Перейти до змісту

Пропоную нестандартний підробіток


mister_lol

Рекомендовані повідомлення

Загалом на даний момент потрібна людина тільки на ці вихідні, оскільки в людини яка працює не виходить.

В Хріниках розміщений розважальний атракціон "кролячий тир" з розіграшом призів, де люди пуляють з пейнтобольного маркера по людині в костюмі кролика, власне потрібна людина яка побігає в палатці як жива мішень. Робота і не є важкою, але частково болюча (невеликі синці можуть бути) і є жаркою (захист на сонці парить).

Вимоги: хлопець від 18 років, до 180 см ростом, худощавої статури, спокійно переносить спеку, рухливість, можливість пригати в костюмі з захистом, без претензій якщо будуть синці =)

Заробітня плата: 50 грн + 20% від чистого доходу (чистий дохід вираховується: дохід весь - 50грн кролику - 50 грн касиру -10% кульки - закупівельна вартість призів - 20 грн напої на втамування спраги). З власного досвіду на вихідних є завжди рух, за день в "кролика" було в районі 170-230 грн (як які дні).

Харчування іде власне, тобто думайте за себе самі, чи купуйте чи беріть з дому).

Графік: в основному з 8-9 год до пізна поки не стихне рух на озері.

Ну якщо хтось наважився, пишіть в лс, бажано одразу з фото, та і описом фізичних навиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

де люди пуляють з пейнтобольного маркера по людині в костюмі кролика, власне потрібна людина яка побігає в палатці як жива мішень.

ужас, куда катится этот мир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де люди пуляють з пейнтобольного маркера по людині в костюмі кролика, власне потрібна людина яка побігає в палатці як жива мішень.

ужас, куда катится этот мир

це те чого людям явно не вистачає, а захист робить це все майже невідчутнім)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка побігає в палатці як жива мішень.

не довгий час життя ваших кроликів...

Чогось мені здається що такий вид роботи не то не зовсім законний, або не зовсім моральний...

Перший крок в підготовці лозинських.

Років 15 тому бойовик крутили, про атракціон де чоловік мав втікати від озброєних мисливців. Тоді це здавалось такою дикістю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужас, куда катится этот мир

так классика же. Носова "Незнайка на Луне" читал? :smile3:

4vE7n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка побігає в палатці як жива мішень.

не довгий час життя ваших кроликів...

Чогось мені здається що такий вид роботи не то не зовсім законний, або не зовсім моральний...

Перший крок в підготовці лозинських.

Років 15 тому бойовик крутили, про атракціон де чоловік мав втікати від озброєних мисливців. Тоді це здавалось такою дикістю....

Коли грати в пейнтбол було не зовсім законно?)

всі міри зроблені для того щоб це було весело. Та і практика переконала, що саме так. і навіть в пьяниому бидлотті діло. загалом ідуть діти =). А захист і захистні стінки не дають ніяких ознак)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так дайте кролику автомата, щоб все по чесному було. А так розстріл людини.... Уявляю ситуацію як п"яне бидло розстрілює людину і рже при цьому.... Я не заперечую що це може бути не боляче для кролика, за згодою усіх сторін, але якось то не по-людськи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце атракціони.Ти гонишся,а п'яні бидлани по тобі пуляють.

За 50 грн без проїзду та харчування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестаньте.... Кожному своє.... я б в студентському віці, то погодився.. Якщо дійсно за день виходить 150грн, то це все ж таки заробіток... І вже в кожного своя голова на плечах чи підходить йому такий спосіб чи ні... В свій час я хапався за будь-яку роботу і не перебирав подобається мені чи ні, престижно мішки з цементом розвантажувати чи це робота для пьяної бидлоти... Автор дає можливість підзаробити і описав всі умови.... А мораль...??? Вона з обох сторін повинна бути! Чи ви вважаєте, що бігати кроликом аморально, а стояти і стріляти, чи, скажімо, заплатити і щоб дитина постріляла - це морально??? Хтось стидається листівки роздавати, в когось душа не лежить втюхивати бабулькам китайський ширпотреб з телемагазинів (доречі також дуже високоморальна робота!!!), а тут в костюмі, ніхто тебе не бачить, не впізнає, побігав - пострибав, пару копійок заробив і власний імідж зберіг.... Так що кожному своє... На мою думку, силомиць туди тебе ніхто не веде, тому пропозиція автора має право на життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, доречі, хто може заробити іншими способами, той на таку роботу не піде, а якщо інакшого виходу немає, то це краще ніж гоп-стопом по провулках займатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, доречі, хто може заробити іншими способами, той на таку роботу не піде, а якщо інакшого виходу немає, то це краще ніж гоп-стопом по провулках займатися...

з таким міркуванням, то проституція і айфонство, та й багато чого іншого, все згодиться!!! якщо інакшого виходу немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, доречі, хто може заробити іншими способами, той на таку роботу не піде, а якщо інакшого виходу немає, то це краще ніж гоп-стопом по провулках займатися...

