-
Постів
49 117 -
Зареєстровано
-
Відвідування
-
Переможець днів
315
Zheny@ став переможцем дня 23 червня
Zheny@ мав найпопулярніший контент!
Репутація
12 878 Гуру-
Хоча, тут є інший момент. Вони вміють купувати техніку з подовженою гарантією на 3+ роки. І відповідно, те, що за 3+ роки морально застаріло, вони вважають що воно ще сучасне, бо на гарантії! Я повторюся. Вище я писав. Що завжди просив у клієнта орієнтовний бюджет. І. відповідно, напихав в ту суму максимум. Пропонував б.в. в той бюджет і нове. Розказував про переваги і недоліки. А далі вже люди вирішували самі. Тисячі я на тому не заробляв. Бо то не був мій основний заробіток. Так, швидше на пиво собі і на фрукти дітям. Тепер повернемося до теми. Якщо є змога купити максимум нового - МУСОВО! Щодо відяхи, @nickel, в ТГ є група, там чувак з Оверів, з погонялом Бульдозер. Він продає б.в. відяхи. Я в нього малому відяху замовляв, щоб сюди приїхала. З доставкою вийшло один хєр, якби тут купив. Тим паче я його знаю по Оверах вже багато років. Протестував - вислав фото, відео, серійники і все таке. Тому. Мамка, проц, БЖ - нове. Корпус - Б,В,, пофіг. ОЗУ - можна і б.в., якщо по ціні хоча б 20% економії є. ССД під систему 512 - новий. Під цяцьки - можна б.в. Ніби все?
-
Я цього не зрозумів, живучи тут. Чесно. Тут старий і7-3770 з якоюсь 1660 супер продають як "сучасний ігровий"! Ціни на подібний б.в. хлам - космос. При цьому, є люди, які викидають на смітник подібні ПК! Пара_сука_докс. Єдине пояснення, яке я для себе знайшов: німці - технократи! Для них технології, які в Україні 10 років тому ВЖЕ існували як "добрий день", подають як "нова технологія"! Я писав, що мені по каоксиалу інет підключили... Коли я розповів, що у мене дома був гігабіт, оптика, і по якій ціні, в менеджера щелепа впала на підлогу. Німеччина відстала в технологіях для людей - на десятиріччя. Українці в технічному плані і доступності ЯКІСНИХ послуг за відносно невеликі гроші - випередили ЄС на 3-5 кроків. Чекати замовлення в ресторані +- 40хв - норма! У нас би вже ... ну здогадайтеся що було б.
-
В Німеччині б.в. ПК такої конфігурації вартує 850Є. На 150Є дешевше, ніж в Україні новий. Gaming PC | RTX 4060 Ti 8GB | 32GB DDR4 3600MHz | i5 12400F in Kr. Passau - Passau | kleinanzeigen.de WWW.KLEINANZEIGEN.DE Ich verkaufe meinen Gaming PC Der PC ist in sehr gutem Zustand und läuft super smooth Ideal für...,Gaming PC | RTX 4060 Ti 8GB | 32GB... або такий Amd Radeon Rx6800, i5 12400f, 32GB DDR5 6000Mhz in Sachsen - Grimma | kleinanzeigen.de WWW.KLEINANZEIGEN.DE Verkaufe meinen PC mit folgenden Komponenten: Intel i5 12400f 6 Kerne - 2,5 GHz Basistakt 4,4 GHz...,Amd Radeon Rx6800, i5 12400f...
-
-
Вчора знайомий продав мені комплект. На мою думку цікавий, хоч і старий. Мамка Гігабайт на х79 чипсеті, сокет 2011. Проц і7-7930К (6/12) і оперативки насипав 32Гб (8х4гб) Без охлада. Подібні комплекти в Україні стартують від 100 у.о. (без озу, або з гіршим процом). Якщо що - то пересилка в Україну 10Є. можу переслати
-
Насправді, не зважаючи на мою попередню відповідь, ціла купа нюансів... Приклад. Пише мені в ФБ знайомий (служить в ЗСУ), насправді типу друг дитинства. ЧОго ми з ним тільки не виробляли, будучи дітьми. Часи пройшли, розбіглися всі друзі хто куди, хто в інший район, хто в інше місто, хто за кордон, хтось когось забив... (один друг забив на смерть свого друга, дружили з дитинства... алкоголь... менше з тим..) І от приходить від нього повідомлення: "позич 5 000 грн, 2-3 дні отримаю ЗП віддам, нам на дрон/авто/патрони/шкарпетки не вистачає" . А от тепер скажіть мені, народ, як до такого ставитися? ну, я ж не пальцем роблений. спитав, "Яка клікуха була в такого-то пацана"? .. пропав... Хоча знаючи того хлопака, то він міг тупо на бухло просити. Він би й погоняло назвав, але я б не дав грошей. Бо я знаю людину з життя ДО війни, не думаю, що набагато більше змінилося під час війни, навіть на "нулю". Коли в 22-му зять швагра звернувся до мене з проханням про планшет для оператора дрона, я купив. Трохи не такий. його замінили на потрібний, але суть не в тому. Зять швагра - ДРГ. Командир. Цього досить. Зайшли - відпрацювали - вийшли. Все. Крапка. Коли просив на оптику для друга-снайпера, без проблем. Додав. Там сума була така, що навіть для мене зараз при моїй ЗП тут - дохуя! Дуже дохуя. Про рушницю я мовчу. Це я до того - що я даю тим, кому дійсно треба. І кого ТОЧНО знаю, що їм дійсно треба. дохуя букафф. Але інакше ніяк.
