то будете мати гармоніки(відліки), от там і видно де і що таке постійна і зміннні складові сигналу, та і в формулі видно.

Я не спец. по акустиці звичайно, але на вході, судячи по компонентах стоїть диференціатор, значить якщо сказати просто то він узгоджує вихід Вашого телефона із входом підсилювача. Почитайте про підключення RC елементів у коло відразу зрозумієте що там і до чого.

А чому не використати БЖ від пк ???

Невийде без переробки трансформатора і обвязки, в такому випадку краще свій спроектувати.

+Тут треба не малий струм, отже тре БК на Ват 600. Були в мене Кодегени, так вони і 10А не витримували. Зараз уже маю Чіефтек на 650Вт, скоро і він буде віпробуваний))))

Взагалі коли займатись акустикою то треба бути готовим до проблем з БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0026: мало ше я знаю, це те про що писав HWman ?

Якщо у тебе при розімкненому роз'ємі спостерігається гудіння чи шипіння то є сенс паралельно входу поставити по резистору на 1 кОм на кожен канал, бажано щоб їх опір був більш менш однаковий, ти ж не хоч щоб у тебе один канал грав голосніше за другий, правда?

В принципі на структурній схемі ТДАшкі що ти тут навів є якісь резистори на 30 кОм, але якщо цього буде недостатньо то думаю треба прийняти міри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити хочу толковий бж, на 120ват (10а) за 180грн

підозріваю шо він зараз подорожчав.

На аукціонах пошукай трасформатор на підходящу напругу, буде десь в районі 100грн.

На решта 80грн купуєш конденсатори в фільтр, виходиш з рівності на 1Вт - 100мкФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити хочу толковий бж, на 120ват (10а) за 180грн

підозріваю шо він зараз подорожчав.

На аукціонах пошукай трасформатор на підходящу напругу, буде десь в районі 100грн.

На решта 80грн купуєш конденсатори в фільтр, виходиш з рівності на 1Вт - 100мкФ.

БЖ не проблема так як буду брати по блату,

на рахунок бж від компа то нашо мені бандура яка ше і 5 і 3.3 даватиме які нікому в усілку не тре

s-100-5.jpg

а такий хоч в корпус влізе

Дякую за поради, відпишусь десь у вівторок коли спаяю дане добро і протестую

на всяк випадок поправлю плату шоб можна було на крайняк підсадити резистори, хоча вроді не ловить шумів навіт навісним монтажом

Вигрібаючи непотрібний хлам в мусор знайшов нутрощі магнітоли

post-6664-0-45711600-1408888350.jpg

На борту TDA8588AJ, TDA7419

1)чи можна якось перевырити чи УНЧ ще живі, так як планую зробити підсилювач для дому десь потім як буду час мати

2) я так зрозумів що TDA7419 іде як попередній підсилювач, правильно?

3)чи вдасться запустити цю звязку внємагнітоли?

post-6664-0-45711600-1408888350_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскiльки менi вiдомо, з 12 вольт отримати потужнiсть бiльше 9 ват на канал - не реально! Тому я давно закинув возитись з TDA якi працюють вiд 12 вольт

Хочете бiльшу потужнiсть? потрiбна бiльша напруга живлення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскiльки менi вiдомо, з 12 вольт отримати потужнiсть бiльше 9 ват на канал - не реально! Тому я давно закинув возитись з TDA якi працюють вiд 12 вольт

Хочете бiльшу потужнiсть? потрiбна бiльша напруга живлення!

Правильно підмітив, той бж що я буду брати можна догнати до 14 вольт на вихід)

на рахунок 9 ват скажу ти бачив нормальний бж на 10 ампер? я бачив і неодин і раз в тиждень маю діло з ними на роботі, тому скажу що колонки на 50ват в приміщенні глушать аж занадто це від блока на 5 ампер(сьгодні іншого під рукою небуло), спорити небуду можливо ти і правий робоча напруга в УНЧ 9 - 18 вольт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскiльки менi вiдомо, з 12 вольт отримати потужнiсть бiльше 9 ват на канал - не реально! Тому я давно закинув возитись з TDA якi працюють вiд 12 вольт

Хочете бiльшу потужнiсть? потрiбна бiльша напруга живлення!

Правильно підмітив, той бж що я буду брати можна догнати до 14 вольт на вихід)

на рахунок 9 ват скажу ти бачив нормальний бж на 10 ампер? я бачив і неодин і раз в тиждень маю діло з ними на роботі, тому скажу що колонки на 50ват в приміщенні глушать аж занадто це від блока на 5 ампер(сьгодні іншого під рукою небуло), спорити небуду можливо ти і правий робоча напруга в УНЧ 9 - 18 вольт

до чого тут струм? я написав умови при яких величина струму достатня та не просідаэ під нагрузкою, взагалі то я трохи неправильно написав, 9ват це коли схема підсилювача - полумост, при мостовій схемі на 1 канал при напрузі 12 вольт можна витянути до 18ват потужності, але це аж ніяк не 40 як заявляють бо це ні теоретично ні практично не можливо!

ось відео подивіться уважно і бажано до кінця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...