з таким міркуванням, то проституція і айфонство, та й багато чого іншого, все згодиться!!! якщо інакшого виходу немає...

ага, або торгівля дітьми. Ніби усі учасники угоди не проти - батькам гроші, дітям якесь житло і харчування, ну рабовласнику теж вигода є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp "з таким міркуванням, то проституція і айфонство, та й багато чого іншого, все згодиться!!! якщо інакшого виходу немає..."

Читайте уважніше і не перебільшуйте! Мова ведеться про підзаробіток для того хто не може знайти більш престижну роботу, і якраз не стати на шлях "проституція і айфонство". А ви вирвали з контексту фразу і побудували на ній свої міркування...

taurus07 "ага, або торгівля дітьми."

Про що і мова іде... :) Почалося... taurus07 туда ж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що і мова іде... :) Почалося... taurus07 туда ж....

ну мені взагалі-то вид розваги не подобається, а не участь бідного кролика )) Тут я згоден що якщо виходу немає то краще так заробляти ніж красти і т.д.. Але сама розвага - вполюй людину, як на мене, не зовсім цивілізована. Підтримаю зевса ізвера - "куда катится этот мир..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так классика же. Носова "Незнайка на Луне" читал? :smile3:

Саме цікаве що даним моментом автор гротескно намагався спародіювати комерціалізоване суспільство Заходу, а зараз все навпаки - закони джунглів та дикість у нас, культура та взаємоповага у них, швидко ж ми деградували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте уважніше і не перебільшуйте! Мова ведеться про підзаробіток для того хто не може знайти більш престижну роботу, і якраз не стати на шлях "проституція і айфонство". А ви вирвали з контексту фразу і побудували на ній свої міркування...

Яке перебільшення ,яке виривання з контексту? Шановні ,ви що?

Це є повна деградація суспільства.Рік , два і будуть "пуляти" , як в "Апокаліпсис"і.Приїхали.І ще будемо вести мову про мораль? Схаменіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли грати в пейнтбол було не зовсім законно?)

всі міри зроблені для того щоб це було весело. Та і практика переконала, що саме так. і навіть в пьяниому бидлотті діло. загалом ідуть діти =). А захист і захистні стінки не дають ніяких ознак)

Фігасссєєє .... атракціончик для діток. І що з тих діток виросте, якщо вони вже "шмаляють" по "зайчику"?? Мені здається такі атракціони лише розвивають агресію, якої і так вже вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі для автора: є робота - спаринг партнер - так там дубасять і його і він дубасить скільки сил хватить, в межах домовленостей, а бігати в якості мішені - і це ви називаєте роботою - це ж приниження гідності людини, замах на його здоров"я і взагалі кримінальна справа. Ярчик - поправ мене ,якщо я помиляюсь. хуліганство тим хто стріляє по живим мішеням точно можна організувати в якості вироку.

Так що закривайте лавочку поки не закрили вас. я не жартую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом на даний момент потрібна людина тільки на ці вихідні, оскільки в людини яка працює не виходить.

В Хріниках розміщений розважальний атракціон "кролячий тир" з розіграшом призів, де люди пуляють з пейнтобольного маркера по людині в костюмі кролика, власне потрібна людина яка побігає в палатці як жива мішень. Робота і не є важкою, але частково болюча (невеликі синці можуть бути) і є жаркою (захист на сонці парить).

Вимоги: хлопець від 18 років, до 180 см ростом, худощавої статури, спокійно переносить спеку, рухливість, можливість пригати в костюмі з захистом, без претензій якщо будуть синці =)

Заробітня плата: 50 грн + 20% від чистого доходу (чистий дохід вираховується: дохід весь - 50грн кролику - 50 грн касиру -10% кульки - закупівельна вартість призів - 20 грн напої на втамування спраги). З власного досвіду на вихідних є завжди рух, за день в "кролика" було в районі 170-230 грн (як які дні).

Харчування іде власне, тобто думайте за себе самі, чи купуйте чи беріть з дому).

Графік: в основному з 8-9 год до пізна поки не стихне рух на озері.

Ну якщо хтось наважився, пишіть в лс, бажано одразу з фото, та і описом фізичних навиків.

Я думаю в даному випадку вирішальну роль відіграє мотивація. 170-230 - це не мотивація, а от за 500 можна і побігати.

Така робота не приємна, але аморального в цьому нічого не бачу, просто має дорого оплачуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в даному випадку вирішальну роль відіграє мотивація. 170-230 - це не мотивація, а от за 500 можна і побігати.

Така робота не приємна, але аморального в цьому нічого не бачу, просто має дорого оплачуватись!

з такими "неаморальними" бажаннями деяких "людей" заробити ми за рік-другий дйдемо до тиру як мінімум з травматичної зброї - при теж хорошій оплаті, а там - пневматика, мілкий калібр і до САУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...