-
-
Я там вище писав, хтось заздрить "по білому", що інші могли виїхати, а хтось просто зненавидів, і тепер від своєї ж жовчі кричить, чо "патріот"! Був би він патріот - був би вже на війні, а був би справжній патріот - його фото висіло б уже на Стелі Слави серед загиблих.... (Всіх справжніх патріотів поклали в землю з 2014 по 2022/24 (це зі слів військових, які ще досі живі з того часу!)). Як співав Хливнюк (в роки ранньої творчості), "Любил как Родину, но, не любил как страну".
-
-
Там риторика змінилася в перший місяць після виборів. рашка має бабло для купівлі президентів. їм похуй. Ярд - 2 - 5 - десять. Головне, щоб продався. Типовий приклад тієї ж Польщі. 2010й рік. Розбилася в літаку ВСЯ верхівка Польщі. Разом із президентом. Дивним чином в рашці. Кому це було вигідно?? Вірно, от їм і було. Прийшов до влади сірий кардинал Ярослав Качинський, рідний брат того ж Леха Качинського, президента. Кажуть він в останній момент відмовився від польоту. Його партія "Право і Справедливість"(так званий "ПіС") - керувала Польщею довгих 20 років. Вони були копією "Партії регіонів" януковича. Один в один. Міняли неугодних суддів і керівництво і.т.д. Мінялися президенти а ПіС керував країною. Президентам давали на підпис документи і закони, а вони, навіть не мали права глянути, що підписують (це про попереднього, Дуду). Все крутилося навколо колосальних грошей! А брали вони ті гроші - звідусіль, хто давав, в того й брали. Ярослав продав понад 250 000 віз іноземцям Уяви масштаби корупції і розкрадання! По цьому ж шляху (продаж віз) пішла й білорусь. Але поляки вчасно зреагували. НЕ пустили основну масу "мігрантів". за те всі, хто по "візі" приїхав в Польщу (тоді), Всі уже по всьому ЄС порозбрідалися. БІльшість по воз'єднанню сім'ї всю свою свору притягнула (все село), і не одне. До чого там рашка? Бо рашка протягом усього цього часу постійно міняла риторику Польщі. Качинський гроші взяв - уряд пляше. І т.д. Трошки змінилося після 2022 року. Народ трошки протверезів. Ненадовго. Далі знову зомбоящик і гівно з екрану.. . Про закиди теперішнього президента про ПолЕкзіт, я вже писав. Там з кремля вудку закинули - нах тобі той ЄС, ми тобі тут насиплемо грошей, ринок збуту: 139 млн голодних дебілів, зжеруть і куплять все! Ти головне вези багато і вчасно! Але ситуація має 2 кінця. Порве з ЄС - лишиться гола і боса країна як на початку 90-х. Застав сам. Іздив на гєлду в Варшаву А ЄС вливає в Польщу колосальні кошти! Дороги, логістика, освіта, медицина - ВСЕ. забагато вже тексту. Хто мав зрозуміти - той зрозумів. Хто ні - то то вже діагноз.
-
-
Новобудови (а це будинки відносно нові, років 45-50, в порівнянні із будинками яким по 100-130-150-170 років, і вони цілі і відремонтовані!!!), опалюються централізовано. Будинки які я озвучив вище, побудовані в поза-минулому столітті також опалюються або газом, або твердим паливом. Залежить від району, регіону і т.п. Замість газу і дров може бути мазут або мастило/олива, злита з двигунів чи олива високого тиску, після ремонту тракторів чи іншої техніки. 90% квартир і будинків НЕ використовують газ для приготування їжі - ВИКЛЮЧНО ЕЛЕКТРИКА! Населення, якого понад 80 млн осіб, в повсякденному житті газ не використовує. Великі підприємства, отаке, де я працюю - використовують. Хоча менше, ніж хочеться думати. Більше електрики. До 203Х-якого року, подібні підприємства зобов'язали перейти на використання електричних печей! Індукційних або дугових.
-
